Назад до каталогу статей
Новини

КОМЕРЦІЙНІ ПРОДАЖІ НА Е-ТЕНДЕР: СТАРТУВАВ РОЗПРОДАЖ ОБЛАДНАННЯ ТА СПЕЦТЕХНІКИ ВІД МХП

24 Грудня 2020

ПрАТ "МХП" оголосив 21 аукціон з продажу виробничого обладнання, спеціальних транспортних засобів, автомобілів через систему комерційних продажів Е-Тендер.

Наш клієнт - ПрАТ "МХП" оголосив 21 аукціон з продажу виробничого обладнання, спеціальних транспортних засобів, автомобілів через систему комерційних продажів Е-Тендер. На електронних аукціонах можна буде вигідно придбати спеціальне обладнання для переробки м'яса птиці, трактори тощо. Аукціони з продажу спецтехніки відбудуться в кінці грудня, виробничого обладнання - 12-го, 13-го і 14-го січня 2021 року. Встигніть подати свою пропозицію на аукціон.

Для потенційних покупців участь в аукціоні є безкоштовною! Процедура також не передбачає сплати гарантійного внеску. Якщо вас зацікавив якийсь лот, ви можете зареєструватись на майданчику Е-Тендер  та подати заявку на оголошений аукціон.

Пропозиції від учасників будуть прийматися до кінця робочого дня, що передує даті проведення аукціону.

Аукціони з продажу виробничого обладнання:

По аукціонам компанії МХП з продажу виробничого обладнання триває період уточнень, під час якого потенційні учасники аукціону можуть подивитись обладнання та техніку.

Важливо! Організатор аукціону надає унікальну можливість - потенційні учасники можуть пропонувати свою стартову ціну на предмет продажу.  

Аукціони з продажу спецтехніки та автомобілів:

Електронний майданчик E-Tender пропонує зручні інструменти для реалізації майна приватних підприємств та організацій. Компанії можуть продавати своє обладнання, техніку, нерухомість та інші активи на електронних аукціонах. Торги на майданчику Е-Тендер - гарна можливість для покупця придбати актив на вигідних умовах, адже багато компаній продають майно за досить низькими цінами. З нами співпрацюють великі холдинги та корпорації, такі як «Оболонь», «Сандора», «Вімм-Білль-Данн», «Мрія» та інші.

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію:

(067) 419 50 94, i.kirichenko@e-tender.ua

З повагою Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Роз'яснення щодо змін до Постанови №169
Новини
ЦЗО ДУ «Професійні закупівлі» повідомили про спрощення умов проведення кваліфікації постачальників до Е-каталогу.
Новини
Мінекономіки запропонувало внести наступні зміни до Постанови № 169, які направлені на повернення конкуренції у публічних закупівлях.