Назад до каталогу статей
Новини

Функціонал анонімізації даних щодо аукціонів з оренди державного та комунального майна

19 Липень 2022

Система Прозорро.Продажі завжди працювала як максимально відкрита база даних про об’єкти державної та комунальної власності. Але в умовах воєнного стану інформація про місцезнаходження таких об’єктів, учасників аукціонів, їх персональні дані та ін. мають бути приховані з метою виключення ризику потрапляння таких даних до ворога та їх використання. Такі вимоги встановлені у п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України “Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану” №634 від 27.05.2022 р.

Для цього в системі Прозорро.Продажі та E-Tender реалізовано функціонал анонімізації даних. Це приховування визначеної інформації щодо процедур з оренди державного та комунального майна, які проводяться відповідно до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”.

Передбачається повна та часткова анонімізація. 

Часткова анонімізація застосовується до таких процедур: 

 • аукціонів з оренди державного та комунального майна;
 • об’єктів оренди;
 • заявок на об’єкти оренди;
 • дій до об’єктів оренди;
 • сформованих протоколів за результатами аукціонів.

Часткова анонімізація приховує інформацію щодо: 

 • учасників аукціонів та учасників, що учасників, що кваліфікуються за результатами аукціону;
 • щодо переможця;
 • щодо документів, які були завантажені учасниками.

У полях, що підлягають анонімізації реальна інформація замінюється на знак *.
Приховування даних застосовується для новостворених процедур. Тобто у створених до 19.07.2022 р. процедурах інформація залишається відкритою. У разі необхідності її приховування - необхідно застосувати механізм повної анонімізації. 

Повна анонімізація - це приховування всієї інформації про визначену процедуру. Вона передбачається для аукціонів, протоколів, заявок на оренду, дій до об’єктів оренди тощо. Застосування повної анонімізації можливе лише за окремим запитом від уповноваженої особи (наприклад, організатора аукціону) до ДП “Прозорро.Продажі” із зазначенням унікальних номерів процедур.

Щоб подати запит на повну анонімізацію процедури: 

 • заповнити заяву, форма за посиланням;
 • підписати заяву електронно-цифровим підписом (ЕЦП) або звичайним підписом;
 • підписану заяву надіслати на email info@prozorro.sale з темою листа «Обмеження доступу персональних даних» або “Анонімізація даних щодо аукціонів з оренди”. 

Організатори та учасники аукціонів мають доступ до всієї інформації аукціонів, які вони оголошували або в яких приймали участь.

Щоб оголосити аукціон з оренди чи продажу комунального майна, зареєструйтесь в системі. 

За додатковими роз’ясненнями звертайтеся до служби підтримки майданчика Е-Тендер:

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua 

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати