Назад до каталогу статей
Дайджест

E-каталоги - новий інструмент на майданчику

18 Квітня 2019

З 19 квітня електронні каталоги розпочинають роботу в пілотному режимі.

Е-КАТАЛОГИ – НОВИЙ ІНСТРУМЕНТ НА МАЙДАНЧИКУ

Електронні каталоги – про них вже не раз довелося чути за останній місяць усій закупівельній спільноті. Бо це дійсно важливий проект, на який покладають великі надії. З 19 квітня електронні каталоги розпочинають роботу в пілотному режимі.

На меті створити інструмент, завдяки якому замовники зможуть швидко, легко купувати необхідне, що за вартістю відповідає допороговій закупівлі. При чому е-каталоги будуть подібні за принципом роботи до інтернет-магазину.

Наразі адміністратори е-каталогів оголосили кваліфікацію постачальників для включення бажаючих до пілоту. І поки запуск працює для товарів таких категорій: 

  • Офісне устаткування та приладдя різне
  • Комп'ютерне обладнання
  • Фармацевтична продукція
  • Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні.

Участь у пілоті для постачальників – безкоштовна.

Майданчик Е-Тендер також не стоїть осторонь такої події та є учасником пілотного впровадження. Так, на початку березня ми підписали Меморандум, який і передбачає наш вклад і підтримку проекту е-каталогів.

Також для зручності та оперативного інформування користувачів системи про життя е-каталогів, у нас на сайті створено новий розділ «Електронні каталоги»: https://e-tender.ua/e-katalogi В розділі, будь-хто може дізнатися про переваги е-каталогів, умови приєднання до пілоту та іншу важливу інформацію щодо цього.

Також анонсуємо про появу в особистому кабінеті користувача майданчика й розділу «Електронні каталоги». Через який постачальник та замовник зможе подивитися усі товари, які є та будуть додаватися, ціну, пропозицію, тощо.

І, якщо говорити глобально, то вважаємо, не доведеться довго чекати і за результатами пілоту отримаємо сучасний інтерфейс і автоматизовані процедури, свого роду як у відомих Rozetka або Amazon.

схожi новини

Дайджест
Огляд новин з 03 – 09 серпня 2020. “Чорний список” АМКУ інтегрували у систему Prozorro. В 2020 році у системі Prozorro запрацює критерій “життєвий цикл закупівлі”. Три важливих технічних доопрацювання на майданчику E-Tender. Аномально низька ціна: чи можна з такою пропозицією перемагати? PepsiCo продає власні авто через Е-Тендер у Прозорро.Продажі. Дмитро Сенниченко: «Оренда держмайна тепер тільки на аукціонах Prozorro.Продажі»
Дайджест
Огляд новин з 27 липня – 02 серпня. ЗАПРАЦЮВАВ НАШ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ E-TENDER NEWS. Президент підписав закон про підтримку альтернативної енергетики. В системі Prozorro запрацював факторинг. Prozorro запрошує на онлайн-конференцію "Ефективні закупівлі". Тарас Шимко: "Український бізнес має великий потенціал в європейських тендерах". На Prozorro.Продажі продаватимуть недобудований готель в Славутичі. До кінця 2020 року приватизують 80 спиртзаводів. Спільний вебінар E-Tender та Prozorro.Продажі щодо оренди державного та комуналього майна
Дайджест
Огляд новин з 20 – 26 липня. Вперше розглянуто спір про аномально низьку ціну у Prozorro. Прийнято закон про зниження "зеленого" тарифу. Prozorro Market - це просто! Вебінар: Нові підходи до оренди держмайна. 30 липня 2020! Відкрито реєстр активів неплатоспроможних банків. Приватизація “Укрспирту” може розпочатися наприкінці літа. В Мінекономіки створять комісію, яка розглядатиме скарги щодо аукціонів з оренди держмайна.