Назад до каталогу статей
Новини

Хмарний медичний інформаційний сервіс Health24 приєднався до групи українських сервісних компаній E-Tech

31 Жовтня 2017

Група компаній E-Tech розширила портфель проектів за рахунок об’єднання з хмарним медичним інформаційним сервісом Health24, що дозволить їй активно включитися в проект реформування охорони здоров'я України - еHealth.

Health24 увійшов до групи компаній E-Tech

Група компаній E-Tech розширила портфель проектів за рахунок об’єднання з хмарним медичним інформаційним сервісом Health24, що дозволить їй активно включитися в проект реформування охорони здоров'я України - еHealth.

Сервіс складається з функціональних блоків – акаунта лікаря, акаунта  медичного реєстратора, акаунта пацієнта. Протягом 2018 року будуть реалізовані додаткові послуги – онлайн запис пацієнтів на прийом до лікаря, а також сервіс адміністрування медичних закладів. Система Health24 входить в партнерську мережу медичних інформаційних ресурсів проектного офісу еHealth Міністерства охорони здоров'я України, це співробітництво дає переваги для роботи над спільним завданням – реформуванням медицини.

Переваги Health24 

Система є унікальним на українському ринку медичних інформаційних систем та має ряд переваг: 

  • працює в хмарі, отже, не вимагає додаткових витрат на програмне забезпечення, сервери та час для початку роботи співробітників і пацієнтів в системі;
  • розроблений відповідно до світових стандартів ведення медичного документообігу - електронна медична карта, класифікатор процедур, послуг, протоколів діагностики та ін. Дані стандарти рекомендовані європейською спільнотою для впровадження в Україні;
  • доступний українською, англійською та російською мовами, що допоможе збільшити частку успішного медичного туризму з України;
  • безперервний захищений обмін даними між медичним персоналом, лікарями та пацієнтами.

Розвиток медичних послуг, таких як Health24, збільшить шанси на успіх глобальної реформи охорони здоров'я в країні, виводячи процеси з друкованого в електронний формат.

Коментарі перших осіб компаній

Олександр Новохацький – керуючий партнер E-Tech:

«Бізнес не стоїть осторонь від потреб суспільства, особливо, якщо від цього залежить становлення України, як європейської держави. Ми знаходились у витоків Prozorro, накопичили досвід, який буде корисний у процесі реформування медицини еHealth. Впевнений, синергія можливостей та досвіду E-Tech, напрацювання і професійна команда Health24 дозволить досягти позитивного результату».

Артем Пироженко – директор медичного інформаційного сервісу Health24

«Я впевнений – об'єднавши зусилля, ми зможемо здійснити еволюцію у сфері охорони здоров'я України. Автоматизація медицини дозволить вивести її на один рівень з сучасними міжнародними стандартами. Безумовно, така співпраця забезпечить значний прогрес у галузі, посилить потенціал суспільного здоров'я, покращить якість та безпеку медичного обслуговування, а також закладе фундамент стійкого розвитку системи охорони здоров'я України.»

Довідка про компанію E-Tech
ІТ група компаній сервісних технологій заснована 2014 року, складає:
E-Tender– електронний майданчик публічних закупівель, входить в ТОП сервісів з управління закупівлями України. Має всі рівні акредитації системи Prozorro. Організує та проводить комерційні тендери через систему Rialto.
E-Auction – організація аукціонів з продажу та оренди державного майна.
E-Consult – юридичний супровід компаній у процесі публічних закупівель.
E-Docs – хмарний сервіс організації документообігу.
Health24 – хмарний медичний інформаційний сервіс.

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати