Назад до каталогу статей
Новини

КОМАНДА Е-ТЕНДЕР ВІТАЄ З РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ!

25 Грудня 2022

Від усього серця вітаємо кожного з різдвяними святами!

Нині Україна – всесвітній приклад незламності, сили та вірності, а наші захисники – безсумнівні герої. Про подвиги яких вже пишуть книги і знімають фільми. Наш прапор став символом сміливості, а наші гасла знають на пам’ять чи не в кожній країні.

Навіть наші генератори генерують не просто енергію, а внутрішнє Світло, впертість та витримку кожного українця. Бажаємо, щоб це Світло в наших серцях не згасло, а наша непохитна віра в нашу націю, правду й непоборність, принесла нам перемогу.

Від різдвяних свят навіть дорослі чекають дива. Сьогодні ми створюємо його разом. 

Диво – це наші ЗСУ, волонтери, лікарі, комунальники, ремонтники, вчителі, кожен, хто працюємо незламно, вперто із вірою про нашу перемогу.

Диво — це наші діти, які в бомбосховищах співають гімн України. 

Диво — це Світло мільйонів українських сердець, яке долає пітьму.

Усе це підтверджує те, що разом ми сила!

Здоров’я усім нам, бережімо себе й оточуючих! Допомагайте близьким та нашим ЗСУ!

Уклін нашим Героям, світла пам'ять усім загиблим у цій війні!

З повагою команда Е-Тендер

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати