Назад до каталогу статей
Стаття від експерта

Київська школа економіки провела торги у RIALTO

17 Вересня 2018

Приватна установа «Університет «Київська школа економіки» почала співпрацювати з електронним майданчиком E-Tender та системою комерційних закупівель Rialto з червня 2018 року.

Київська школа економіки провела торги  у RIALTO

Київська школа економіки, заснована у 1996 році Консорціумом економічних досліджень та освіти, є навчальним закладом світового рівня з відмінною репутацією як в Україні, так і за кордоном. Окрім магістерських програм з економіки, менеджменту та публічного врядування, проводить тримісячну навчальну програму з професіоналізації закупівель.

А нещодавно сама з власної ініціативи провела торги у системі Rialto (хоча є недержавним підприємством і не зобов’язана використовувати систему).

Учасниками торгів стали дві компанії, а переможцем  - та, що запропонувала нижчу ціну. Продивитися історію торгів можна за посиланням  https://rialto.e-tender.ua/#/tenderDetailes/8ce5e6494c1e43f1b8164ea5cd522ea6

КSЕ всіляко підтримує та розвиває сферу публічних закупівель. Спільно з проектом «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» за підтримки USAID та у партнерстві з фінансованим ЄС проектом «Гармонізація системи публічних закупівель України зі стандартами ЄС» створила навчально-аналітичний Центр удосконалення закупівель (CEP). Він займається аналітичними дослідженнями, розробляє інтерактивні інструменти для закупівельників, а також надає освітні послуги через дві середньострокові програми:

  • Програма удосконалення закупівель для закупівельників;
  • Тренінг для тренерів – для тих, хто навчає закупівель.

Метою існування Центру є підвищення ефективності закупівельної функції державних та приватних організацій.

Більше інформації про Центр та професію закупівельника в цілому:https://e-tender.ua/news/profesiya-zakupivelnik-yak-navchatis-141

Царук Павло Богданович, відповідальний за закупівлі KSE

Приватна установа «Університет «Київська школа економіки» почала співпрацювати з електронним майданчиком E-Tender та системою комерційних закупівель Rialto з червня 2018 року.

Робота із системою набагато спростила процедуру проведення тендерних закупівель в компанії та допомагає спеціалістам із відділу закупівель краще виконувати свою роботу. Система дозволяє максимально швидко та легко розміщувати тендери та проводити закупівлі. Почати працювати в системі не складно завдяки професійній консультаційній підтримці фахівців майданчику E-tender, які завжди готові допомогти.

Наша співпраця дозволила оптимізувати внутрішні бізнес-процеси компанії та покращити роботу відділу закупівель.

схожi новини

Стаття від експерта
Оренда та продаж землі можуть приносити громадам мільярди гривень. Як правильно організувати процес?
Стаття від експерта
П'ять простих кроків до перемоги в земельних торгах на Е-Тендер
Стаття від експерта
Якщо предмет закупівлі є комплексним, держзамовники можуть оголосити мультилотову закупівлю, у якій кожен лот - окремий аукціон. Як запланувати і оголосити таку закупівлю? І що потрібно врахувати постачальнику під час подання пропозиції у мультилотову закупівлю?