Назад до каталогу статей
Новини

Електронний календар участі у закупівлях: нова функція на майданчику

20 Травня 2019

Новий функціонал на майданчику для користувача-учасника! Оперативне планування роботи з закупівлями.

ЕЛЕКТРОННИЙ КАЛЕНДАР УЧАСТІ У ТЕНДЕРАХ:

нова функція на майданчику

 

Новий функціонал для користувача-учасника! Аби завжди бути в курсі подій, важливих днів у закупівлях та ніколи не пропустити дати проведення аукціону чи подачі пропозицій. Для цього ми розробили електронний календар. 

І це не все! 

Тепер планувати свою роботу на майданчику та у закупівлях легко, зручно, оперативно, та просто у своєму кабінеті. Бо ми передбачили усе можливе і неможливе для цього.

 

Інформація про тендер – бачите все й відразу 

Через календар ви швидко можете зайти на будь-який потрібний тендер, просто обравши і клікнувши на нього в календарі. Бо ж усі закупівлі, які вам потрібні він зберігає.  А разом і всю інформація про них, яку побачити можете, відразу.

 

Усі тендера – в одному місці

У календарі містяться ті тендера, які ви додали в «Обрані закупівлі» та на які уже подали свої пропозиції («Мої пропозиції та тендери»), Рис. 1.

Рис. 1

У кожного статусу тендера – свій колір 

У календарі є можливість сортувати ті події, які для вас на першому місці. А також, аби ви візуально відразу розуміли статуси своїх тендерів, календар має різні кольори щодо його позначення.

Так,

  • зелений - період очікування пропозицій;
  • синій – періоди уточнень, прекваліфікація, пропозиції розглянуто, оскарження;
  • червоний – період аукціону.

Тож це покращить візуально вашу роботу і, відповідно, полегшить її.

 

Плани на день, тиждень, місяць – у хронологічному порядку

Так, відтепер ви зможете переглядати свої плани на конкретний місяць, тиждень, день. Спланувати справи на день або тиждень. Календар відобразить усі ваші події та справи у хронологічному порядку, Рис. 2.

Рис. 2

 

Актуальні тендера та їх архів – у календарі

І звичайно, усі ваші актуальні закупівлі та архів тендерів також помістили у новій функції – календарі. Переглядайте і зберігайте все у своєму кабінеті.

І це ще не все!

 

Зручний фільтр – також на допомогу 

А ще ми розробили функціональний календарний фільтр. Завдяки якому у своєму календарі зможете відфільтрувати закупівлі за будь-яким параметром, Рис.3:

  • Типом процедури;
  • Очікуваною вартістю;
  • Назвою замовника чи тендера;
  • Кодами ДК, ЄДРПОУ тощо.

Рис. 3


Детальна Інструкція користування та налаштування електронного календаря


Заходьте та користуйтеся.

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.