Назад до каталогу статей
Новини

КОМАНДА E-TENDER ПЕРШОЮ ОПУБЛІКУВАЛА АУКЦІОНИ В ОНОВЛЕНІЙ ПРОЦЕДУРІ ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

14 Вересня 2020

Для лісових господарств та покупців необробленої деревини доопрацьовано функціонал сиситеми та майданчика для спрощення процедури оголошення аукціонів та участі в них.

Команда аукціонів майданчику Е-Тендер першою опублікувала аукціони в оновленій процедурі продажу необробленої деревини у Прозорро.Продажі.  Наша  команда аукціонів та команда розробників оперативно реалізували новий функціонал на майданчику Е-Тендер.

Відзначимо головні доопрацювання:

  • Покупці можуть одночасно приймати участь в десятках аукціонів з однієї сторінки сайту Е-Тендер, а раніше необхідно було кожен окремий аукціон відкривати в окремій вкладці, що ускладнювало відслідковування ходу раундів аукціону;
  • Лісові господарства продають в одному лоті (аукціоні) одну породу дерева, одного сорту, діаметру, класу якості тощо, адже раніше лот міг складатись з декількох порід, або класів якості, діаметрів, що зменшувало попит на лот від покупців
  • Лісовим господасртвам зручніше створювати оголошення про аукціон, адже тепер майданчик підсказує унікальні параметри лоту (клас якості, діаметр, сорт та ін.).

Оновлена процедура з продажу окремих партій необробленої деревини у  системі Прозорро.Продажі почала застосовуватись з 10 вересня 2020 року.

Процедуру доопрацьовано з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1178 “Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини” 

Корисні матеріали:

Якщо виникають будь-які питання щодо процедури продажу необробленої деревини в Прозоро.Продажі, звертайтеся до нас і отримаєте безкоштовну консультацію від фахівців майданчику Е-Tender:

 (044) 390 52 46, 067 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

З повагою, команда Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
У Прозорро.Продажі можна купити ресторан на воді. За вигідною ціною продається ресторан-пароплав, який пришвартовано в затоці р. Дніпро у зоні відпочинку Гідропарк міста Києва. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender. До 16 грудня триває період уточнень, протягом якого об'єкт можна подивитися. Аукціон відбудеться 17 грудня.
Новини
Вже 1 грудня відбудеться аукціон з продажу лікувально-оздоровчого комплексу, що в с. Біласовиця Воловецького району Закарпатської області. Доволі низька стартова ціна на обїєкт, який розташований у самому серці Карпат. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender.
Новини
Через систему комерційних продажів на майданчику Е-Тендер продається готовий бізнес в Івано-Франківську. Взявши участь в електронному аукціоні, можна стати власником деревообробного цеху виробничою потужністю 20 кубічних метрів лісу-кругляку за зміну. Актив належить ТОВ "Промінь-19". Аукціон відбудеться 11 грудня 2020 року.