Назад до каталогу статей
Новини

Е-ТЕНДЕР ТА ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ЩОДО ПРИВАТИЗАЦІЇ У ЗАПОРІЖЖІ

06 Лютого 2020

Приватизація державного та комунального майна. Електронна оренда в системі Прозорро.Продажі. Електронні аукціони на майданчику Е- Тендер. Новий закон про оренду державної та комунальної власності

Е-Тендер та Прозорро.Продажі провели семінар-навчання у Запорізькій обласній адміністрації. Від нашої компанії виступила експертка з приватизації електронного майданчика E-Tender – Аліна Каневська.

В найближчий місяць в Україні старуватиме нова електронна оренда. І саме про це говорили спікери під час виступу в Запоріжжі. Окрім того, найбільше запитань, які слід було пояснити та обговорити були про приватизацію. Хоч і тема для міст вже не нова, але практика потребує деяких уточнень.

Про прозорі продажі та історію приватизації

Тож, для продавців Запорізького регіону розповіли про:

  • успішні історії приватизації;
  • результати продажу комунального майна за 2019-й;
  • проблематику приватизації і як не допускати помилок.

Також розібрали всю процедуру приватизації та відповіли на запитання присутніх представників про те, як проходять платежі, в яких випадках проводити оцінку, який її вид замовляти і т.д.

Про оренду за новим законом

Серед того, що обговорили була і оренда за новим законодавством. Адже з 1 лютого цього року набув чинності новий закон «Про оренду державної та комунальної власності». Його реалізація поділена на етапи, а Порядок проведення оренди ще не затверджений Урядом.

Такий формат тренінгів є досить продуктивний, оскільки за час роботи із системою Прозорро.Продажі у користувачів виникає багато запитань. Саме на такі відповіді завжди готові відповісти наші спеціалісти електронного майданчика Е-Тендер.

У зв'язку з цим, у містах країни вкрай необхідні семінари для детального обговорення нових моделей управління комунальною власністю, аби не допускати помилок і діяти в рамках закону та в інтересах міста.

В якому місті будемо наступного разу, можете дізнаватися із анонсів наших колег з команди Прозорро.Продажі.

Завжди раді допомогти користувачам системи прозоро та майданчика Е-Тендер

Також, команда Е-Тендер надає консультації і навчання в онлайн форматі. 

Якщо у вас є запитання щодо роботи із системою Прозоро.Продажі, покупки або продажу майна, звертайтеся:

тел.: 067 415 68 81, a.kanevska@e-tender.ua.

Ваша команда Е-Тендер!

схожi новини

Новини
Розпочався прийом заявок на участь в аукціонах Prozorro.Продажі з продажу майна Корпорації «Оболонь». Оголошено 17 нових лотів: легкові та вантажні автомобілі. Лоти виставляються повторно, тому стартові ціни суттєво знижені. Аукціони відбудуться 26 лютого. Встигніть подати заявку на участь та придбати авто
Новини
Замовники та учасники вже можуть подивитися перший відеоматеріал: “Огляд новел в закупівельному законодавстві”
Новини
Укрзалізниця пропонує послугу перевезення з узгодженими строками та обсягами у вагонах перевізника. Електронні аукціони з реалізації цієї послуги відбудуться в Прозорро.Продажі 18 та 19 січня 2021 року. Зареєструватись на аукціон можна на майданчику E-Tender.