Назад до каталогу статей
Новини

Хмарний медичний інформаційний сервіс Health24 приєднався до групи українських сервісних компаній E-Tech

31 Жовтня 2017

Група компаній E-Tech розширила портфель проектів за рахунок об’єднання з хмарним медичним інформаційним сервісом Health24, що дозволить їй активно включитися в проект реформування охорони здоров'я України - еHealth.

Health24 увійшов до групи компаній E-Tech

Група компаній E-Tech розширила портфель проектів за рахунок об’єднання з хмарним медичним інформаційним сервісом Health24, що дозволить їй активно включитися в проект реформування охорони здоров'я України - еHealth.

Сервіс складається з функціональних блоків – акаунта лікаря, акаунта  медичного реєстратора, акаунта пацієнта. Протягом 2018 року будуть реалізовані додаткові послуги – онлайн запис пацієнтів на прийом до лікаря, а також сервіс адміністрування медичних закладів. Система Health24 входить в партнерську мережу медичних інформаційних ресурсів проектного офісу еHealth Міністерства охорони здоров'я України, це співробітництво дає переваги для роботи над спільним завданням – реформуванням медицини.

Переваги Health24 

Система є унікальним на українському ринку медичних інформаційних систем та має ряд переваг: 

  • працює в хмарі, отже, не вимагає додаткових витрат на програмне забезпечення, сервери та час для початку роботи співробітників і пацієнтів в системі;
  • розроблений відповідно до світових стандартів ведення медичного документообігу - електронна медична карта, класифікатор процедур, послуг, протоколів діагностики та ін. Дані стандарти рекомендовані європейською спільнотою для впровадження в Україні;
  • доступний українською, англійською та російською мовами, що допоможе збільшити частку успішного медичного туризму з України;
  • безперервний захищений обмін даними між медичним персоналом, лікарями та пацієнтами.

Розвиток медичних послуг, таких як Health24, збільшить шанси на успіх глобальної реформи охорони здоров'я в країні, виводячи процеси з друкованого в електронний формат.

Коментарі перших осіб компаній

Олександр Новохацький – керуючий партнер E-Tech:

«Бізнес не стоїть осторонь від потреб суспільства, особливо, якщо від цього залежить становлення України, як європейської держави. Ми знаходились у витоків Prozorro, накопичили досвід, який буде корисний у процесі реформування медицини еHealth. Впевнений, синергія можливостей та досвіду E-Tech, напрацювання і професійна команда Health24 дозволить досягти позитивного результату».

Артем Пироженко – директор медичного інформаційного сервісу Health24

«Я впевнений – об'єднавши зусилля, ми зможемо здійснити еволюцію у сфері охорони здоров'я України. Автоматизація медицини дозволить вивести її на один рівень з сучасними міжнародними стандартами. Безумовно, така співпраця забезпечить значний прогрес у галузі, посилить потенціал суспільного здоров'я, покращить якість та безпеку медичного обслуговування, а також закладе фундамент стійкого розвитку системи охорони здоров'я України.»

Довідка про компанію E-Tech
ІТ група компаній сервісних технологій заснована 2014 року, складає:
E-Tender– електронний майданчик публічних закупівель, входить в ТОП сервісів з управління закупівлями України. Має всі рівні акредитації системи Prozorro. Організує та проводить комерційні тендери через систему Rialto.
E-Auction – організація аукціонів з продажу та оренди державного майна.
E-Consult – юридичний супровід компаній у процесі публічних закупівель.
E-Docs – хмарний сервіс організації документообігу.
Health24 – хмарний медичний інформаційний сервіс.

схожi новини

Новини
В квітні 2022 року електронний каталог Prozorro Market відзначив другу річницю свого існування.
Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити швидкі та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни.
Новини
Перевезення 18 000 тонн аграрної продукції на 12 баржах до портів Болгарії та Румунії пропонує Українське Дунайське пароплавство.