Назад до каталогу статей
Дайджест

E-каталоги - новий інструмент на майданчику

18 Квітня 2019

З 19 квітня електронні каталоги розпочинають роботу в пілотному режимі.

Е-КАТАЛОГИ – НОВИЙ ІНСТРУМЕНТ НА МАЙДАНЧИКУ

Електронні каталоги – про них вже не раз довелося чути за останній місяць усій закупівельній спільноті. Бо це дійсно важливий проект, на який покладають великі надії. З 19 квітня електронні каталоги розпочинають роботу в пілотному режимі.

На меті створити інструмент, завдяки якому замовники зможуть швидко, легко купувати необхідне, що за вартістю відповідає допороговій закупівлі. При чому е-каталоги будуть подібні за принципом роботи до інтернет-магазину.

Наразі адміністратори е-каталогів оголосили кваліфікацію постачальників для включення бажаючих до пілоту. І поки запуск працює для товарів таких категорій: 

  • Офісне устаткування та приладдя різне
  • Комп'ютерне обладнання
  • Фармацевтична продукція
  • Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні.

Участь у пілоті для постачальників – безкоштовна.

Майданчик Е-Тендер також не стоїть осторонь такої події та є учасником пілотного впровадження. Так, на початку березня ми підписали Меморандум, який і передбачає наш вклад і підтримку проекту е-каталогів.

Також для зручності та оперативного інформування користувачів системи про життя е-каталогів, у нас на сайті створено новий розділ «Електронні каталоги»: https://e-tender.ua/e-katalogi В розділі, будь-хто може дізнатися про переваги е-каталогів, умови приєднання до пілоту та іншу важливу інформацію щодо цього.

Також анонсуємо про появу в особистому кабінеті користувача майданчика й розділу «Електронні каталоги». Через який постачальник та замовник зможе подивитися усі товари, які є та будуть додаватися, ціну, пропозицію, тощо.

І, якщо говорити глобально, то вважаємо, не доведеться довго чекати і за результатами пілоту отримаємо сучасний інтерфейс і автоматизовані процедури, свого роду як у відомих Rozetka або Amazon.

схожi новини

Дайджест
Огляд новин з 12 по 19 жовтня 2020. Порушникам правил роботи на Prozorro Market відключатимуть доступ до каталогу. У Prozorro.Продажі оголошено аукціони з приватизації двох виробничих майданчиків ДП Укрспирт на Тернопільщині. Аукціони з оренди за новою процедурою: E-Tender на першому місці за кількістю поданих пропозицій та доходу. На майданчику E-Tender працює функціонал публікації об'єктів оренди у Прозорро.Продажі. Аналітичний матеріал Аліни Каневської: Приватизація спиртзаводів 2020. Верифікація у комерційних закупівлях на E-Tender. Секрети економії на комерційних закупівлях від ТВК "ЛЬВІВХОЛОД".
Дайджест
Огляд новин з 5 по 11 жовтня 2020. Оновлення на майданчику Е-Тендер: валідація кроку пониження ціни та інший відлік кінцевих термінів. Прийнято примірну методику визначення вартості життєвого циклу закупівлі у Prozorro. Роз`яснення Мінекономіки щодо застосування переговорної процедури у публічних закупівлях. Спецтехніка для транспортування молочної продукції та напоїв: розпродаж на Прозорро.Продажі. У Prozorro.продажі оголошено аукціон з приватизації Хоростківського МПД. У Prozorro.Продажі оголошено аукціон з продажу Лужанського виробничого майданчику ДП Укрспирт. У Prozorro.Продажі оголосять продаж 27 українських в'язниць. Фонд держмайна опублікував форму акту приймання-передачі держмайна в оренду.
Дайджест
Огляд новин з 28 жовтня по 4 вересня 2020. Приватизація Укрспирту: у ProzorroПродажі оголошено аукціон з продажу Бершадського МПД. Житомирський ЛГЗ підготують до приватизації. У ProzorroПродажі оголошено аукціон з приватизації Лопатинського спиртзаводу. Перші аукціони з оренди державного та комунального майна у Києві. Приватизація спиртзаводів у Prozorro.Продажі. Комерційні закупівлі на E-Tender: передача у фрахт пасажирських теплоходів