Назад до каталогу статей
Новини

ФОНД ДЕРЖМАЙНА ГОТУЄ НА ПРОДАЖ У ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ ПАКЕТ АКЦІЙ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ГОТЕЛЮ «ДНІПРО»

23 Квітня 2020

Готель Дніпро, Прозорро.Продажі, Фонд держмайна (ФДМУ), приватизація готелю в Києві, мала приватизація, майно державної та комунальної власності, закон про приватизацію, пакет акцій

Пакет акцій розміром 100 % статутного капіталу ПрАТ «Готель «Дніпро» Фонд державного майна готує на приватизацію у системі Прозоро.Продажі. І стати інвесторами готелю та взяти участь в аукціоні на його продаж можуть як міжнародні інвестори, так і українські.

Готель «Дніпро» – презентабельний та вигідний об’єкт для вашої інвестиції

Мала приватизація передбачає продаж через електронний аукціон в системі Prozorro.Sale, зокрема, об’єктів державного та комунального майна, нерухомості та пакетів державних акцій. Об’єкти малої приватизації є на Е-Тендер і останній є авторизованим та офіційним майданчиком системи прозоро.

Готель «Дніпро» - параметри та унікальність лоту

Розташований готель у самому центрі Києва, поруч з головною площею країни – Майданом Незалежності. Поблизу знаходяться урядовий квартал та основні культурно-історичні пам’ятки Києва.

Основними перевагами готелю є:

  • розташований біля основних транспортних магістралей міста, зупинок громадського транспорту та метро;
  • поруч унікальні паркові зони міста та річка Дніпро;
  • наявність великого гостьового паркінгу, загальною місткістю в 56 парко місць.

У розпорядженні гостей готелю 186 номерів, ресторани, бар, SPA центр та декілька конференц-залів. Об’єкт має дванадцять поверхів, загальною площею 12829,0 кв. м.

Стартова ціна об’єкту

Стартова ціна відповідно до Закону про приватизацію – встановлюється на рівні номінальної вартості пакета акцій (часток). Наразі анонсується, що стартова ціна сягатиме майже 250 млн грн. Точну ціну дізнаємось після оголошення електронного аукціону.

Джерело 

Більше деталей про продаж готелю «Дніпро» писали тут.

Шановні відвідувачі сайту, у вас виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику? Раді допомогти:

тел.: 0800 30 77 55 (безкоштовно в межах України)

044 392 36 82 / 223 68 92

або e-mail: 

support-auction@e-tender.ua

З повагою команда Е-Tender!

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати