Назад до каталогу статей
Новини

КОМАНДА СПЕЦІАЛІСТІВ PR СЛУЖБИ E-TENDER ПІДГОТУВАЛА ДЛЯ ВАС ЧЕРГОВИЙ ОГЛЯД ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ПОДІЙ ТА ПОДІЙ ЗІ СВІТУ ДЕРЖАВНИХ ПРОДАЖІВ

27 Серпня 2019

Огляд новин з 19–26 серпня: Опитування бізнесу щодо задоволеності ProZorro; Новий тариф за подання пропозиції; Рік малої приватизації приніс державі 1,48 млрд грн і т. ін.

Набрала чинності Постанова № 166

21 серпня набрали чинності зміни до постанови КМУ №166, яка регулює порядок функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків.  Зміни до документа вносить постанова № 04 від 10.07.2019.

Про те, які саме важливі зміни відбулися, читайте у нашій статті.

Новий тариф за подання пропозиції

З 22 серпня почали діяти нові тарифи для подачі пропозиції на тендер. Так, це передбачено змінами, які 21 серпня набрали чинності до постанови КМУ №166, яка регулює порядок функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків.

Більше про це читайте у нашій статті.

5 важливих нововведень на майданчику E-Tender

У системі Prozorro відбулися функціональні зміни, які насамперед націлені покращити закупівельну роботу користувачів та наблизитися ще на крок вперед до електронної документації. Усі технічні зміни почали працювати з 23 серпня.

Так, змін торкнулися:

  • річного плану закупівель;
  • реєстрації фізичної особи-учасника;
  • появи нових класифікаторів;
  • обов’язковості полів згідно з наказу МЕРТУ № 490;
  • удосконалення пошукової системи на майданчику.

Далі детально про це читайте тут.

Опитування бізнесу щодо задоволеності ProZorro

Dozorro – проект ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна», займається громадським контролем публічних закупівель та має на меті підготувати аналітичний звіт про те, наскільки бізнес довіряє публічним закупівлям та які проблеми виділяє у цій сфері. Команда Dozorro підготували опитувальник про задоволеність учасниками ProZorro, взаємодію з замовниками, проблеми на етапі подачі пропозиції тощо. У ньому не треба надавати особисту інформацію чи свої контактні дані, усі респонденти - анонімні. Тож, якщо Ви берете участь у конкурентних публічних закупівлях, ми просимо Вас на них відповісти. Все це займе у вас близько 15 хв.

Опитувальник знаходиться тут.

Участь замовників у розширенні каталогу Prozorro-Market

Як обіцяли адміністратори Prozorro-Market, його полиці поповнюють новими товарами. Та цього разу до участі запрошують самих замовників. Саме від ваших побажань й будуть формувати наступні категорії товарів до каталогу Prozorro Market.

Заходьте за посиланням та заповнюйте форму пропозиції! 

Про Prozorro-Market написали тут.  

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі: інформує Мінекономрозвитку

Мінекономрозвитку надало лист «Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі» № 3301-04/34980-06 від 20.08.2019. Він також містить Проект примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі.

Текст листа можете знайти на сайті Мінекономрозвитку.

Рік малої приватизації приніс державі 1,48 млрд грн

17 серпня виповнився один рік старту малої приватизації державного та комунального майна, який приніс бюджетам різного рівня 1,48 млрд гривень. З них 39% на аукціони було виставлено Фондом держмайна України на суму понад 570 мільйонів гривень. Органами місцевого самоврядування було організовано 61% від загальної кількості успішних аукціонів, які залучили до своїх бюджетів близько 910 мільйонів гривень.

Відбулося 1 142 успішних аукціони, на яких було виставлені 2 812 різноманітних об'єктів. У торгах взяли участь понад 2 тисяч 317 учасників, які конкурували за кожен лот, що дало змогу підвищити стартову ціну у середньому на 59,64%.

До системи Прозоро.Продажі вже приєдналось 239 міст, селищ та територіальних громад з усіх областей України. Зокрема, згідно з рейтингу, за один рік трійку лідерів за об'ємом залучених від малої приватизації коштів, є такі міста:

  • Львів – 419 млн 231 тис. грн
  • Житомір – 101 млн 976 тис. грн
  • Київ – 90 млн 786 тис. грн

Нагадаємо, що згідно з Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», який набув чинності в березні 2018-го, мала приватизація відбувається через електронну систему ProZorro.Продажі. Мова йде про активи державної та комунальної власності вартістю до 250 млн. грн. Виставляють об'єкти в рамках малої приватизації Фонд державного майна України, а також місцеві органи влади.

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати