Назад до каталогу статей
Корисні статті

Двоетапний тендер в системі комерційних закупівель

11 Травня 2021

Участь в двоетапному тендері - консультація для постачальників

Двоетапний тендер – це процедура закупівлі на Е-Тендер, яка складається з наступних етапів:

  • Період уточнень;
  • Подача пропозицій;
  • Прекваліфікація;
  • Редукціон;
  • Визначення переможця.

Переможець визначається на редукціоні, до якого допускаються постачальники, що пройшли прекваліфікацію. На етапі прекваліфікації замовник розглядає пропозиції учасників на предмет відповідності технічному завданню. Тривалість періоду уточнень, подачі пропозицій та прекваліфікації встановлює замовник. Більше інформації про двоетапний тендер у відео-консультації керівника відділу по роботі з комерційними замовниками на Е-Тендер Ольги Невольник.

Постачальнику, щоб взяти участь у комерційних закупівлях, потрібно пройти реєстрацію та подати свою пропозицію.  Участь в закупівлях приватних компаній на E-Tender є безкоштовною.

Закупівлі через нашу систему проводять виробник харчових продуктів “Чумак”, мережа супермаркетів «Сільпо», мережа АЗС “WOG”, виробник напоїв Корпорація “Оболонь”, мережа супермаркетів “Рукавичка”м'ясопереробна фабрика “Алан”Донецьксталь, агрохолдинг "Нива Переяславщини", "Яготинський маслозавод", мережа фітнес-центрів Sport Life та інші компанії.

 Читайте також:  

Як подати пропозицію на тендер в системі комерційних закупівель Е-Тender

Лідери ринків обирають систему комерційних закупівель та продажів E-Tender

Верифікація у комерційних закупівлях на E-Tender 

Якщо виникають запитання, звертайтесь до наших менеджерів:

тел.: 044 223 68 92, моб: 067 550 53 84

e-mail: biz@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
В електронному каталозі Prozorro Market з’явилося кілька десятків нових категорій. Тобто, нових можливостей для вашого бізнесу. Продавати державі вигідно, адже школи, садки й лікарні мають працювати і в кризу, і в карантин. Тому бізнес, який продає державі, має стабільний ринок збуту та гарантований дохід. Сьогодні ринок державних закупівель на Prozorro Market сягає 160 млн гривень. А торгувати тут може кожен, хто пройшов кваліфікацію.
Корисні статті
Заявки на акредитацію до е-каталогу Прозорро Маркет подаються через електронні майданчики. Як знайти потрібний відбір на Е-Тендер та підтвердити свою кваліфікацію, дізнайтесь у нашому матеріалі.
Корисні статті
На які характеристики державного об'єкту нерухомості найбільше звертають увагу орендарі