Назад до каталогу статей
Новини

Кейс ГО в закупівлях продовольчих, непродовольчих та побутових наборів

20 Травня 2022

Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити швидкі та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни.

Далі ми поділимося кейсом успішної взаємодії ГО та нашою платформою для комерційних закупівель.
Наприкінці квітня ми отримали запит від ГО "Громадське об'єднання "Твій Шлях", яка шукала постачальників продуктів харчування, гігієнічних засобів та текстильних виробів. Потрібно було сформувати набори товарів із приблизно 10 найменувань по кожній категорії товарів. Термінами проведення закупівлі визначено – 5 робочих днів.
Потребу згрупували у 3 різні тендери, у кожному з яких додали перелік необхідних позицій:

Закупівля продовольчих товарів 

https://biz.e-tender.ua/#/tenderDetailes/2aa0e3c89f49458087890f8b9b814a1a

Закупівля непродовольчих товарів

https://biz.e-tender.ua/#/tenderDetailes/555468673a00420b88f50931b8853af9

Закупівля гігієнічних виробів та побутової хімії

https://biz.e-tender.ua/#/tenderDetailes/838bdc9ab42347bb917f631088598b4e

У результаті, на закупівлю продуктів харчування відгукнулися 4 постачальника, а на закупівлю гігієнічних засобів та виробів з текстилю вдалося отримати по 8 пропозицій від постачальників.

Наразі, з переможцями укладаються договори та визначаєтьсяться графік поставки товару. Це дійсно дивує, тому що в теперішніх реаліях замовники зустрічаються із проблемою дефіциту товару, або складнощами логістики. Через це постачальники неохоче приймають участь у закупівлях.


Представник ГО "Громадське об'єднання "Твій Шлях" Анна Шушурина

«Вже зараз я можу зізнатися, що мала сумніви щодо успішності проведення таких закупівель в системі Е-Tender, оскільки ще до оголошення закупівель, своїми силами промоніторила ринок, і виявила, що складно знайти постачальника, який би закрив потребу по всіх позиціях, присутніх у наборах. Для міжнародного донора, який виділив кошти на закупівлю всього необхідного, важливо було обрати переможця прозоро та шляхом конкурентної боротьби. Варіант купувати окремі позиції у різних постачальників був, та це забрало би більше часу на комунікацію, перевірки документації, укладання договорів і т.д. Тому я ризикнула, спробували та не прогадала. Результатом закупівель та роботою спеціалістів Е-Тендер задоволена повністю.» 

Нагадуємо, що в період воєнного стану, проведення закупівель на платформі комерційних закупівель E-Tender для громадських організацій та благодійних фондів - безкоштовне. 


Якщо Ви маєте потребу закупити швидко та прозоро, звертайтеся до нас за номером +38 067 524 82 32 або пишіть на biz@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати