Назад до каталогу статей
Дайджест

Доопрацювання в системі Prozorro для Замовників

10 Травня 2022

Представляємо увазі держзакупівельників ряд оновлень на нашому майданчику Е-Тендер. Зміни торкнулися такого функціоналу: допорогові закупівлі, спрощені процедури та Прозорро+

Спрощені закупівлі замість допорогових

З 10 травня 2022 року допорогової закупівлі більше не існує, відповідно до змін до Наказу 13 від 10.05.2022 року затвердженого ДП «Прозорро» внесено зміни в інструкцію про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі”, що затверджена наказом ДП “ПРОЗОРРО” від 19.03.2019 №10.

До 50 тисяч гривень закупівля буде оголошуватись відповідно до статті 14 Закону України “Про публічні закупівлі”, там описані строки проведення та інші особливості проведення та має назву «Спрощена закупівля».

Всі допорогові закупівлі які були створені до 10 травня 2022 року в системі будуть мати назву «спрощена закупівля».

Розроблено новий функціонал щодо опублікування потреби в Прозорро+ 

Якщо Замовнику потрібно купити товар, але коштів не передбачено, він може залучити команду Прозорро+ тільки потрібно обрати необхідний товар за ціною «0,01грн» (Рис.1).

1

Рис.1

Вказати, що фінансування закупівлі буде відбуватися через «Волонтерський фонд». Вказати в полях необхідну інформацію, за необхідністю додати документ та опублікувати потребу (Рис.2-3).

1

Рис.2

Рис.3

Команда Прозорро+ шукає постачальника. Після того, як буде знайдено такого постачальника, замовник може зайти в закупівлю, відредагувати дані закупівлі, а саме ціну, кількість і додати документ (Рис.4-5).

1

Рис.4

Рис.5

Дискваліфікувати учасника такого як «ДП«Прозорро». Пошук постачальника силами команди Прозорро+» (Рис.6).

Рис.6

В полях заповнити інформацію по постачальнику з яким укладаєте договір (Рис.7).

1

Рис.7

Підтвердити постачальника, в системі внести інформацію про договір та завершити закупівлю (Рис.8).

1

Рис.8

Внесені зміни в роботу спрощеної для замовників типу "Державне або комунальне підприємство, яке не належить до замовників"

А саме:

  • Прибрана обов’язковість вказувати номер плану при створенні закупівлі;
  • Не обов’язково накладання ЕЦП\КЕП при створенні \ редагуванні закупівлі;
  • Не обов’язково накладання ЕЦП\КЕП при активації договору, внесення змін до договору;
  • Не обов’язково  накладання ЕЦП\КЕП при звітуванні про виконання договору.

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.