Назад до каталогу статей
Новини

Кейс ДК Укроборонпром: як зекономити мільйони завдяки рамковій угоді

03 Грудня 2021

Дізнайтесь про всі переваги використання інструменту рамкової угоди на Е-Тender у циклічних закупівлях.

Економія коштів

Державний Концерн "Укроборонпром"  другий рік поспіль застосовує процедуру рамкової угоди на електронному майданчику E-Tender для закупівель природного газу. З умовами відбору постачальників газу на 2022 рік можна ознайомитись за посиланням . Відбір постачальників газу триватиме до 9 грудня 2021 року.

Досвід "Укроборонпрому" підтверджує, що цей інструмент може суттєво зекономити кошти замовнику. У 2021 році, завдяки підписанню рамкової угоди з постачальниками,  Концерн заощадив понад 21 мільйон гривень.

Інструмент використовується замовником для запобігання дефіциту товарів (обсяг закупівель яких складно передбачити наперед) і якнайкраще підходить для організації регулярних закупівель товарів, ціни на які суттєво коливаються на ринку:  

  • електроенергія;  
  • природний газ;  
  • пальне;  
  • мінеральні добрива; засоби захисту рослин;
  • автозапчастини та інше.

Економія часу  

“Рамкова угода дозволяє Концерну разово провести кваліфікацію постачальників газу, аби упродовж року закуповувати необхідні обсяги товару у найкоротші строки та за найвигіднішою ціною", – зазначає директор із закупівель ДК Укроборонпром Роман Аврамов.  

Компанія, яка потрапляє у пул кваліфікованих постачальників, зможете брати участь в ітераційних торгах, які оголошує замовник (такі торги можуть відбуватися раз на тиждень, раз на місяць або інше).  

Таким чином, замовник економить час на оголошення і проведення циклічних закупівель. У разі виникнення термінової потреби у товарі, замовник може швидко оголосити і не заплановані торги.  

Гнучкі налаштування для замовника  

На Е-Тендер доступні два формати рамкової угоди:  

  • публічний (оголошення, інформація про хід торгів та результати є повністю відкритими);
  • закритий (інформація про закупівлю доступна лише обмеженому колу учасників).  

Комерційні замовники можуть обрати зручний для себе формат. Наприклад, Укроборонпром використовує публічний формат.  За словами директора Романа Аврамова, майданчик Е-Тендер розробив на своїй платформі повний аналог процедури рамкової угоди, яка діє у Прозорро, зберігши принципи відкритості та прозорості.  

Корисні матеріали: 

Якщо у вас виникають будь-які питання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтесь до наших менеджерів та отримайте консультацію:  

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua 

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті