Назад до каталогу статей
Новини

ДО ПРИВАТИЗАЦІЇ ГОТУЮТЬ БЛИЗЬКО 300 МАЛИХ І СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ

23 Червень 2020

У цьому році до приватизації готують близько 300 малих і середніх підприємств, які будуть реалізовувати через електронні майданчики у системі Прозорро.Продажі.

Сьогодні є в Україні є біля 4 000 державних підприємств, які знаходяться в різному стані – наполовину знищені, напівбанкрут з боргами. І такі неефективні малі й середні підприємства потрібно в першу чергу приватизувати. І все це можливо через малу приватизацію у системі Прозоро.Продажі. Продажі яких проходить завдяки електронним аукціонам на електронних майданчиках. Такі майданчики обов’язково мають бути авторизовані у відповідній системі прозоро.продажі.

Стратегію малої приватизації державних підприємств, які перебувають у задовільному чи іншому стані, та виставлені на малу приватизацію, активно опрацьовує  Фонд державного майна (ФДМ). Вже у цьому році для приватизації готують близько 300 малих і середніх підприємств.

А ось щодо великих підприємств, які можуть бути приватизовані, у сьогоднішніх умовах говорити про їхній продаж, вважать, некоректно, оскільки за нинішніх умов не буде отримано ринкової ціни.

Майданчик Е-Тендер є авторизованим у системі Прозорро.Продажі та надає послуги участі та організації електронних торгів у системі. На майданчику є актуальний перелік виставлених лотів щодо приватизації, який можете переглянути тут та перелік об'єктів приватизації у місті Київ, який знайдете тут

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас:

 (044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

З повагою команда Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати