Назад до каталогу статей
Новини

КОМЕРЦІЙНІ ПРОДАЖІ НА Е-ТЕНДЕР: СТАРТУВАВ РОЗПРОДАЖ ОБЛАДНАННЯ ТА СПЕЦТЕХНІКИ ВІД МХП

24 Грудня 2020

ПрАТ "МХП" оголосив 21 аукціон з продажу виробничого обладнання, спеціальних транспортних засобів, автомобілів через систему комерційних продажів Е-Тендер.

Наш клієнт - ПрАТ "МХП" оголосив 21 аукціон з продажу виробничого обладнання, спеціальних транспортних засобів, автомобілів через систему комерційних продажів Е-Тендер. На електронних аукціонах можна буде вигідно придбати спеціальне обладнання для переробки м'яса птиці, трактори тощо. Аукціони з продажу спецтехніки відбудуться в кінці грудня, виробничого обладнання - 12-го, 13-го і 14-го січня 2021 року. Встигніть подати свою пропозицію на аукціон.

Для потенційних покупців участь в аукціоні є безкоштовною! Процедура також не передбачає сплати гарантійного внеску. Якщо вас зацікавив якийсь лот, ви можете зареєструватись на майданчику Е-Тендер  та подати заявку на оголошений аукціон.

Пропозиції від учасників будуть прийматися до кінця робочого дня, що передує даті проведення аукціону.

Аукціони з продажу виробничого обладнання:

По аукціонам компанії МХП з продажу виробничого обладнання триває період уточнень, під час якого потенційні учасники аукціону можуть подивитись обладнання та техніку.

Важливо! Організатор аукціону надає унікальну можливість - потенційні учасники можуть пропонувати свою стартову ціну на предмет продажу.  

Аукціони з продажу спецтехніки та автомобілів:

Електронний майданчик E-Tender пропонує зручні інструменти для реалізації майна приватних підприємств та організацій. Компанії можуть продавати своє обладнання, техніку, нерухомість та інші активи на електронних аукціонах. Торги на майданчику Е-Тендер - гарна можливість для покупця придбати актив на вигідних умовах, адже багато компаній продають майно за досить низькими цінами. З нами співпрацюють великі холдинги та корпорації, такі як «Оболонь», «Сандора», «Вімм-Білль-Данн», «Мрія» та інші.

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати