Назад до каталогу статей
Новини

E-Tender отримав акредитацію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо проведення торгів

17 Листопада 2022

E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.

E-Tender офіційно отримав акредитацію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) з продажу активів та майна банків, що ліквідуються. Відтепер на сайті майданчика E-Tender можна знайти лоти ПАТ “Промінвестбанк”, АТ Банк “Фінанси та кредит”, АТ “Мегабанк”, АТ “Банк Січ”, АТ “Аркада”, АТ “Місто Банк”, АТ “Златобанк”, АТ “МР Банк” та всіх інших комерційних банків, що ліквідуються.

Для клієнтів E-Tender це розширення меню аукціонів та можливості інвестувати у банківське майно, яке реалізується з дисконтом до 70-90% від стартової ціни.

Лоти можна знайти виключно в системі Прозорро.Продажі та на майданчику, адже банки використовують прозорий механізм реалізації активів, а виручені від продажу кошти ФГВФО направляє на виплати вкладникам таких банків.

Довідка: E-Tender був акредитований за напрямом ФГВФО з 2016 по 2020 роки. Це був найбільш активний період продажу майна майже 100 банків, які збанкрутіли у кризу 2014-2015 рр.
Наразі, цей напрям стає так само актуальним, з’являються нові збанкрутілі банки, а серед лотів багато нерухомості, яка цікава учасникам аукціонів. Саме тому E-Tender відновлює роботу з банківським майном та пропонує клієнтам компанії ще більше аукціонів на вибір.

Які об’єкти можна знайти на аукціонах ФГВФО?

Серед лотів найбільше нерухомості: офісні центри в обласних містах, відділення банків та службові приміщення, комерційна нерухомість, квартири, авто. Можна, навіть, знайти лікарні, колишні приміщення магазинів тощо. Зазвичай, це сучасні будівлі з ремонтом, підведеними комунікаціями тощо.

Також, банки продають права вимог за кредитними договорами. Фактично, це кредити фізичних та юридичних осіб, які не були погашені та продаються зі значним дисконтом від тіла кредиту. Покупець стає новим кредитором та отримує право вимоги повної суми заборгованості.

Як прийняти участь в аукціоні?

Для цього необхідно зареєструватися на E-Tender та обрати необхідний лот. Далі участь в аукціоні забезпечить персональний менеджер, який спеціалізується на проведенні торгів ФГВФО. 

Команда E-Tender забезпечить повний супровід учасника та візьме на себе питання щодо:

  • стратегії аукціону, 
  • визначення стартової ставки для торгів, 
  • проведення онлайн аукціону, 
  • дотримання всіх строків до укладення договору купівлі-продажу з банком.

Реєструйтесь та обирайте цікавий лот, а успішну угоду забезпечить команда E-Tender.

Телефонуйте або пишіть для безкоштовної консультації

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua


Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті
Новини
Уряд ухвалив порядок продажу конфіскованих російських активів та майна у системі Прозоро.Продажі. Буде відкритий та абсолютно прозорий продаж такого майна