Назад до каталогу статей
Новини

Команда E-Tender.UA презентувала проект електронних аукціонів у Харкові

21 Грудня 2017

19 грудня керівник проекту «Електронні аукціони» Аліна Близнюк навчала представників комунальних підприємств Харкова роботі в електронній торговій системі.

Під час заходу Керівник проекту презентувала систему ProZorro.Продажі, розкрила процедуру проведення електронних аукціонів для замовників та на прикладах вже діючих у системі продавців проаналізувала проблемні питання організації торгів.

Підґрунтям заходу стало прийняття Харківською міською радою рішення від 13.12.2017 р., яким затверджено порядок реалізації пілотного проекту електронної системи ProZorro.Продажі та процедури реалізації списаного майна. Тепер відкритий і публічний функціонал системи не лише доступний, а й зрозумілий майбутнім користувачам. Команда E-Tender.UA презентувала історію проекту, досвід реалізації в регіонах України та надала представникам влади інформаційні матеріали, які будуть корисними у подальшому використанні.

Долучення до пілотного проекту — міська ініціатива, хоча законодавство України не зобов'язує, а лише рекомендує органам місцевого самоврядування реалізовувати майно через систему ProZorro.Продажі. Такі процедури торгів поповнють міський бюджет і є перспективними та вигідними, тому великі міста України приєднуються до системи один за одним.

Нагадаємо, 10 серпня 2017 підписано Декларацію про приєднання Харкова до системи онлайн-аукціонів ProZorro.Продажі.

похожие новости

Новини
Огляд новин з 09 – 15 грудня. Зміни у Законі «Про публічні закупівлі» для безперервного транспортування природного газу. Для отримання електронних довірчих послуг в держсекторі – нова реєстраційна картка. Як працюватиме Prozorro на свята. Ліцензія на торгівлю паливом: усі її дані у вільному доступі. Через Prozorro.Продажі продаватимуть матеріальні цінності. Президент підписав Держбюджет – 2020. Державна аудиторська служба стане – Офісом фінансового контролю. Роз’яснення щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності. «Зелені» аукціони в системі Prozorro.Продажі стартують в 2020-му. Закон про тимчасове звільнення від ПДВ деяких операцій, набрав чинності. Нова податкова накладна
Новини
Державний резерв України розпочне реалізацію матеріальних цінностей через ProZorro.Продажі.
Новини
Єдиний реєстр ліцензій на торгівлю пальним став доступний. Відтепер усі дані про торгівців є вільними та відкритими