Назад до каталогу статей
Дайджест

E-каталоги - новий інструмент на майданчику

18 Квітня 2019

З 19 квітня електронні каталоги розпочинають роботу в пілотному режимі.

Е-КАТАЛОГИ – НОВИЙ ІНСТРУМЕНТ НА МАЙДАНЧИКУ

Електронні каталоги – про них вже не раз довелося чути за останній місяць усій закупівельній спільноті. Бо це дійсно важливий проект, на який покладають великі надії. З 19 квітня електронні каталоги розпочинають роботу в пілотному режимі.

На меті створити інструмент, завдяки якому замовники зможуть швидко, легко купувати необхідне, що за вартістю відповідає допороговій закупівлі. При чому е-каталоги будуть подібні за принципом роботи до інтернет-магазину.

Наразі адміністратори е-каталогів оголосили кваліфікацію постачальників для включення бажаючих до пілоту. І поки запуск працює для товарів таких категорій: 

  • Офісне устаткування та приладдя різне
  • Комп'ютерне обладнання
  • Фармацевтична продукція
  • Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні.

Участь у пілоті для постачальників – безкоштовна.

Майданчик Е-Тендер також не стоїть осторонь такої події та є учасником пілотного впровадження. Так, на початку березня ми підписали Меморандум, який і передбачає наш вклад і підтримку проекту е-каталогів.

Також для зручності та оперативного інформування користувачів системи про життя е-каталогів, у нас на сайті створено новий розділ «Електронні каталоги»: https://e-tender.ua/e-katalogi В розділі, будь-хто може дізнатися про переваги е-каталогів, умови приєднання до пілоту та іншу важливу інформацію щодо цього.

Також анонсуємо про появу в особистому кабінеті користувача майданчика й розділу «Електронні каталоги». Через який постачальник та замовник зможе подивитися усі товари, які є та будуть додаватися, ціну, пропозицію, тощо.

І, якщо говорити глобально, то вважаємо, не доведеться довго чекати і за результатами пілоту отримаємо сучасний інтерфейс і автоматизовані процедури, свого роду як у відомих Rozetka або Amazon.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.