Назад до каталогу статей
Новини

Експортуйте зерно до портів Болгарії та Румунії на аукціонах в Прозорро.Продажі

17 Травня 2022

Перевезення 18 000 тонн аграрної продукції на 12 баржах до портів Болгарії та Румунії пропонує Українське Дунайське пароплавство.

Запущені логістичні маршрути для експорту українського зерна  через р. Дунай державною компанією ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство”.

Аграріям та логістичним компаніям пропонується 12 барж, кожна на окремому аукціоні:  

З порту Ізмаїл:  

Стартова ціна перевезення баржою з п. Ізмаїлу - 54 000 євро за 1 (одну) баржу, що складає 1 642 561,20 грн.

З порту Рені:

Стартова ціна перевезення баржою з п. Рені - 51 000 євро за 1 (одну) баржу, що складає 1 551 307,80 грн.

Зареєструватися на аукціон можна за посиланням.  

12 аукціонів відбудуться вже 20.05.2022 р.

Фактично зареєструватись можна до 17:00 19.05.2022 р., щоб встигнути підготувати пакет установчих документів та сплатити внески та проконсультуватись з менеджером Е-Тендер. Тому не зволікайте з прийняттям рішення.

Умови аукціону

  • Період перевезення - з 01 до 15 червня 2022 р. з порту Ізмаїл або Рені
  • Об’єм послуги - перевезення баржею мінімальним об'ємом вантажного трюму 2000 м. куб., кількість вантажу не більше 1500 тонн
  • Маршрути - з портів Ізмаїл та Рені (Україна) - п. Констанціа (Румунія) або п. Сілістра (Болгарія) або п. Русе (Болгарія) у складі барж-буксирного каравану силами перевізника
  • Умови поставки та відвантаження - відповідно до Cargo Booking Note що додається та Братиславських угод

 Щоб швидко зареєструватися на аукціон телефонуйте за номером  

Аліна Каневська  

068 15 18 277

https://auction.e-tender.ua/#/register

Раніше повідомлялося:  

Блокада морських портів в Україні знизила експорт зернових майже на 90%. Аграрії та влада вимушені шукати нові логістичні шляхи для експорту зернових та використовувати малі порти Дунаю, Ізмаїлу, Рені тощо. 

Зокрема, 28 квітня президент Володимир Зеленський під час зустрічі з прем'єр-міністром Болгарії Кирилом Пєтковим повідомив, що Україна має намір використати болгарський порт для експорту аграрної продукції. А в кінці квітня перша 71 000 тон кукурудзи була доставлена у порт Констанціа (Румунія) через залізничне сполучення.

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.