Назад до каталогу статей
Новини

ДО КІНЦЯ 2020 РОКУ У СИСТЕМІ PROZORRO ЗАПРАЦЮЄ КРИТЕРІЙ “ЖИТТЄВИЙ ЦИКЛ ЗАКУПІВЛІ”

05 Серпня 2020

Під час онлайн-конференції "Ефективні закупівлі" представники Мінекономіки та Prozorro розповіли про плани розвитку системи

“Проєкт нормативного акту стосовно життєвого циклу закупівлі вже розроблений і знаходиться на внутрішньому погодженні в міністерстві, а найближчим часом відбудеться погодження документу з іншими державними органами”, - про це повідомила директорка департаменту сфери публічних закупівель Мінекономіки Лілія Лахтіонова під час онлайн-конференції "Ефективні закупівлі".

За словами пані Лахтіонової, департамент розробив примірну методику, яка не є обов'язковою до застосування. Проте, це корисний документ, який допоможе замовникам оцінити витрати, що замовник буде нести у зв'язку з утриманням та утилізацією складного предмету закупівлі.

Директор ДП “Prozorro” Василь Задворний  доповнив, що наприкінці третього кварталу розпочнеться тестова експлуатація цього функціоналу і розробка на електронному майданчику, а до кінця 2020 року закупівля за критерієм  “вартість життєвого циклу” вже буде діяти.

Нова редакція закону “Про публічні закупівлі” ввела новий термін - “життєвий цикл закупівлі”.  У статті 29 нової редакції Закону передбачено, що при закупівлі товарів та послуг можуть бути застосовані альтернативні критерії оцінки тендерної пропозиції, а саме: 

  • ціна, 
  • вартість життєвого циклу, 
  • ціна/вартість життєвого циклу разом з іншими критеріями оцінки.  

З моменту набрання чинності закону (20 жовтня 2019 року) фахівці ДП Прозорро займалися реалізацією відповідного функціоналу.

prozorro.gov.ua

Майданчик E-Tender має авторизацію за всіма рівнями ДП «Прозорро» і завжди оперативно впроваджує технічні та функціональні новації у сфері публічних закупівель.

Якщо у вас виникають запитання щодо участі у державному тендері чи реєстрації на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів.

З повагою команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський розповів, що для учасників аукціонів відмінять реєстраційні внески та знизять розмір комісії на аукціонах
Новини
Торги у Прозорро.Продажі щодо окремого майна Артемівського місця проведення діяльності ДП Укрспирт відбудуться 20 жовтня 2020. Пропозиції від учасників приймаються до 20:03 19.10.2020 року.
Новини
Фонд держмайна України підготував до приватизації 11 спиртзаводів. Найближчим часом будуть оголошені аукціони у Prozorro.Продажі