Назад до каталогу статей
Дайджест

Доопрацювання на E-TENDER у серпні 2021 - функціонал публічних закупівель

20 Вересня 2021

Prozorro

Ціна за одиницю товару 

«Ціну за одиницю товару» тепер можна вказати при публікації укладеного договору. В електронній системі можна буде аналізувати ціни замовників по окремим позиціям в рамках однієї закупівлі.

В системі Е-Тендер нові електронні поля «ціна за одиницю» знаходиться в закладинці "Деталі закупівлі" у блоці "Договір про закупівлю" (Мал.1).

1

Мал.1

Читайте також: Ціна за одиницю товару – реалізація на Е-Тендер

Отримувати інформацію про нові закупівлі в Exel-таблиці 

В налаштуваннях підписки додався новий формат: постачальники можуть отримувати інформацію про нові закупівлі відразу в Exel-таблиці - дані відразу можна буде відсортувати, порівняти ціни тощо. Щоб отримувати розсилку у такому вигляді, потрібно активувати чек-бокс, як на Мал. 2.

Мал.2

Prozorro Market

Фільтрація у реєстрі кваліфікованих постачальників 

Нагадаємо, що у кожному відборі до електронного каталогу тепер формується реєстр кваліфікованих постачальників.  В системі Е-Тендер доопрацьовано фільтрацію по статусу постачальників у даному відборі. Тепер можна швидко подивитись (мал.3) які постачальники:

  • вже кваліфіковані;
  • очікують рішення (ще проходять кваліфікацію);
  • забанені  (заблоковані на певний період);
  • дискваліфіковані.

1

мал. 3

Корисна інструкція: КВАЛІФІКАЦІЯ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ В ДП “ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ”

Новий функціонал: “поскаржитись на постачальника”

У блоці “реєстр заявок та постачальників” (Мал. 4) кожного оголошеного відбору до електронного каталогу з'явилась нова кнопка “Поскаржитись на постачальника”. Кнопка доступна для всіх замовників, які працюють з е-каталогом.

1

Мал.4

Після натискання кнопки відкриється форма (Мал. 5), у якій замовнику потрібно заповнити обов'язкові поля.  Такі скарги будуть надходити до ЦЗО.

Мал.5

Технічна специфікація формується автоматично 

Тепер при подачі пропозиції за запитом ціни пропозицій постачальник не завантажує документ технічної специфікації - такий документ генерується автоматично за шаблоном. Для цього передбачена синя кнопка "Завантажити технічну спеціфікацію та створити чернетку" (Мал. 6).

Мал.6

Після того як користувач натисне синю кнопку, буде створена чернетка і сформується пдф-файл (Технічна специфікація.pdf), який підвантажиться до пропозиції.

Коли файл “Технічна спеціфікація.pdf” завантажений та експортований, стає активною  кнопка "Реєстрація пропозиції" (Мал.7). При натисканні на кнопку - активується пропозиція.

1

Мал.7

Якщо залишилися запитання щодо нового функціоналу для роботи у Прозорро, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua 

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.