Назад до каталогу статей
Новини

До міського бюджету Львова надійде понад 1,4 млн. гривень

21 Травня 2018

15 пілотних аукціонів з прав оренди успішно проведено через електронну систему ProZorro.Продажі

На початку травня відбулись 15 аукціонів у системі ProZorro.Продажі з прав оренди тимчасових пересувних споруд Площі ринок та інших площ та вулиць Львова. Це перша практика оренди споруд через електронну систему в Україні, середній показник зростання вартості 190,65%, максимальний ріст за 1 лот 477.31%.

Якщо ви коли-небудь були у Львові, однозначно бачили магазинчики «на колесах» в яких продають сувеніри, смаколики у вигляді пряників, шоколаду, домашніх hand made цукерок, або навіть готують відому як мінімум на всю Європу ароматну львівську каву. Так ось тепер, підприємці міста для того щоб мати право на розміщення такого магазинчику юридична форма якого визначена як «тимчасова пересувна споруда» змагаються чесно та публічно на електронних аукціонах у системі ProZorro.Продажі. Таке рішення було прийнято Львівською міською радою на чолі з міським головою та всю процедуру оренди місць під розміщення тимчасових пересувних споруд переведено у систему ProZorro.Продажі.

Коментує Директор департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Ірина Вікторівна Кулинич:

 «Департаментом економічного розвитку в електронній торговій системі Prozorro.Продажі, 26.04.2018 оголошено 22 аукціони на оформлення права на оренду окремих конструктивних елементів благоустрою для розміщення пересувних тимчасових споруд.

За результатами аукціонів, які закінчились 11.05.2018, 7 аукціонів не відбулось у зв’язку із відсутністю пропозицій, а 15 аукціонів отримали переможців на наступні види діяльності – морозиво, прохолоджуючі безалкогольні напої, кавові напої, солодощі, цукерки, квіти.

Загальна сума орендної плати, що додатково надійде до міського бюджету в результаті проведених торгів становитиме понад 1,4 млн.грн.»

  Коментує Аліна Близнюк, керівник проекту Електронні аукціони, торговельний майданчик E-Tender.UA:

«Зі Львовом дійсно приємно співпрацювати, Департамент економічного розвитку з моменту приєднання до пілоту всього міста активно пропагує систему у місті, ми вже встигли й металобрухт продати, й рекламні площі на комунальному транспорті здати в оренду, а тепер й ТПС перейшли до електронного аукціону. Львів став для регіонів прикладом, а для нас, як майданчика, якого обрав замовник торгів – успішною практикою, яку ми зобов’язані нести на міста з метою впровадження реформи.

Тому ми активно закликаємо міста, області, комунальні підприємства використовувати систему ProZorro.Продажі, яка створила ефективний інструмент для держави, а команда E-Tender.UA в свою чергу стане надійним партнером та консультантом замовника з питань використання системи та впровадження реформи у вашому місті».

Таке рішення є новаторським для України, Львів справді запровадив нову процедуру та став прикладом для регіонів. Звісно, що у туристичних містечках такі споруди є більш актуальними, але це й крок у напрямку електронної процедури щодо розміщення МАФів. І регіонам України є над чим працювати та наздоганяти передовий Львів.

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати