Назад до каталогу статей
Новини

ДО КІНЦЯ 2020 РОКУ У СИСТЕМІ PROZORRO ЗАПРАЦЮЄ КРИТЕРІЙ “ЖИТТЄВИЙ ЦИКЛ ЗАКУПІВЛІ”

05 Серпня 2020

Під час онлайн-конференції "Ефективні закупівлі" представники Мінекономіки та Prozorro розповіли про плани розвитку системи

“Проєкт нормативного акту стосовно життєвого циклу закупівлі вже розроблений і знаходиться на внутрішньому погодженні в міністерстві, а найближчим часом відбудеться погодження документу з іншими державними органами”, - про це повідомила директорка департаменту сфери публічних закупівель Мінекономіки Лілія Лахтіонова під час онлайн-конференції "Ефективні закупівлі".

За словами пані Лахтіонової, департамент розробив примірну методику, яка не є обов'язковою до застосування. Проте, це корисний документ, який допоможе замовникам оцінити витрати, що замовник буде нести у зв'язку з утриманням та утилізацією складного предмету закупівлі.

Директор ДП “Prozorro” Василь Задворний  доповнив, що наприкінці третього кварталу розпочнеться тестова експлуатація цього функціоналу і розробка на електронному майданчику, а до кінця 2020 року закупівля за критерієм  “вартість життєвого циклу” вже буде діяти.

Нова редакція закону “Про публічні закупівлі” ввела новий термін - “життєвий цикл закупівлі”.  У статті 29 нової редакції Закону передбачено, що при закупівлі товарів та послуг можуть бути застосовані альтернативні критерії оцінки тендерної пропозиції, а саме: 

  • ціна, 
  • вартість життєвого циклу, 
  • ціна/вартість життєвого циклу разом з іншими критеріями оцінки.  

З моменту набрання чинності закону (20 жовтня 2019 року) фахівці ДП Прозорро займалися реалізацією відповідного функціоналу.

prozorro.gov.ua

Майданчик E-Tender має авторизацію за всіма рівнями ДП «Прозорро» і завжди оперативно впроваджує технічні та функціональні новації у сфері публічних закупівель.

Якщо у вас виникають запитання щодо участі у державному тендері чи реєстрації на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів.

З повагою команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.