Назад до каталогу статей
Новини

Кейс ДК Укроборонпром: як зекономити мільйони завдяки рамковій угоді

03 Грудня 2021

Дізнайтесь про всі переваги використання інструменту рамкової угоди на Е-Тender у циклічних закупівлях.

Економія коштів

Державний Концерн "Укроборонпром"  другий рік поспіль застосовує процедуру рамкової угоди на електронному майданчику E-Tender для закупівель природного газу. З умовами відбору постачальників газу на 2022 рік можна ознайомитись за посиланням . Відбір постачальників газу триватиме до 9 грудня 2021 року.

Досвід "Укроборонпрому" підтверджує, що цей інструмент може суттєво зекономити кошти замовнику. У 2021 році, завдяки підписанню рамкової угоди з постачальниками,  Концерн заощадив понад 21 мільйон гривень.

Інструмент використовується замовником для запобігання дефіциту товарів (обсяг закупівель яких складно передбачити наперед) і якнайкраще підходить для організації регулярних закупівель товарів, ціни на які суттєво коливаються на ринку:  

  • електроенергія;  
  • природний газ;  
  • пальне;  
  • мінеральні добрива; засоби захисту рослин;
  • автозапчастини та інше.

Економія часу  

“Рамкова угода дозволяє Концерну разово провести кваліфікацію постачальників газу, аби упродовж року закуповувати необхідні обсяги товару у найкоротші строки та за найвигіднішою ціною", – зазначає директор із закупівель ДК Укроборонпром Роман Аврамов.  

Компанія, яка потрапляє у пул кваліфікованих постачальників, зможете брати участь в ітераційних торгах, які оголошує замовник (такі торги можуть відбуватися раз на тиждень, раз на місяць або інше).  

Таким чином, замовник економить час на оголошення і проведення циклічних закупівель. У разі виникнення термінової потреби у товарі, замовник може швидко оголосити і не заплановані торги.  

Гнучкі налаштування для замовника  

На Е-Тендер доступні два формати рамкової угоди:  

  • публічний (оголошення, інформація про хід торгів та результати є повністю відкритими);
  • закритий (інформація про закупівлю доступна лише обмеженому колу учасників).  

Комерційні замовники можуть обрати зручний для себе формат. Наприклад, Укроборонпром використовує публічний формат.  За словами директора Романа Аврамова, майданчик Е-Тендер розробив на своїй платформі повний аналог процедури рамкової угоди, яка діє у Прозорро, зберігши принципи відкритості та прозорості.  

Корисні матеріали: 

Якщо у вас виникають будь-які питання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтесь до наших менеджерів та отримайте консультацію:  

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua 

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.