Назад до каталогу статей
Новини

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

17 Грудня 2019

Державна служба геології та надр України презентувала інвестиційний атлас надрокористувача. Це платформа, що дозволить інвестору ознайомитися із ділянками, готовими для інвестування та оголошення їх на аукціоні у системі PrоZorro.Продажі

Проєкт зі створення такого атласу є частиною загальної урядової політики «відкритих дверей» («Оpen Door Policy»), яка спрямована на:

  • на залучення інвесторів, зокрема, й іноземних, для розвитку ресурсного потенціалу нашої держави;
  • лібералізацію доступу до загальної геологічної інформації, якісну промоцію об‘єктів для інвестування.

В атласі присутні такі об’єкти:

  • Дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння
  • Горючі, тверді корисні копалини
  • Підземні води
  • Неметалічні корисні копалини
  • Металічні корисні копалини
  • Вуглеводнева сировина.

Тож,  тепер потенційний покупець може вибрати одну із вказаних груп об’єктів та ініціювати їх виставлення на аукціон у системі Прозорро.Продажі.

Якщо із даного переліку, немає бажаної ділянки надр, то покупець може номінувати його на включення в атлас й, відповідно, подальше виставлення на аукціон. Зразок заяви на номінування ділянки надр на правила ініціювання та номінування тут.

Зауважимо, в кінці правил є графік виставлення ініційованих / номінованих ділянок на 2020-й. Так, згідно з планом Держгеонадр на 2020-й передбачено виставлення на аукціон не менше 100 лотів (копалини + бурштин).

Інвестиційний атлас періодично будуть доповнювати актуальною інформацією. Атлас знаходиться за посиланням.

Команда електронного майданчика Е-Тендер також нагадує, що в системі Прозоро.Продажі періодично з’являються цікаві лоти, серед яких також присутні геонадра. 

Повний перелік  аукціонів Prozorro.Продажі на майданчику E-Tender.UA.

А нещодавно в електронній системі Прозорро.Продажі також анонсували про запуск проєкту «зелених» аукціонів. Про це розказали детально у статті .

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.