Назад до каталогу статей
Дайджест

Економія понад півмільйона у RIALTO

23 Травня 2018

Успішний кейс закупівлі кондиціонерів для компанії WOG

Система RIALTO — це відкрита система закупівель та продажів для бізнесу, яка разом з майданчиками-операторами забезпечує прості та ефективні рішення для проведення тендерів та торгів між бізнесом. На прикладі кейсу закупівлі для компанії WOG розглянемо процес та результат роботи в електронній системі.

Отже, замовник: мережа автозаправних комплексів WOG мала потребу придбати 43 кондиціонери для приміщень АЗК та оголосила тендер у системі RIALTO. Попередній бюджет закупівлі кондиціонерів замовник визначив у 1 900 000 гривень. На оголошення в електронній системі RIALTO відгукнулись 11 компаній, які й стали учасниками онлайн-аукціону.

За три раунди аукціону ціна тендеру знизилась з 1 900 000 грн. до 1 155 000 гривень. Економія замовника закупівлі через RIALTO склала 745 000 гривень. Подивитись як проводився аукціон можна за посиланням. Наразі статус закупівлі визначається системою як — кваліфікація переможця, тобто замовник перевіряє документи постачальника та вже зовсім скоро підпише договір на постачання.

В’ячеслав Гунчик, представник компанії-замовника WOG коментує:

До того як компанія почала користуватись електронною системою RIALTO, закупівельники мали самостійно телефонувати постачальникам та розповідати про майбутню закупівлю, запрошувати їх на тендер. Процедура була паперовою, хоч із оголошенням на сайті, окремо навряд хто з постачальників знав, що нам потрібно. Разом все це значно затягувало процес.

Зараз ми вмить зекономили 745 тис. грн. на закупівлі кондиціонерів. А загалом завдяки RIALTO отримуємо в 2-3 рази більше пропозицій, ніж раніше. Переваги економії часу та зусиль — очевидні, адже ми маємо оптимальне співвідношення якості та ціни.

Владислав Шестопал, переможець аукціону «ТОРГОВА КОМПАНІЯ ОПТІМ»

Користуємось системою RIALTO 3 місяці, за цей час пошук нових замовників значно став легшим, стало просто шукати партнерів. Співпраця у системі вигідна всім постачальникам, адже кожен може переглянути умови закупівлі та підготувати відповідну документацію. Як наслідок, ми маємо рівні умови на аукціоні та чесно конкуруємо з іншими учасниками тендеру. В три раунди "ТОРГОВА КОМПАНІЯ ОПТІМ" перемогла інших десятьох учасників, отримає заробіток та стане ще популярнішою для наступних замовників.

Тож, закупівлі у RIALTO — справжня знахідка для комерційного ринку, що легко організовує тендери та дозволяє економити без зусиль замовнику. А постачальнику — просто шукати та брати участь у торгах.

Вигравайте разом з E-Tender.UA

Консультуємо за телефоном 044 223 70 92

Почніть економити в RIALTO

схожi новини

Дайджест
Огляд новин з 27 липня – 02 серпня. ЗАПРАЦЮВАВ НАШ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ E-TENDER NEWS. Президент підписав закон про підтримку альтернативної енергетики. В системі Prozorro запрацював факторинг. Prozorro запрошує на онлайн-конференцію "Ефективні закупівлі". Тарас Шимко: "Український бізнес має великий потенціал в європейських тендерах". На Prozorro.Продажі продаватимуть недобудований готель в Славутичі. До кінця 2020 року приватизують 80 спиртзаводів. Спільний вебінар E-Tender та Prozorro.Продажі щодо оренди державного та комуналього майна
Дайджест
Огляд новин з 20 – 26 липня. Вперше розглянуто спір про аномально низьку ціну у Prozorro. Прийнято закон про зниження "зеленого" тарифу. Prozorro Market - це просто! Вебінар: Нові підходи до оренди держмайна. 30 липня 2020! Відкрито реєстр активів неплатоспроможних банків. Приватизація “Укрспирту” може розпочатися наприкінці літа. В Мінекономіки створять комісію, яка розглядатиме скарги щодо аукціонів з оренди держмайна.
Дайджест
Огляд новин з 13 – 19 липня. Технічне оновлення на майданчику E-Tендер: п’ять нових функцій. Прийнято Закон "Про оборонні закупівлі". Діє новий порядок розміщення інформації у системі публічних закупівель. Консультанти E-Tender успішно пройшли тестування від Prozorro. Відповіді щодо процедури закупівель медичних товарів у Prozorro Market. Готель Dnipro на Prozorro Продажі “пішов” за 1,1 млрд грн. Уряд повністю або частково звільнив орендарів держмайна від орендної плати. Держава планує передати в оренду 2,5 млн м2 нерухомості через електронні аукціони. Чому голландські аукціони спрацьовують у Прозорро.Продажі.