Назад до каталогу статей
Дайджест

ДООПРАЦЮВАННЯ У СИСТЕМІ КОМЕРЦІЙНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ E-TENDER ПРОТЯГОМ СЕРПНЯ 2021

12 Вересня 2021

Закупівлі з приведеною ціною та без неї, удосконалення інструменту попозиційних торгів, оптимізація мобільної версії та інше

Закупівлі з приведеною ціною та без неї

Тепер можна оголошувати закупівлі як з використанням нецінових критеріїв у формулі розрахунку приведеної ціни, так і без них. На стікері закупівлі (мал.1) зазначається, що торги відбуваються:

  • з приведеною ціною;
  • без приведеної ціни.

мал. 1

Водночас, замовник може обрати варіант “без приведеної ціни”, але встановити вимоги до постачальників вказувати нецінові критерії: досвід роботи, терміни поставки тощо. Постачальники мають надати відповіді, але нецінові критерії не впливатимуть на розрахунок приведеної ціни у редукціоні - переможцем стане учасник, який запропонує найнижчу ціну. Замовник зможе використовувати ці дані як довідкову інформацію.

Корисна інструкція: ПРИВЕДЕНА ЦІНА ТА ГРАФІК ОПЛАТ

Удосконалено інструмент попозиційних торгів 

1.    Тепер учасники торгів можуть змінювати ставку окремо по кожній позиції. Кнопка “Зробити пропозицію” розташована біля кожної позиції (мал.2).

мал. 2

2.    Функціонал став зручнішим і для замовника - кнопка погодження переможця активна для кожної пропозиції у торгах. Погодити переможця можна одним кліком миші. Також відзначимо, що у попозиційних торгах коментар біля пропозиції переможця тепер не обов`язковий.

3.  Система тепер дає “підказку” замовнику при виборі найкращої пропозиції не лише по загальній вартості, але й з урахуванням нецінових критеріїв (якщо замовник оголошує закупівлю з приведеною ціною). Найкраща пропозиція буде підсвічена кольором.

4.    Учасникам торгів, які можуть випадково зробити некоректну ставку,  тепер допомагатимуть зручні підказки (мал. 3). У повідомленні вказується розмір ставки, яка може бути прийнята системою по даній позиції. 

мал.3

Корисний матеріал: ЗАКУПІВЛЯ ЧЕРЕЗ ПОПОЗИЦІЙНІ ТОРГИ

Система зберігає історію завантаження документів  

Користувачі системі комерційних закупівель Е-Тендер тепер можуть зберігати версії документів, які завантажуються на етапах публікації закупівлі та подачі пропозицій. Якщо замовник редагує або видаляє документ, то попередня версія не зникає - документ зберігається в системі і для учасників закупівлі він відображається як закреслений. Проте, зверніть увагу:

  • при завантаженні архіву документів, закреслені документи не додаються в архів.
  • при створенні чернетки/шаблону з архівної закупівлі, видалені документи не переносяться в нову закупівлю/чернетку чи шаблон

Корисна інструкція: ЯК ПРАВИЛЬНО ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ УЧАСНИКУ ДЛЯ УЧАСТІ В ТОРГАХ

Різні варіанти підписки на повідомлення про закупівлі 

Тепер можна підписатися на дві різні щоденні розсилки повідомлень:

  • про закупівлі, які були оголошені за попередній день (лист приходить один раз на добу);
  • про нові закупівлі - повідомлення приходить відразу після того, як закупівля опублікована у системі. Таку підписку можна налаштувати по коду товару або по назві замовника. Розсилка може надходити також якщо замовник активує чек-бокс “Відправляти повідомлення контрагенту” в момент оголошення тендеру.

Мобільна версія системи стала більш лаконічною та зручною

Візуально адаптовано список усіх закупівель комерційних замовників для постачальника. Також оптимізовано сторінку закупівлі для замовника - тепер пропозиції, які подаються постачальниками, матимуть більш зручне  відображення.  

Якщо залишилися запитання щодо нового функціоналу, звертайтесь до наших менеджерів:

тел: (067) 550 53 84, 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України);

e-mail: biz@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.