Назад до каталогу статей
Функції майданчика

Функціональні оновлення Prozorro на E-Tender в листопаді

01 Грудня 2022

Розвиваємо технічну складову нашого майданчика, а тому раді представити чергові доопрацювання

Prozorro

  • Країну виробника тепер вказувати в звітах не потрібно

Після набрання чинності Постанови  №1178 від 12 жовтня 2022 року  у звіті про виконання договору, що були оголошені навіть до набрання чинності даної Постанови, країну виробника вказувати не потрібно.

На майданчику E-Tender у вікні створення/редагування договору електронне поле “Країна виробник товару” відсутнє.

1


  • 24 години в спрощених закупівлях

В спрощених закупівлях було додано можливість застосувати замовником “Вимоги про усунення невідповідностей в тендерній пропозиції”. Під час розгляду пропозиції на кваліфікації замовник може надати 24 години на виправлення виявлених невідповідностей, а Учасник - додати документи до пропозиції.

1

1


  • Оновлення балансу в кабінеті постачальника

В результаті опрацьованих побажань від користувачів, ми прискорили оновлення фінансового балансу в особистому кабінеті постачальника. Відтепер дані оновлюються миттєво.

1


  • Повідомлення про помилку синхронізації даних в кабінеті замовника 

Якщо при публікації або редагуванні закупівлі сталася помилка (відсутнє інтернет- з'єднання, перебої світла, тощо), у закупівлі буде відображено сповіщення. Повідомлення надійде на електронну адресу та буде доступне на сторінці закупівлі.


  • Маскування оборонних тендерів

З початку повномасштабного вторгнення відповідно до вимог Уповноваженого органу, було замасковано плани, тендери та договори певних замовників.

В листопаді було оновлено процес. Відтепер будь-яку закупівлю можна замаскувати чи зробити відкритою. Щоб приховати закупівлі, що містять в собі інформацію, розголошення якої під час дії правового режиму воєнного стану в Україні може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку, необхідно звернутись з листом до Комісії щодо розгляду питань діяльності електронної системи закупівель, що утворюється Уповноваженим органом з метою розгляду питань діяльності електронних майданчиків.

  • Можливість додавати / редагувати контактні дані в план / потребу для замовника

При створенні плану (потреби), якщо обрати чекбокс "Вказати контактну особу", - відкривається  форма для редагування контактної особи, яка вже заповнена з даних користувача.

Ця форма працює, як і на створенні тендеру, тобто можна відкрити редагування або залишити як є. Потрібно "Вказати контактну особу" та натиснути кнопку “Опублікувати”. Після публікації дані не можна буде видалити.
На редагуванні плану (потреби) можна додати чи редагувати контактні дані користувача.

1


Prozorro Market

  • Оплата товару донором в Prozorro Market
    При створенні замовником “Прямого замовлення” або Запиту ціни пропозиції” в Prozorro Market  можна вказати донора для фінансування покупки даного товару.

1

Якщо залишилися запитання щодо функціоналу для роботи у Прозорро, звертайтеся до наших менеджерів.  

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua


Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
Доопрацювання стосуються можливості додавання проекту договору при публікації запиту цінових пропозицій, оновлений список типів документів при створенні закупівлі та функція щодо відображення статусу завантажених документів переможця.
Функції майданчика
Функціональні покращення особистого кабінета учасника на електронному майданчику E-Tender
Функції майданчика
Постанова КМУ №1178 визначила основні види публічних закупівель та ввела нову процедуру — «Відкриті торги з особливостями», які на цей час стануть основним видом закупівельних процедур. Детальніше про технічні зміни на майданчику розповідаємо у цій статті.