Назад до каталогу статей
Новини

Електронний майданчик E-Tender.UA запускає власну систему комерційних закупівель та продажів

24 Липень 2019

Можливості, які дає система замовникам та учасникам.

Команда E-Tender створила тендерну систему для бізнесу, де акумулювала кращі практики та експертизу за 5 років роботи в електронній торгівлі. 

Нова система задовольняє потреби компаній приватного сектору, які прагнуть зменшити витрати на проведення закупівель та оптимізації процесів, пов'язаних з їх організацією. 

СИСТЕМА ДЛЯ ЗАМОВНИКІВ –  ЦЕ: 

 • автоматизація бізнес-процесів закупівель, 

 • залучення нових постачальників,

 • економія на проведення закупівлі до 25%, 

 • гнучкість вибору переможця, 

 • іміджева відкритість закупівельного процесу. 

СИСТЕМА ДЛЯ УЧАСНИКІВ –  ЦЕ: 

 • відсутність додаткових витрат на рекламу та пошук клієнтів, 

 • розширення ринку збуту,

 • продаж товарів 24/7, 

 • доступ до тендерів лідерів ринку, 

 • долучення до сучасного способу продаж. 


За словами Віталія Діхтяря, директора E-Tender:  

"Після повного запуску Prozorro в 2016 році, бізнес все частіше став звертатися із запитом щодо створення аналогічної системи. Оскільки, бізнес відчув переваги Prozorro і тепер прагнув проводити свої закупки в електронній системі, принципи якої сприятимуть більшій конкретності та прозорості. Тож, об'єднавши зусилля з кількома іншими майданчиками була створена система Rialto. За час її функціонування ми здобули цінний досвід й розуміння потреб саме приватного замовника, які в значній мірі відрізнялися від державного. Залежно від напряму діяльності компаній, а також в умовах відсутності єдиних уніфікованих правил для проведення комерційних закупівель, система мала стати максимально гнучкою та адаптаційною до потреб комерційного замовника.Наш професіоналізм, досвід та потреба приватного бізнесу –  стали сигналом до впровадження системи, подібної за принципами роботи Prozorro.Враховуюче це, E-Tender прийняв рішення створити свою систему та рухатися в напрямку задоволення потреб наших користувачів.

Система вже дозволяє автоматизувати закупівельний цикл. Надає можливість інтеграції з системою електронного документообігу E-Docs (разом з E-Tender входить до групи компаній E-Tech) та іншими обліковими системами.  

Та ми не зупиняємося на цьому, продовжуємо удосконалювати систему та в 2019 році приємно здивуємо  користувачів новими функціональними можливостями. 

Тож поквапте своїх колег-закупівельників, стати першими, хто створить оголошення про тендер та ефективно закупить будь-які товари чи послуги." 

Довідково 

E-Tender більше п'яти років є одним із найбільших електронних майданчиків в Україні. За цей час компанія пройшла шлях від стартапу в ІТ-сфері до успішної організації, яка сьогодні обслуговує клієнтів з трьох головних напрямів:  

 • публічні закупівлі у системі Prozorro;  

 • електронні аукціони з малої приватизації, оренди та продажу державного і комерційного майна Prozorro.Продажі; 

 • індивідуальні рішення для корпоративних клієнтів.

В лютому цього року E-Tender увійшов в групу компаній E-Tech, в котру також входять компанія E-Docs – система електронного документообігу та автоматизації бізнес процесів, та Health24 – хмарна медична інформаційна система та веб-портал он-лайн пошуку та запису на прийом до лікаря. Health24 також є офіційним учасником медичної реформи в Україні eHealth. 

За інформацією, звертайтеся: 

Т.:  044 223 70 92,  0 800 30 77 55  

М.: +38 067 550 53 84  

E-mail: support@e-tender.ua 

Сторінка проекту на сайті тут. 

схожi новини

Новини
Опубліковано 11 нових лотів з продажу майна компаній «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн». На аукціонах можна придбати спеціальну техніку: термобудки Mercedes-Benz, причепи, молоковози, а також легкові автомобілі, ціни на які суттєво знижено.
Новини
Оголошені перші аукціони з продажу спиртзаводів у 2021 році. На приватизацію виставлені Вишняківське та Дубов’язівське місця проведення діяльності ДП Укрспирт. Аукціони відбудуться 4-го та 11-го березня 2021 року. Взяти участь в аукціонах можна на майданчику E-Tender.
Новини
На аукціонах з продажу спецдозволів на видобуток корисних копалин спостерігається висока конкуренція. Поспішайте подати заявку на торги на майданчику E-Tender, щоб не пропустити вигідний лот. У лютому відбудуться два раунди аукціонів.