Назад до каталогу статей
Функції майданчика

ДООПРАЦЮВАННЯ ФУНКЦІОНАЛА E-TENDER У СІЧНІ-ЛЮТОМУ 2021 РОКУ

16 Березня 2021

Prozorro

Захист документу водяним знаком

Водяні знаки - ефективний спосіб захисту документів постачальника, що завантажуються у Prozorro, від копіювання та неправомірного використання. На майданчику Е-Тендер вотермарком можна захистити документ, який знаходиться в статусі чернетки.

Нова процедура для замовників у сфері оборони

У державних замовників у сфері оборони залишається можливість проводити закупівлі у форматі спрощених торгів, за допомогою процедури “спрощені торги з використанням ЕТС”. У системі вже не можна буде оголосити нову закупівлю та опублікувати новий план зі старим типом процедури “Переговорна процедура для потреб оборони”.

Запуск Prozorro Market 2.0

Кваліфікація у Prozorro Market для бізнесу 

Процедура кваліфікації (акредитації до електронних каталогів) постачальників тепер електронізована і відбувається в системі Прозорро. Після реєстрації на Е-Тендер постачальники можуть подати заявку на кваліфікацію у той чи інший відбір. Для цього потрібно зайти у новий розділ “Оголошені відбори”, в якому розміщені оголошення про відбори до електронних каталогів. Відбори триватимуть ще протягом трьох років.

Поставки товарів на суми до 200 тис. грн   

На Е-Тендер реалізована процедура “Запит ціни пропозицій”, яка дозволяє проводити закупівлі у державному онлайн-магазині на суми до 200 тис. гривень. Замовник надсилає всім акредитованим постачальникам запит зі своєю пропозицією ціни на товар і постачальник може прийняти такий запит або відхилити.

Новий пошук та додаткові фільтри у Prozorro Market 

Щоб користувачам було зручніше працювати в Prozorro Market 2.0., наші розробники суттєво доопрацювали функціонал пошуку.  Тепер можна здійснювати пошук по продукту, діапазону цін, назві, ЄДРПО постачальника та регіону поставки.

Реалізовані додаткові інструменти для роботи з категоріями та профілями товарів. Зокрема, чекбокс “Пряме замовлення у Prozorro Market” у фільтрі,  дозволяє відібрати процедури, які були створені у Прозоро Маркет. Інший чекбокс “Мої категорії” допоможе постачальнику швидко знаходити категорії, у яких він вже акредитований.

Prozorro.Продажі

Дії до об’єктів оренди 

Реалізована частина функціоналу нової процедури оренди державного та комунального майна. Відтепер орендодавці, балансоутримувачі та органи управління можуть публікувати всі погоджувальні документи щодо включення об’єктів оренди до переліків: рішення про включення, запит на погодження, рішення про відмову тощо. Для орендодавців доступна ще одна важлива дія - створення інформаційного повідомлення щодо оренди майна з переліку Другого типу. Також можна переглянути всі рішення щодо кожного об’єкта оренди у Реєстрі.

 Подача заявок на об’єкти оренди

Якщо ви чинний або потенційний орендар, тепер можете зареєструвати заявку на об’єкт для його включення у переліки Першого або Другого типу, ініціювати аукціон або продовження договору оренди. Подання таких заявок - першим крок до оренди об’єкта. Лише на Е-Тендер ви зможете переглянути всі заявки, що подані до об’єкта оренди. Також реалізували загальний пошук за всіма видами та параметрами заявок.

Комерційні продажі та закупівлі

Запущено окремий проект -  продаж майна приватних компаній

Е-Тендер пропонує послугу професійного продажу майна, що дозволить компаніям вигідно позбавитись від неліквіду та отримати ресурси для розвитку свого бізнесу. Система дає технічну можливість підлаштуватись під оргструктуру підприємства та специфічні бізнес процеси продажу. Команда Е-Тендер допомагає підготувати майно до продажу, оголосити аукціон, провести активну рекламну компанію щодо об'єкта продажу, залучаючи потенційних покупців. Хоча проект працює лише кілька місяців, на Е-Тендер уже успішно продаються автотранспорт, б/у сільгосптехніка, спецобладнання, металобрухт, запчастини тощо.

“Рамкова угода” для комерційних замовників

Функціонал рамкової угоди найкраще підходить компаніям, які проводять циклічні закупівлі. Ви отримаєте товар за вигідними цінами від надійного постачальника, витративши менше часу на організацію та проведення закупівлі.

Два роки тому Е-Тендер реалізувала такий функціонал для державних замовників. Тепер процедуру "рамкова угода" може використовувати і бізнес. Для комерційних підприємств інструмент є більш гнучким.

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.ua

схожi новини

Функції майданчика
Відбулося технічне оновлення на Прозоро в частині роботи замовників із відкритими торгами. Як нові зміни вплинули на роботу описано в даній статті.
Функції майданчика
Продовжуємо тримати технічний фронт та займатися покращенням роботи як нашого майданчика так і системи публічних закупівель Прозоро в цілому. Які доопрацювання на майданчику реалізувала наша команда читайте далі в статті.
Функції майданчика
Доопрацювання стосуються можливості додавання проекту договору при публікації запиту цінових пропозицій, оновлений список типів документів при створенні закупівлі та функція щодо відображення статусу завантажених документів переможця.