Назад до каталогу статей
Новини

Електронний майданчик E-Tender.UA запускає власну систему комерційних закупівель та продажів

24 Липень 2019

Можливості, які дає система замовникам та учасникам.

Команда E-Tender створила тендерну систему для бізнесу, де акумулювала кращі практики та експертизу за 5 років роботи в електронній торгівлі. 

Нова система задовольняє потреби компаній приватного сектору, які прагнуть зменшити витрати на проведення закупівель та оптимізації процесів, пов'язаних з їх організацією. 

СИСТЕМА ДЛЯ ЗАМОВНИКІВ –  ЦЕ: 

 • автоматизація бізнес-процесів закупівель, 

 • залучення нових постачальників,

 • економія на проведення закупівлі до 25%, 

 • гнучкість вибору переможця, 

 • іміджева відкритість закупівельного процесу. 

СИСТЕМА ДЛЯ УЧАСНИКІВ –  ЦЕ: 

 • відсутність додаткових витрат на рекламу та пошук клієнтів, 

 • розширення ринку збуту,

 • продаж товарів 24/7, 

 • доступ до тендерів лідерів ринку, 

 • долучення до сучасного способу продаж. 


За словами Віталія Діхтяря, директора E-Tender:  

"Після повного запуску Prozorro в 2016 році, бізнес все частіше став звертатися із запитом щодо створення аналогічної системи. Оскільки, бізнес відчув переваги Prozorro і тепер прагнув проводити свої закупки в електронній системі, принципи якої сприятимуть більшій конкретності та прозорості. Тож, об'єднавши зусилля з кількома іншими майданчиками була створена система Rialto. За час її функціонування ми здобули цінний досвід й розуміння потреб саме приватного замовника, які в значній мірі відрізнялися від державного. Залежно від напряму діяльності компаній, а також в умовах відсутності єдиних уніфікованих правил для проведення комерційних закупівель, система мала стати максимально гнучкою та адаптаційною до потреб комерційного замовника.Наш професіоналізм, досвід та потреба приватного бізнесу –  стали сигналом до впровадження системи, подібної за принципами роботи Prozorro.Враховуюче це, E-Tender прийняв рішення створити свою систему та рухатися в напрямку задоволення потреб наших користувачів.

Система вже дозволяє автоматизувати закупівельний цикл. Надає можливість інтеграції з системою електронного документообігу E-Docs (разом з E-Tender входить до групи компаній E-Tech) та іншими обліковими системами.  

Та ми не зупиняємося на цьому, продовжуємо удосконалювати систему та в 2019 році приємно здивуємо  користувачів новими функціональними можливостями. 

Тож поквапте своїх колег-закупівельників, стати першими, хто створить оголошення про тендер та ефективно закупить будь-які товари чи послуги." 

Довідково 

E-Tender більше п'яти років є одним із найбільших електронних майданчиків в Україні. За цей час компанія пройшла шлях від стартапу в ІТ-сфері до успішної організації, яка сьогодні обслуговує клієнтів з трьох головних напрямів:  

 • публічні закупівлі у системі Prozorro;  

 • електронні аукціони з малої приватизації, оренди та продажу державного і комерційного майна Prozorro.Продажі; 

 • індивідуальні рішення для корпоративних клієнтів.

В лютому цього року E-Tender увійшов в групу компаній E-Tech, в котру також входять компанія E-Docs – система електронного документообігу та автоматизації бізнес процесів, та Health24 – хмарна медична інформаційна система та веб-портал он-лайн пошуку та запису на прийом до лікаря. Health24 також є офіційним учасником медичної реформи в Україні eHealth. 

За інформацією, звертайтеся: 

Т.:  044 223 70 92,  0 800 30 77 55  

М.: +38 067 550 53 84  

E-mail: support@e-tender.ua 

Сторінка проекту на сайті тут. 

похожие новости

Новини
Державний резерв України розпочне реалізацію матеріальних цінностей через ProZorro.Продажі.
Новини
Єдиний реєстр ліцензій на торгівлю пальним став доступний. Відтепер усі дані про торгівців є вільними та відкритими
Новини
Огляд новин з 02 – 08 грудня. Попередня оплата у договорах про закупівлю: що нового? PROZORRO для забудовників: які вигоди? Бюджет на будівництво та ремонт доріг плануватимуть на три роки. Бюджетним установам треба заново відкрити рахунки для обслуговування з 2020-го. Закупівлі електроенергії: зміни деяких правил. У 2020-му запустять онлайн-аукціони з продажу деревини . Регулятором затверджено Зміни до Кодексу систем розподілу. Казначейська служба збільшила кількість гарячих телефонних ліній служби техпідтримки. Офіційно запущена будівельна E-система.