Назад до каталогу статей
Функції майданчика

Доопрацювання в системі комерційних закупівель Е-Tender у квітні-травні 2021 року

11 Червень 2021

Нові опції для замовників: автопролонгація торгів, визначення кількох переможців у закупівлі, запрошення групи постачальників у закупівлю та інше

  • Особисті одиниці виміру для організації  

Тепер при створенні заявки на закупівлю замовник може використати власний довідник одиниць виміру. Достатньо завантажити його в систему і список бажаних одиниць виміру буде доступний при додаванні позицій в лот. (мал.1) 

мал.1

  • Поле «Примітка» для замовника

Для того, щоб залишити важливий коментар до позиції замовник може додати його у полі «Примітка». Коментар бачитимуть як замовник, так і постачальник (з моменту публікації) на всіх етапах проведення закупівлі.

  • Мультипереможці

Часто у замовника виникає потреба обрати кілька переможців закупівлі. Для цього ми вдосконалили опцію «Багато переможців». Це універсальний інструмент розподілу позицій та об’єму між учасниками, а також автоматизоване погодження такого розподілу з постачальниками. Розподіл між учасниками можна створювати кілька разів, при цьому кожний постачальник має право відхилити запропонований замовником варіант і дати свій. Так відбувається, поки результатом будуть задоволені всі сторони. (мал.2)

мал.2

  • Автопролонгація торгів

Щоб отримати найкращу ціну в закупівлі, замовник може застосувати опцію автоматичної пролонгації торгів. Вона доступна для попозиційних торгів у двоетапному тендері, де замовник самостійно задає умови, при яких спрацює автопролонгація. Для редукціону у простому тендері автопролонгація вмикається у разі зміни ціни когось із учасників в останньому раунді. Автопролонгація працює до моменту, поки учасники не припинять змінювати ціни. (мал.3)

мал.3

  • Додано контактні дані постачальника у звіт по пропозиціях

Раніше замовнику були доступні контакти постачальника лише у вкладці «Пропозиції» та на  сторінці тендеру.  Достатньо натиснути на назву компанії і система відображає контактну інформацію. Тепер це можна зробити і через вивантаження звіту за поданими пропозиціями на етапах «Визначення переможця» та «Прекваліфікація» (для двоетапного тендеру). У звітній формі збережені ПІБ, електронна адреса і телефон менеджера, який подав пропозицію. (мал.4)

мал.4

  • Оптимізація закладки "Надіслані запрошення" 

Тепер зберігається список надісланих листів з запрошенням у відкриту закупівлю. Їх можна відфільтрувати за номером закупівлі. Зручний інструмент, щоб відстежити, кому з постачальників запрошення були надіслані і хто з них подав пропозиції. (мал.5)

мал.5

  • Запрошення групи постачальників у відкриту закупівлю

Раніше замовник міг направити запрошення у відкритий тендер через кнопку «Дзвіночок», вказавши одну електронну адресу або список адрес. Тепер є можливість запросити групу постачальників, попередньо створивши її у кабінеті. Додати постачальника в групу можна за кодом ЄДРПОУ та за назвою (за умови, що компанія зареєстрована на E-Tender). (мал.6)

мал.6

Якщо залишилися запитання, звертайтеся за контактами: 

т.: 044 223 68 92, 067 550 53 84

e-mail: o.nevolnyk@e-tender.ua, biz@e-tender.ua

З повагою - команда Е-Tender!
Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
Замовники, при оголошенні закупівлі, можуть встановлювати критерії оцінки вартості подальшої експлуатації предмету закупівлі. Постачальники, на етапі подання тендерної пропозиції, мають вказати якими будуть витрати на користування, обслуговування, утилізацію товару та охорону навколишнього середовища.
Функції майданчика
У системі Prozorro з 16 квітня 2021 року діє новий обов’язковий функціонал - вимоги щодо забезпечення пропозиції та виконання договору потрібно зазначати в електронних полях. Система публічних закупівель розвивається у напрямку електронізації полів тендерної документації.