Назад до каталогу статей
Новини

КОМАНДА E-TENDER ПЕРШОЮ ОПУБЛІКУВАЛА АУКЦІОНИ В ОНОВЛЕНІЙ ПРОЦЕДУРІ ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

14 Вересня 2020

Для лісових господарств та покупців необробленої деревини доопрацьовано функціонал сиситеми та майданчика для спрощення процедури оголошення аукціонів та участі в них.

Команда аукціонів майданчику Е-Тендер першою опублікувала аукціони в оновленій процедурі продажу необробленої деревини у Прозорро.Продажі.  Наша  команда аукціонів та команда розробників оперативно реалізували новий функціонал на майданчику Е-Тендер.

Відзначимо головні доопрацювання:

  • Покупці можуть одночасно приймати участь в десятках аукціонів з однієї сторінки сайту Е-Тендер, а раніше необхідно було кожен окремий аукціон відкривати в окремій вкладці, що ускладнювало відслідковування ходу раундів аукціону;
  • Лісові господарства продають в одному лоті (аукціоні) одну породу дерева, одного сорту, діаметру, класу якості тощо, адже раніше лот міг складатись з декількох порід, або класів якості, діаметрів, що зменшувало попит на лот від покупців
  • Лісовим господасртвам зручніше створювати оголошення про аукціон, адже тепер майданчик підсказує унікальні параметри лоту (клас якості, діаметр, сорт та ін.).

Оновлена процедура з продажу окремих партій необробленої деревини у  системі Прозорро.Продажі почала застосовуватись з 10 вересня 2020 року.

Процедуру доопрацьовано з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1178 “Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини” 

Корисні матеріали:

Якщо виникають будь-які питання щодо процедури продажу необробленої деревини в Прозоро.Продажі, звертайтеся до нас і отримаєте безкоштовну консультацію від фахівців майданчику Е-Tender:

 (044) 390 52 46, 067 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

З повагою, команда Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати