Назад до каталогу статей
Новини

E-TENDER – ІНСТРУМЕНТ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ВІДОМИХ ТА ВЕЛИКИХ БРЕНДІВ

10 Вересня 2019

Представник АШАН – Юрій Кальмуцький, project manager B2B B2G компанії поділився досвідом участі в публічних та комерційних торгах. Назвав переваги для участь такого великого бізнесу в проєкті Prozorro Market та свої кейси учасника тендерів.

АШАН – відомий світовий бренд є користувачем майданчика E-Tender. Вперше компанія стала учасником публічних закупівель у 2018 році. Спеціально для порталу «Новое время» представник АШАН – Юрій Кальмуцький, project manager B2B B2G компанії поділився досвідом участі в публічних та комерційних торгах. Назвав переваги для участь такого великого бізнесу в проєкті Prozorro Market та свої кейси учасника тендерів. 

Навіть гігантські «продавці країни» не зупиняються на одній моделі продажу і завжди шукають нові та оперативні шляхи збуту свого товару. Ашан – один із тих, що ще минулого року зайшов в систему та випробував усі її можливості та додаткові технічні рішення, що дає майданчик E-Tender. З поміж трьох лідерів на ринку Прозорро, компанія обрала E-Tender. Оцінивши оперативність вирішення питань та клієнтоорієнтованість.

А окрім публічних торгів, компанія бачить для себе розвиток і перспективу й в комерційних. Головною перевагою яких вважає можливість купити дешевше, адже аукціон має на увазі конкуренцію. Але, мінімальна ціна далеко не завжди дорівнює якості, для оптимального вибору потрібні ціноутворюючі фактори, які можна формувати використовуючи нецінові критерії на майданчику. А завдяки додатковим технічним функціям, які дає майданчик, можна оптимізувати деякі внутрішні бізнес-процеси в компанії.

Юрій вважає, що ера електронізації торгів в колі бізнесу розвивається досить швидко, а тому, в першу чергу, проведення торгівлі в онлайн вигідно продавцям, зокрема, для формування тактики, стратегії продажів, розвитку нових товарних груп, коригування асортиментної політики та ціноутворення. Безумовним плюсом закупівель на електронному майданчику вважає прозорість процесу і доступність аналізу ринку.

Він також відмітив, що для компанії система Prozorro і майданчик дає насамперед:

  1. Популяризацію власного бізнесу і бренду.
  2. Додаткові інструменти аналізу ринку
  3. Відкриття нових каналів збуту.

Що ж стосується Prozorro Market, переконаний, що він є важливим кроком для розвитку бізнесу і системи в цілому. А створення державою власного інтернет-магазину є перспективною та фантастичною ідеєю. Випробувавши самі, компанія відмітила, що подача документів і підтвердження їх, як постачальника зайняла близько 40 хвилин. Кваліфікація постачальника відбулася швидко й просто.

Повний текст статті читайте тут.

Дякуємо Ашан за довіру, співпрацю та позитивні відгуки!

похожие новости

Новини
Огляд новин з 16 - 22 вересня: Прийняли новий закон «Про публічні закупівлі», Зміни в розміщенні інформації, Послуги з теплопостачання надаватимуть за новими правилами і т.ін.
Новини
Для користувачів провели оновлення, які технічно спрощують та прискорюють функції на майданчику. Оновлення стосуються як покращення зовнішнього вигляду сторінок, так і робочого процесу
Новини
Огляд новин з 09 – 15 вересня: Перший мільйон в Prozorro Market, Новий порядок встановлення «зеленого» тарифу, Бюджет на ремонт доріг будуть планувати на три роки, Підвищили граничні суми витрат на меблі і т. ін.