Назад до каталогу статей
Новини

Команда компанії Е-Тендер вітає з Новим роком та Різдвом Христовим!

31 Грудня 2022

Прийміть наші щирі вітання!

2022 рік видався як вічність, ціле життя. Це рік – болей, втрат, тривог, темноти, страху та відчаю… змін та перетворень, більшого усвідомлення водночас…

Не можливо словами передати та описати, що кожен з нас відчуває і переживає досі.. Цей рік точно залишиться у нашій довгій пам’яті, у пам’яті не одного нашого майбутнього покоління.

Утім, маємо з міцною вірою, надією та великою любов’ю рухатися вперед!

Для нашої компанії цей рік також став випробуванням, як і для більшості бізнесів у нашій країні. Відновилися та розвиваємося ми далі тільки завдяки нашим людям, які є справжніми професіоналами і не втрачають оті самі – віру та надію.

Тримаємося й удосконалюємося завдяки кожному нашому клієнту, читачу та користувачу!

Усі ми – герої цього часу та війни! Бо робимо надзвичайне для один одного, бо проявляємо терпіння та співчуття, бо захищаємо найдорожче і найцінніше!

Усвідомленість простих речей та того, що щастя багато не вимагає – одне із головних надбань цього року. Як і те, що наша мова, нація та країна – найкращі для нас! А наші технології та екосистеми – прогресивніші, ніж у деяких інших країнах.

Новий рік, розуміємо, буде також відповідальним та не легким для усіх нас. Та ми готові до реалій!

Дорогі наші, бажаємо вам і нам переможного 2023 року!

Хай не згасає запал жити й творити, множити добро, любов і ділитися ними з іншими.

Живіть й працюйте із добром у душі, і нехай світ буде схильним до вас і ваших починань.

Найцікавіше – попереду. Дякуємо, що з нами!

Величезне дякуємо наших Збройним силам України! Наших медикам, волонтерам та усім, хто щодня ризикує своїм життям заради нас та наших діток!

Вічна пам'ять полеглим героям!


З НОВИМ РОКОМ!


З теплом команда Е-Тендер

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати