Назад до каталогу статей
Новини

ДО ПРИВАТИЗАЦІЇ ГОТУЮТЬ БЛИЗЬКО 300 МАЛИХ І СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ

23 Червень 2020

У цьому році до приватизації готують близько 300 малих і середніх підприємств, які будуть реалізовувати через електронні майданчики у системі Прозорро.Продажі.

Сьогодні є в Україні є біля 4 000 державних підприємств, які знаходяться в різному стані – наполовину знищені, напівбанкрут з боргами. І такі неефективні малі й середні підприємства потрібно в першу чергу приватизувати. І все це можливо через малу приватизацію у системі Прозоро.Продажі. Продажі яких проходить завдяки електронним аукціонам на електронних майданчиках. Такі майданчики обов’язково мають бути авторизовані у відповідній системі прозоро.продажі.

Стратегію малої приватизації державних підприємств, які перебувають у задовільному чи іншому стані, та виставлені на малу приватизацію, активно опрацьовує  Фонд державного майна (ФДМ). Вже у цьому році для приватизації готують близько 300 малих і середніх підприємств.

А ось щодо великих підприємств, які можуть бути приватизовані, у сьогоднішніх умовах говорити про їхній продаж, вважать, некоректно, оскільки за нинішніх умов не буде отримано ринкової ціни.

Майданчик Е-Тендер є авторизованим у системі Прозорро.Продажі та надає послуги участі та організації електронних торгів у системі. На майданчику є актуальний перелік виставлених лотів щодо приватизації, який можете переглянути тут та перелік об'єктів приватизації у місті Київ, який знайдете тут

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас:

 (044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

З повагою команда Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В квітні 2022 року електронний каталог Prozorro Market відзначив другу річницю свого існування.
Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити швидкі та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни.
Новини
Перевезення 18 000 тонн аграрної продукції на 12 баржах до портів Болгарії та Румунії пропонує Українське Дунайське пароплавство.