Назад до каталогу статей
Новини

E-Tender - лідер ринку оренди державного та комунального майна у 2021

02 Лютого 2022

У дев’яти аукціонах, із десяти проведених на Е-Тендер, перемагають наші клієнти

У 2021 році в Прозорро.Продажі було оголошено 25 444 онлайн-аукціони з оренди державного та комунального майна.  Е-Тендер – лідер ринку по всіх показниках:  кількості проведених аукціонів, доходу, кількості учасників, що брали участь в аукціонах та числу переможців.  

Через Е-Тендер було подано 5 070 пропозицій на аукціони. За цим показником ми значно випереджаємо інші майданчики. Протягом 2021 року у торгах взяли участь 3484 наших клієнтів – у 4288 аукціонах вони стали переможцями.  

Джерело: BI Прозорро.Продажі

Аліна Каневська

Керівниця напряму електронних аукціонів на E-Tender 

“У дев’яти аукціонах із десяти, які проводяться через Е-Тендер, перемагають наші учасники, – говорить керівниця напряму електронних аукціонів на майданчику E-Tender Аліна Каневська. – Ми не лише надаємо доступ до екосистеми державних аукціонів, ми працюємо на перемогу наших клієнтів. Кожного клієнта супроводжують персональні менеджери, вони оперативно вирішують проблеми, якщо такі виникають під час підготовки та участі в аукціоні, допомагають обрати переможну стратегію. Тому у нас і найбільше переможців  аукціонів. Проте, ми №1 не тільки як майданчик пропозицій, але і як майданчик організатора”.  

Через майданчик Е-Тендер у 2021 році організатори -–  ФДМУ, міські, сільські та селищні ради –  оголосили 7844 аукціони. По цьому показнику ми вдвічі випереджаємо найближчого конкурента.  Завдяки високій конкуренції на цих аукціонах, а ціна під час торгів зростала в середньому на 52%, організатори отримали 24,97 млн грн доходу. Е-Тендер забезпечив найвищий рівень доходу серед усіх акредитованих майданчиків.

Джерело: BI Прозорро.Продажі

Щоб взяти участь в торгах, або оголосити аукціон з оренди державного чи комунального майна, зареєструйтесь в системі.

Підтримка організаторів та учасників аукціонів на Е-Тендер:  

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати