Назад до каталогу статей
Функції майданчика

Доопрацювання в системі комерційних закупівель Е-Tender у квітні-травні 2021 року

11 Червень 2021

Нові опції для замовників: автопролонгація торгів, визначення кількох переможців у закупівлі, запрошення групи постачальників у закупівлю та інше

  • Особисті одиниці виміру для організації  

Тепер при створенні заявки на закупівлю замовник може використати власний довідник одиниць виміру. Достатньо завантажити його в систему і список бажаних одиниць виміру буде доступний при додаванні позицій в лот. (мал.1)

мал.1

  • Поле «Примітка» для замовника

Для того, щоб залишити важливий коментар до позиції замовник може додати його у полі «Примітка». Коментар бачитимуть як замовник, так і постачальник (з моменту публікації) на всіх етапах проведення закупівлі.

  • Мультипереможці

Часто у замовника виникає потреба обрати кілька переможців закупівлі. Для цього ми вдосконалили опцію «Багато переможців». Це універсальний інструмент розподілу позицій та об’єму між учасниками, а також автоматизоване погодження такого розподілу з постачальниками. Розподіл між учасниками можна створювати кілька разів, при цьому кожний постачальник має право відхилити запропонований замовником варіант і дати свій. Так відбувається, поки результатом будуть задоволені всі сторони. (мал.2)

мал.2

  • Автопролонгація торгів

Щоб отримати найкращу ціну в закупівлі, замовник може застосувати опцію автоматичної пролонгації торгів. Вона доступна для попозиційних торгів у двоетапному тендері, де замовник самостійно задає умови, при яких спрацює автопролонгація. Для редукціону у простому тендері автопролонгація вмикається у разі зміни ціни когось із учасників в останньому раунді. Автопролонгація працює до моменту, поки учасники не припинять змінювати ціни. (мал.3)

мал.3

  • Додано контактні дані постачальника у звіт по пропозиціях

Раніше замовнику були доступні контакти постачальника лише у вкладці «Пропозиції» та на сторінці тендеру.  Достатньо натиснути на назву компанії і система відображає контактну інформацію. Тепер це можна зробити і через вивантаження звіту за поданими пропозиціями на етапах «Визначення переможця» та «Прекваліфікація» (для двоетапного тендеру). У звітній формі збережені ПІБ, електронна адреса і телефон менеджера, який подав пропозицію. (мал.4)

мал.4

  • Оптимізація закладки "Надіслані запрошення" 

Тепер зберігається список надісланих листів з запрошенням у відкриту закупівлю. Їх можна відфільтрувати за номером закупівлі. Зручний інструмент, щоб відстежити, кому з постачальників запрошення були надіслані і хто з них подав пропозиції. (мал.5)

мал.5

  • Запрошення групи постачальників у відкриту закупівлю

Раніше замовник міг направити запрошення у відкритий тендер через кнопку «Дзвіночок», вказавши одну електронну адресу або список адрес. Тепер є можливість запросити групу постачальників, попередньо створивши її у кабінеті. Додати постачальника в групу можна за кодом ЄДРПОУ та за назвою (за умови, що компанія зареєстрована на E-Tender). (мал.6)

мал.6

Якщо залишилися запитання, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
На нашому електронному майданчику для здійснення держзакупівель Прозорро були проведені доопрацювання як за вимогою ДП “Прозоро” так і в результаті опрацьованих побажань від користувачів.
Функції майданчика
У грудні 2021 реалізовано: перевірку уповноважених осіб у системі, перехід на reCAPTCHA v3, додавання інформації про країну виробника, скарги на постачальника у Прозорро Маркет
Функції майданчика
Тепер, для замовників обов'язковою умовою при публікації звіту про виконання договору про публічні закупівлі, є вказання країни походження товару на майданчику