Назад до каталогу статей
Новини

Е-ТЕНДЕР ІНТЕГРУВАВСЯ ІЗ СИСТЕМОЮ YOUCONTROL

21 Січня 2020

На майданчику E-Tender з’явилася можливість перевірити замовників та учасників закупівель завдяки інтеграції з системою YouControl. Така функція для користувачів є безкоштовною. Що саме можна дізнатися, для чого така інтеграція на майданчику, і що це дасть користувачам, читайте у статті

Що таке система YouControl?

YouControl на сьогодні є однією із найбільш потужних аналітичних систем, яка збирає та аналізує дані із відкритих джерел. Завдяки інтеграції із майданчиком через АРІ користувачі отримають безкоштовно доступ до базового досьє компаній, сформованого на основі 20 державних реєстрів.

Що інтеграція дає користувачу майданчика Е-Тендер?

Відтепер побачити інформацію про свого контрагента зможе будь-який користувач нашого майданчика – як замовник, який працює у системі Прозорро, так і той користувач, що працює в системі комерційних закупівель на Е-Tender. Оскільки такі замовники виконують функцію перевірки контрагента та несуть відповідальність за укладені з ним угоди.

Тож тепер отримати необхідну інформацію про контрагента стане легше і швидше для кожного користувача майданчика Е-Тeндер. Іншими словами, ви зможете мати «на руках» всю картину ділової репутації цікавої вам компанії.

Як технічно виглядає функція на майданчику?

Так, користувачу майданчика потрібно на сторінці тендеру біля назви компанії натиснути на кнопку «Досьє YouControl», див. Рис. Лише за один клік зможете перейти й переглянути необхідну інформацію, зібрану з-понад 20 відкритих джерел та проаналізовану системою.  

 

Рис.

  

Віталій Діхтяр, СЕО майданчика Е-Тендер:

«Рішення інтеграції з порталом YouControl у нас назрівало давно. Для замовників ця функція є особливо важливою. Оскільки як в комерційному так і державному секторах замовник виконує функцію перевірки контрагента та несе відповідальність за укладені з ним угоди. І відтепер наші користувачі зможуть дізнатися «біографію» свого контрагента набагато простіше. Інтеграція майданчика із системою YouControl дасть нашим користувачам можливість вмить дізнатися про свого майбутнього і поточного клієнта. Користувач без додаткової авторизації отримуватиме інформацію з державних реєстрів (також інтегрованих в YouControl), наявності (відсутності) боргів, судових рішень тощо. Впевнений, що ця функціональність на майданчику значно спростить та зекономить час роботи закупівельників та постачальників, що сприятиме покращенню результатів їх роботи.».

З повагою команда Е-Тендер!


схожi новини

Новини
Оголошено аукціон з продажу комерційної нерухомості у місті Чернігів. Гарна можливість для інвестування. Можна купити приміщення під власний бізнес, адже об'єкт має низьку стартову ціну. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender.
Новини
У Прозорро.Продажі можна купити ресторан на воді. За вигідною ціною продається ресторан-пароплав, який пришвартовано в затоці р. Дніпро у зоні відпочинку Гідропарк міста Києва. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender. До 16 грудня триває період уточнень, протягом якого об'єкт можна подивитися. Аукціон відбудеться 17 грудня.
Новини
Вже 1 грудня відбудеться аукціон з продажу лікувально-оздоровчого комплексу, що в с. Біласовиця Воловецького району Закарпатської області. Доволі низька стартова ціна на об'єкт, який розташований у самому серці Карпат. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender.