Назад до каталогу статей
Новини

Хто і за скільки купить Президентський готель Дніпро в центрі Києва?

10 Липень 2020

Хочеш знати першим - реєструйся на онлайн трансляцію!

Реєстрація на онлайн трансляцію аукціону 

Президентський готель Dnipro на Хрещатику в Києві - головний об'єкт приватизації 2020. 186 номерів від бюджетних до люкса, конференц-зал, спа-центр, два ресторани і бари. Загальною площею 12 829 кв.м. Але найголовніше - це розташування готелю, в самому центрі Києва на вулиці Хрещатик на Європейській площі з панорамним видом на Дніпро. Майже місяць інвестори готуються до аукціону, вивчають ринок і ціну об'єкта, аналізую необхідні інвестиції для подальшого розвитку готелю, оглядають об'єкт і реєструють ставки на аукціон.

Основне питання - за скільки ж буде проданий готель? Адже стартова ціна лише 80 млн.грн. (Тобто дорівнює номінальній вартості пакета акцій, відповідно до законодавства), але ринок оцінює об'єкт в 5-6 разів вище, навіть не дивлячись на те, що сам готель вимагає ще капітальних інвестицій.

Не дивлячись на те, що продається пакет акцій, балансова вартість самого готелю як об'єкта нерухомості оцінена практично в 250 млн.грн., а тому її ціна на аукціоні не може бути нижче і потенційні інвестори це оцінюють. Сам аукціон відбудеться 15 липня в онлайн режимі і буде відкритий для всіх бажаючих поспостерігати за його ходом. Для цього необхідно заповнити форму, а в день аукціону Вам попередньо на зазначену пошту буде відправлено посилання на трансляцію на Youtube каналі E-Tender.

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
«Сандора» та «Вімм-Білль-Данн» планують виставити на торги понад 100 авто . Вже оголошено 35 перших аукціонів, серед них цистерни, причепи, ГАЗи та легкові автомобілі.
Новини
Під час онлайн-конференції "Ефективні закупівлі" представники Мінекономіки та Prozorro розповіли про плани розвитку системи
Новини
У системі електронних закупівель будуть автоматично визначати учасників, які були раніше покарані за змову. Що значно "полегшить життя” замовникам.