Назад до каталогу статей
Успіх клієнтів

Е-ТЕНДЕР ПРОДАВ ПЕРШІ 212 КІЛОГРАМ БУРШТИНУ В ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ

07 Березня 2023

Маємо результати перших унікальних онлайн-аукціонів в системі Прозорро.Продажі з продажу бурштину. Майданчик Е-Тендер привів до перемоги трьох учасників, які придбали у Держсховищі понад 212 кілограмів каміння

У системі Прозорро.Продажі відбулися перші шість онлайн-аукціонів з продажу бурштину і всіх покупців привів до перемоги майданчик Е-Тендер. За підсумками торгів організатор продажу Держсховище отримає понад 1 млн.грн. за дорогоцінне каміння. Аукціони відбулися 27 лютого і зараз переможці вже укладають договори купівлі-продажу з організатором.

Так як це новий напрям аукціонів та не всі потенційні покупці знають про оголошені торги - ціна зростає лише на 6%. Це можливість для покупців  придбати дорогоцінне каміння за прозорими та сприятливими для себе умовами. Ми впевнені, що надалі попит та конркуенція та аукціонах буде зростати.

Як придбати бурштин на аукціонах

Продаж бурштину з Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України через систему Прозорро.Продажі регулює Постанова №1069 від 27.09.2022.

Учасниками аукціонів можуть бути:

  • ФОП;
  • юридичні особи.

Ці учасники мають бути зареєстровані в Міністерстві фінансів як суб’єкти господарювання, що здійснюють операції з дорогоцінними металами, дорогоцінним камінням, дорогоцінним камінням органогенного утворення, напівдорогоцінним камінням.

Щоб придбати бурштин необхідно:

  1. Зареєструватись на Е-Тендер;
  2. Отримати детальну консультацію та підготувати документи згідно з інструкції;  
  3. Перемогти в аукціоні;
  4. Підписати протокол та договір з Держсховищем протягом 9 робочих днів після аукціону;
  5. Сплатити за лот протягом 5 робочих днів після укладення договору та забрати бурштин протягом 15 робочих днів за умовами такого договору.

Коли чекати на нові лоти з продажу бурштину в Прозорро Продажі

11 лотів, які не були реалізовані вперше, вже переоголошені на повторні торги. Останні відбудуться 17 березня 2023 року. Перелік лотів можна знайти на сайті Е-Тендер в категорії Бурштин.

Всі нові аукціони Держсховище оголошує за власникм рішення після погодження з Мінфіном. Тож, аби не пропустити нові лоти - підпишіться на аукціони Держсховища через особистий кабінет на Е-Тендер.

Також, на E-Tender можна знайти аукціони з купівлі спеціального дозволу на видобуток корисних копалин, зокрема, також і бурштину. Для тих учасників, хто цікавиться не лише дорогоцінним камінням, а також його легальним видобутком в Україні.

Обирайте цікаві аукціони та реєструйтесь на майданчику! Участь та перемогу забезпечить команда Е-Тендер!

Денис Киянченко, керівник відділу по роботі з електронними аукціонами

+38 067 490 32 69, d.kiyanchenko@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Успіх клієнтів
Для компанії-постачальника в держзакупівлях електроенергії надзвичайно важливо мати «запас міцності» - досвід ТОВ «Енерго Збут Транс».
Успіх клієнтів
У першому онлайн аукціоні з продажу золоторудної ділянки, в грудні 2020 року, переміг інвестор, якого супроводжувала команда E-Tender. На початку 2021-го Державна служба геології та надр оновила Інвестиційний атлас надрокористувача, включивши чотири ділянки з покладами золота. Їх готують до відкритих аукціонів у Прозорро.Продажі. Не пропустіть оголошення цих аукціонів
Успіх клієнтів
Система комерційних закупівель Е-Тендер забезпечую роботу закупівельників різними видами процедур. Сьогодні говоримо про рамкові угоди, що вже стали популярним інструментам закупівель серед крупних компаній. Досвідом закупівлі газу за рамкою ділиться директор із закупівель ДК Укроборонпром