Назад до каталогу статей
Новини

Е-ТЕНДЕР ІНТЕГРУВАВСЯ ІЗ СИСТЕМОЮ YOUCONTROL

21 Січня 2020

На майданчику E-Tender з’явилася можливість перевірити замовників та учасників закупівель завдяки інтеграції з системою YouControl. Така функція для користувачів є безкоштовною. Що саме можна дізнатися, для чого така інтеграція на майданчику, і що це дасть користувачам, читайте у статті

Що таке система YouControl?

YouControl на сьогодні є однією із найбільш потужних аналітичних систем, яка збирає та аналізує дані із відкритих джерел. Завдяки інтеграції із майданчиком через АРІ користувачі отримають безкоштовно доступ до базового досьє компаній, сформованого на основі 20 державних реєстрів.

Що інтеграція дає користувачу майданчика Е-Тендер?

Відтепер побачити інформацію про свого контрагента зможе будь-який користувач нашого майданчика – як замовник, який працює у системі Прозорро, так і той користувач, що працює в системі комерційних закупівель на Е-Tender. Оскільки такі замовники виконують функцію перевірки контрагента та несуть відповідальність за укладені з ним угоди.

Тож тепер отримати необхідну інформацію про контрагента стане легше і швидше для кожного користувача майданчика Е-Тeндер. Іншими словами, ви зможете мати «на руках» всю картину ділової репутації цікавої вам компанії.

Як технічно виглядає функція на майданчику?

Так, користувачу майданчика потрібно на сторінці тендеру біля назви компанії натиснути на кнопку «Досьє YouControl», див. Рис. Лише за один клік зможете перейти й переглянути необхідну інформацію, зібрану з-понад 20 відкритих джерел та проаналізовану системою.  

 

Рис.

  

Віталій Діхтяр, СЕО майданчика Е-Тендер:

«Рішення інтеграції з порталом YouControl у нас назрівало давно. Для замовників ця функція є особливо важливою. Оскільки як в комерційному так і державному секторах замовник виконує функцію перевірки контрагента та несе відповідальність за укладені з ним угоди. І відтепер наші користувачі зможуть дізнатися «біографію» свого контрагента набагато простіше. Інтеграція майданчика із системою YouControl дасть нашим користувачам можливість вмить дізнатися про свого майбутнього і поточного клієнта. Користувач без додаткової авторизації отримуватиме інформацію з державних реєстрів (також інтегрованих в YouControl), наявності (відсутності) боргів, судових рішень тощо. Впевнений, що ця функціональність на майданчику значно спростить та зекономить час роботи закупівельників та постачальників, що сприятиме покращенню результатів їх роботи.».

З повагою команда Е-Тендер!


схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.