Назад до каталогу статей
Дайджест

Економія понад півмільйона у RIALTO

23 Травня 2018

Успішний кейс закупівлі кондиціонерів для компанії WOG

Система RIALTO — це відкрита система закупівель та продажів для бізнесу, яка разом з майданчиками-операторами забезпечує прості та ефективні рішення для проведення тендерів та торгів між бізнесом. На прикладі кейсу закупівлі для компанії WOG розглянемо процес та результат роботи в електронній системі.

Отже, замовник: мережа автозаправних комплексів WOG мала потребу придбати 43 кондиціонери для приміщень АЗК та оголосила тендер у системі RIALTO. Попередній бюджет закупівлі кондиціонерів замовник визначив у 1 900 000 гривень. На оголошення в електронній системі RIALTO відгукнулись 11 компаній, які й стали учасниками онлайн-аукціону.

За три раунди аукціону ціна тендеру знизилась з 1 900 000 грн. до 1 155 000 гривень. Економія замовника закупівлі через RIALTO склала 745 000 гривень. Подивитись як проводився аукціон можна за посиланням. Наразі статус закупівлі визначається системою як — кваліфікація переможця, тобто замовник перевіряє документи постачальника та вже зовсім скоро підпише договір на постачання.

В’ячеслав Гунчик, представник компанії-замовника WOG коментує:

До того як компанія почала користуватись електронною системою RIALTO, закупівельники мали самостійно телефонувати постачальникам та розповідати про майбутню закупівлю, запрошувати їх на тендер. Процедура була паперовою, хоч із оголошенням на сайті, окремо навряд хто з постачальників знав, що нам потрібно. Разом все це значно затягувало процес.

Зараз ми вмить зекономили 745 тис. грн. на закупівлі кондиціонерів. А загалом завдяки RIALTO отримуємо в 2-3 рази більше пропозицій, ніж раніше. Переваги економії часу та зусиль — очевидні, адже ми маємо оптимальне співвідношення якості та ціни.

Владислав Шестопал, переможець аукціону «ТОРГОВА КОМПАНІЯ ОПТІМ»

Користуємось системою RIALTO 3 місяці, за цей час пошук нових замовників значно став легшим, стало просто шукати партнерів. Співпраця у системі вигідна всім постачальникам, адже кожен може переглянути умови закупівлі та підготувати відповідну документацію. Як наслідок, ми маємо рівні умови на аукціоні та чесно конкуруємо з іншими учасниками тендеру. В три раунди "ТОРГОВА КОМПАНІЯ ОПТІМ" перемогла інших десятьох учасників, отримає заробіток та стане ще популярнішою для наступних замовників.

Тож, закупівлі у RIALTO — справжня знахідка для комерційного ринку, що легко організовує тендери та дозволяє економити без зусиль замовнику. А постачальнику — просто шукати та брати участь у торгах.

Вигравайте разом з E-Tender.UA

Консультуємо за телефоном 044 223 70 92

Почніть економити в RIALTO

похожие новости

Дайджест
Огляд новин з 18 – 23 лютого 2020. Аномально низька ціна – інструмент протидії із демпінгом у закупівлях. Як перевірити учасника торгів на E-Tender за даними YOUCONTROL. Зміни до Порядку та умов надання субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів. Майданчик Е-Тендер взяв участь у семінарі в Харкові щодо новацій у закупівлях і системі Прозорро. Як працює Prozorro Market для допорогових закупівель. Уряд затвердив Положення про Офіс фінансового контролю. Залишки освітньої субвенції використовуватимуть на протипожежні заходи у школах. Мінекономіки презентувало концепцію державної політики з розвитку публічних закупівель. З 12 лютого пандуси будуть будувати по-новому
Дайджест
Огляд новин з 10 – 16 лютого 2020. Об’єкти малої приватизації, які можна купити у держави в 2020-му. Оренда державної і комунальної власності: як було і як буде? Строки у закупівлях після 19 квітня: нові та змінені. Як замовнику працювати через Prozorro Market на E-Tender. ДАБІ запроваджує низку інструментів, які унеможливлять безпідставні відмови на дозволи з будівництва. Обговорення Порядку передачі в оренду державного та комунального майна. Інформація щодо порядків використання коштів державного бюджету та затвердження паспортів бюджетних програм. Із 28 квітня всі раніше зареєстровані юрособи зобов’язані повідомити про бенефіціарів. Скасована умова про обов’язкове отримання дозволу від ДАБі для капітального ремонту доріг.
Дайджест
Огляд новин з 03 – 09 лютого 2020. Закупівлі через Prozorro Market за новим законом «Про публічні закупівлі". Особливості довгострокових догорів про закупівлю: експертні поради. Важливі 15 фактів про закупівлі через ЦЗО. Е-Тендер та Прозорро.Продажі провели тренінг щодо приватизації у Запоріжжі. Зміни в оренді державного та комунального майна. Зміни для надрокористувачів: що нового? Необроблену деревину будуть продавати через Прозорро.Продажі