Назад до каталогу статей
Успіх клієнтів

E-TENDER – ІНСТРУМЕНТ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ВІДОМИХ ТА ВЕЛИКИХ БРЕНДІВ

10 Вересня 2019

Представник АШАН – Юрій Кальмуцький, project manager B2B B2G компанії поділився досвідом участі в публічних та комерційних торгах. Назвав переваги для участь такого великого бізнесу в проєкті Prozorro Market та свої кейси учасника тендерів.

АШАН – відомий світовий бренд є користувачем майданчика E-Tender. Вперше компанія стала учасником публічних закупівель у 2018 році. Спеціально для порталу «Новое время» представник АШАН – Юрій Кальмуцький, project manager B2B B2G компанії поділився досвідом участі в публічних та комерційних торгах. Назвав переваги для участь такого великого бізнесу в проєкті Prozorro Market та свої кейси учасника тендерів. 

Навіть гігантські «продавці країни» не зупиняються на одній моделі продажу і завжди шукають нові та оперативні шляхи збуту свого товару. Ашан – один із тих, що ще минулого року зайшов в систему та випробував усі її можливості та додаткові технічні рішення, що дає майданчик E-Tender. З поміж трьох лідерів на ринку Прозорро, компанія обрала E-Tender. Оцінивши оперативність вирішення питань та клієнтоорієнтованість.

А окрім публічних торгів, компанія бачить для себе розвиток і перспективу й в комерційних. Головною перевагою яких вважає можливість купити дешевше, адже аукціон має на увазі конкуренцію. Але, мінімальна ціна далеко не завжди дорівнює якості, для оптимального вибору потрібні ціноутворюючі фактори, які можна формувати використовуючи нецінові критерії на майданчику. А завдяки додатковим технічним функціям, які дає майданчик, можна оптимізувати деякі внутрішні бізнес-процеси в компанії.

Юрій вважає, що ера електронізації торгів в колі бізнесу розвивається досить швидко, а тому, в першу чергу, проведення торгівлі в онлайн вигідно продавцям, зокрема, для формування тактики, стратегії продажів, розвитку нових товарних груп, коригування асортиментної політики та ціноутворення. Безумовним плюсом закупівель на електронному майданчику вважає прозорість процесу і доступність аналізу ринку.

Він також відмітив, що для компанії система Prozorro і майданчик дає насамперед:

  1. Популяризацію власного бізнесу і бренду.
  2. Додаткові інструменти аналізу ринку
  3. Відкриття нових каналів збуту.

Що ж стосується Prozorro Market, переконаний, що він є важливим кроком для розвитку бізнесу і системи в цілому. А створення державою власного інтернет-магазину є перспективною та фантастичною ідеєю. Випробувавши самі, компанія відмітила, що подача документів і підтвердження їх, як постачальника зайняла близько 40 хвилин. Кваліфікація постачальника відбулася швидко й просто.

Повний текст статті читайте тут.

Дякуємо Ашан за довіру, співпрацю та позитивні відгуки!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Успіх клієнтів
ДК "Укроборонпром" протягом 2021 року буде централізовано закуповувати природний газ, використовуючи процедуру рамкової угоди на майданчику E-Tender. Завдяки цьому інструменту Концерн отримує надійних постачальників і конкурентну ціну на паливо. Вже проведено дві закупівлі у січні та лютому 2021 року. До кінця опалювального сезону плануємо проводити такі торги щомісяця.
Успіх клієнтів
Вже майже рік триває співпраця між електронним майданчиком E-Tender та Торгово-виробничою компанією "Львівхолод". Саме наша команда допомогла підприємству автоматизувати закупівельні процеси. На сьогоднішній день "Львівхолод" проводить більшість своїх закупівель на електронних тендерах. Це дозволяє компанії економити значну частину оборотних коштів. І спрямовувати їх на свій розвиток. Про це в інтерв'ю розповів директор департаменту закупівель для внутрішніх потреб ТВК "Львівхолод" Володимиром Лиско. Пишаємось тим, що команда E-Tender допомагає своїм клієнтам розвивати їх бізнес.
Успіх клієнтів
Досвід та думка про роль попозиційних торгів нашого користувача, компанії WOG.