Назад до каталогу статей
Новини

Е-ТЕНДЕР ТА ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ЩОДО ПРИВАТИЗАЦІЇ У ЗАПОРІЖЖІ

06 Лютого 2020

Приватизація державного та комунального майна. Електронна оренда в системі Прозорро.Продажі. Електронні аукціони на майданчику Е- Тендер. Новий закон про оренду державної та комунальної власності

Е-Тендер та Прозорро.Продажі провели семінар-навчання у Запорізькій обласній адміністрації. Від нашої компанії виступила експертка з приватизації електронного майданчика E-Tender – Аліна Каневська.

В найближчий місяць в Україні старуватиме нова електронна оренда. І саме про це говорили спікери під час виступу в Запоріжжі. Окрім того, найбільше запитань, які слід було пояснити та обговорити були про приватизацію. Хоч і тема для міст вже не нова, але практика потребує деяких уточнень.

Про прозорі продажі та історію приватизації

Тож, для продавців Запорізького регіону розповіли про:

  • успішні історії приватизації;
  • результати продажу комунального майна за 2019-й;
  • проблематику приватизації і як не допускати помилок.

Також розібрали всю процедуру приватизації та відповіли на запитання присутніх представників про те, як проходять платежі, в яких випадках проводити оцінку, який її вид замовляти і т.д.

Про оренду за новим законом

Серед того, що обговорили була і оренда за новим законодавством. Адже з 1 лютого цього року набув чинності новий закон «Про оренду державної та комунальної власності». Його реалізація поділена на етапи, а Порядок проведення оренди ще не затверджений Урядом.

Такий формат тренінгів є досить продуктивний, оскільки за час роботи із системою Прозорро.Продажі у користувачів виникає багато запитань. Саме на такі відповіді завжди готові відповісти наші спеціалісти електронного майданчика Е-Тендер.

У зв'язку з цим, у містах країни вкрай необхідні семінари для детального обговорення нових моделей управління комунальною власністю, аби не допускати помилок і діяти в рамках закону та в інтересах міста.

В якому місті будемо наступного разу, можете дізнаватися із анонсів наших колег з команди Прозорро.Продажі.

Завжди раді допомогти користувачам системи прозоро та майданчика Е-Тендер

Також, команда Е-Тендер надає консультації і навчання в онлайн форматі. 

Якщо у вас є запитання щодо роботи із системою Прозоро.Продажі, покупки або продажу майна, звертайтеся:

тел.: 067 415 68 81, a.kanevska@e-tender.ua.

Ваша команда Е-Тендер!