Назад до каталогу статей
Функції майданчика

Доопрацювання в системі комерційних закупівель Е-Tender у квітні-травні 2021 року

11 Червень 2021

Нові опції для замовників: автопролонгація торгів, визначення кількох переможців у закупівлі, запрошення групи постачальників у закупівлю та інше

 • Особисті одиниці виміру для організації  

 • Тепер при створенні заявки на закупівлю замовник може використати власний довідник одиниць виміру. Достатньо завантажити його в систему і список бажаних одиниць виміру буде доступний при додаванні позицій в лот. (мал.1)

  мал.1

  • Поле «Примітка» для замовника

  Для того, щоб залишити важливий коментар до позиції замовник може додати його у полі «Примітка». Коментар бачитимуть як замовник, так і постачальник (з моменту публікації) на всіх етапах проведення закупівлі.

  • Мультипереможці

  Часто у замовника виникає потреба обрати кілька переможців закупівлі. Для цього ми вдосконалили опцію «Багато переможців». Це універсальний інструмент розподілу позицій та об’єму між учасниками, а також автоматизоване погодження такого розподілу з постачальниками. Розподіл між учасниками можна створювати кілька разів, при цьому кожний постачальник має право відхилити запропонований замовником варіант і дати свій. Так відбувається, поки результатом будуть задоволені всі сторони. (мал.2)

  мал.2

  • Автопролонгація торгів

  Щоб отримати найкращу ціну в закупівлі, замовник може застосувати опцію автоматичної пролонгації торгів. Вона доступна для попозиційних торгів у двоетапному тендері, де замовник самостійно задає умови, при яких спрацює автопролонгація. Для редукціону у простому тендері автопролонгація вмикається у разі зміни ціни когось із учасників в останньому раунді. Автопролонгація працює до моменту, поки учасники не припинять змінювати ціни. (мал.3)

  мал.3

  • Додано контактні дані постачальника у звіт по пропозиціях

  Раніше замовнику були доступні контакти постачальника лише у вкладці «Пропозиції» та на сторінці тендеру.  Достатньо натиснути на назву компанії і система відображає контактну інформацію. Тепер це можна зробити і через вивантаження звіту за поданими пропозиціями на етапах «Визначення переможця» та «Прекваліфікація» (для двоетапного тендеру). У звітній формі збережені ПІБ, електронна адреса і телефон менеджера, який подав пропозицію. (мал.4)

  мал.4

  • Оптимізація закладки "Надіслані запрошення" 

  Тепер зберігається список надісланих листів з запрошенням у відкриту закупівлю. Їх можна відфільтрувати за номером закупівлі. Зручний інструмент, щоб відстежити, кому з постачальників запрошення були надіслані і хто з них подав пропозиції. (мал.5)

  мал.5

  • Запрошення групи постачальників у відкриту закупівлю

  Раніше замовник міг направити запрошення у відкритий тендер через кнопку «Дзвіночок», вказавши одну електронну адресу або список адрес. Тепер є можливість запросити групу постачальників, попередньо створивши її у кабінеті. Додати постачальника в групу можна за кодом ЄДРПОУ та за назвою (за умови, що компанія зареєстрована на E-Tender). (мал.6)

  мал.6

  Якщо залишилися запитання, звертайтеся до наших менеджерів:

  тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
Доопрацювання стосуються можливості додавання проекту договору при публікації запиту цінових пропозицій, оновлений список типів документів при створенні закупівлі та функція щодо відображення статусу завантажених документів переможця.
Функції майданчика
Функціональні покращення особистого кабінета учасника на електронному майданчику E-Tender
Функції майданчика
Постанова КМУ №1178 визначила основні види публічних закупівель та ввела нову процедуру — «Відкриті торги з особливостями», які на цей час стануть основним видом закупівельних процедур. Детальніше про технічні зміни на майданчику розповідаємо у цій статті.