Назад до каталогу статей
Стаття від експерта

Київська школа економіки провела торги у RIALTO

17 Вересня 2018

Приватна установа «Університет «Київська школа економіки» почала співпрацювати з електронним майданчиком E-Tender та системою комерційних закупівель Rialto з червня 2018 року.

Київська школа економіки провела торги  у RIALTO

Київська школа економіки, заснована у 1996 році Консорціумом економічних досліджень та освіти, є навчальним закладом світового рівня з відмінною репутацією як в Україні, так і за кордоном. Окрім магістерських програм з економіки, менеджменту та публічного врядування, проводить тримісячну навчальну програму з професіоналізації закупівель.

А нещодавно сама з власної ініціативи провела торги у системі Rialto (хоча є недержавним підприємством і не зобов’язана використовувати систему).

Учасниками торгів стали дві компанії, а переможцем  - та, що запропонувала нижчу ціну. Продивитися історію торгів можна за посиланням  https://rialto.e-tender.ua/#/tenderDetailes/8ce5e6494c1e43f1b8164ea5cd522ea6

КSЕ всіляко підтримує та розвиває сферу публічних закупівель. Спільно з проектом «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» за підтримки USAID та у партнерстві з фінансованим ЄС проектом «Гармонізація системи публічних закупівель України зі стандартами ЄС» створила навчально-аналітичний Центр удосконалення закупівель (CEP). Він займається аналітичними дослідженнями, розробляє інтерактивні інструменти для закупівельників, а також надає освітні послуги через дві середньострокові програми:

  • Програма удосконалення закупівель для закупівельників;
  • Тренінг для тренерів – для тих, хто навчає закупівель.

Метою існування Центру є підвищення ефективності закупівельної функції державних та приватних організацій.

Більше інформації про Центр та професію закупівельника в цілому:https://e-tender.ua/news/profesiya-zakupivelnik-yak-navchatis-141

Царук Павло Богданович, відповідальний за закупівлі KSE

Приватна установа «Університет «Київська школа економіки» почала співпрацювати з електронним майданчиком E-Tender та системою комерційних закупівель Rialto з червня 2018 року.

Робота із системою набагато спростила процедуру проведення тендерних закупівель в компанії та допомагає спеціалістам із відділу закупівель краще виконувати свою роботу. Система дозволяє максимально швидко та легко розміщувати тендери та проводити закупівлі. Почати працювати в системі не складно завдяки професійній консультаційній підтримці фахівців майданчику E-tender, які завжди готові допомогти.

Наша співпраця дозволила оптимізувати внутрішні бізнес-процеси компанії та покращити роботу відділу закупівель.

схожi новини

Стаття від експерта
Детально про терміни на подання звернень та відповіді на них для різних закупівельних процедур в системі Прозорро
Стаття від експерта
Чому гальмуються реформи на ринку необробленої деревини з обсягом продажів близько 12 млрд гривень на рік?
Стаття від експерта
З 17 серпня 2021 року замовники можуть зазначати в системі Prozorro «ціну за одиницю товару». Навіщо потрібен цей показник і як реалізовано функціонал на Е-Тендер, читайте у статті