Назад до каталогу статей
Дайджест

Комерційні торги Rialto: як WOG показує приклад бізнесу

08 Лютого 2018

Результати першого тендеру мережі автозаправних комплексів WOG

Мережа автозаправних комплексів WOG відома своїм клієнтським сервісом серед водіїв на дорогах України. Першу заправку компанія відкрила ще в 2000 році, зараз мережа обслуговує 150 тисяч клієнтів щодня і стала найбільшою компанією свого сегменту в країні. Зростання компанії передбачає постійний контроль якості і клопітке налагодження кожного бізнес-процесу. Прийшов час удосконалити тендерний відділ, яке завдання він вирішує і як його оптимізувати — читаємо далі.


Бізнес завдання тендерного відділу


Тендерний відділ орієнтується на такі ключові завдання: збільшити кількість постачальників в закупівельній базі, підвищити конкуренцію в тендерах, наростити економію і підвищити контроль над закупівельним процесом. До 2017 року WOG розміщував оголошення про тендери на своєму офіційному сайті. В кінці 2017 року торговий майданчик E-Tender.UA презентував систему комерційних торгів Rialto для співробітників тендерного відділу мережі автозаправок. Переваги електронних торгів зацікавили команду і компанії домовилися провести перший тендер в електронній системі.


Як проходив перший тендер?


Першою групою товарів для закупівлі обрали канцелярію і вже через місяць, в січні 2018 року WOG розмістив оголошення в торговельній системі. Тендерний відділ склав номенклатурний перелік на рік і виставив можливий бюджет закупівлі в 3,3 млн. гривень. В результаті підвищення курсу гривні, перелік позицій зменшили і тендер стартував.


Протягом двох тижнів після оголошення тендеру, на майданчик звернулися постачальники, які цікавилися закупівлею, але ніколи не брали участь в торгах Rialto. Половина потенційних постачальників зізналися, що брати участь у відкритих торгах не мають наміру. Команда Проекту комерційних торгів E-Tender.UA запросила постачальників з системи ProZorro до участі в тендері, а також рекламувала закупівлю в мережі Інтернет.


Ознайомитися з АУКЦІОНОМ


Результати тендеру


Як підсумок, в тендері брали участь 8 постачальників, перемогла пропозиція компанії ТОВ «Бізнес груп сервіс» з сумою в 2 678 000 гривень. Реальна економія компанії на закупівлі канцтоварів склала 19%, а база однієї групи товарів збільшилася на 6 контрагентів.


Кейс закупівлі канцелярії WOG показує, що електронна система Rialto - ефективний інструмент для професійних торгів і продажів без особистих зв'язків і додаткових витрат.


Залишилися питання з комерційних торгів?

Звертайтеся за телефоном та дізнайтеся більше

+380 44 223 70 92

ЗАМОВТЕ ПРЕЗЕНТАЦІЮ
Переваги системи Rialto


  1. Економія на закупівлі, тому що закупівлі проходять за ринковими цінами.

  2. Систематизація і планування закупівель.

  3. Автоматизація закупівельних процесів через інтеграцію з обліковими системами компанії.

  4. Зростання довіри клієнтів і акціонерів внаслідок проведення відкритих торгів.

  5. Розширення бази контрагентів.


Читайте також інші матеріали за темою:

схожi новини

Дайджест
Огляд новин з 18 – 24 травня. Новий лист Мінекономіки «Щодо визначення замовників». Хто вони – замовники за новою редакцією закону про закупівлі? Проєкт постанови щодо Prozorro Market. Що із державними закупівлями на карантині? Уряд доповнив перелік першочергових платежів, які здійснює Казначейство. Уряд затвердив план заходів щодо створення та запровадження Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Продовжено та розширено список санкцій. Держрегулювання цін на деякі товари та товари протиепідемічного призначення. Етапи введення в дію закону про оренду державного та комунального майна. Готуємо вас до оренди державного та комунального майна: експертна допомога від Е-Тендер. Як бізнес продає свої активи в Прозорро.Продажі. Правила успішного тендера в комерційній системі закупівель.
Дайджест
Огляд новин з 12 – 17 травня. Важливі оновлення на майданчику E-Tender. Тендерний комітет чи уповноважена особа? Організація роботи замовника за чинним законом. Щодо ситуацій із останніми оновленнями у PROZORRO. Реєстрація на Prozorro. Користувачу про його перші кроки. 15 стипендій для підвищення кваліфікації у публічних закупівлях на сертифікаційній програмі «Менеджер із закупівель» від Центру вдосконалення закупівель КШЕ. Презентація від Прозорро про спрощені закупівлі від 50 тис. грн. Міжнародна діяльність у сфері публічних закупівель. Укрпошта виставила в Prozorro.Продажі перші 30 об’єктів з переліку непрофільних активів, вартістю 82,6 млн грн. Аукціони на карантині: як пандемія вплинула на доходи в Прозорро.Продажі. Співпраця ФГВФО та «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» у цифрах: 18 млрд грн від продажу активів банків-банкрутів. Англійський інтерфейс для іноземних постачальників на E-Tender для комерційних закупівель
Дайджест
Огляд новин з 04 – 11 травня. Спрощені закупівлі: етапи застосування, обов’язковість та винятки. Спрощені закупівлі: схема етапів проведення. Закупівлі, що не перевищують 50 тис. грн та актуальні відповіді про звіт. Тестування уповноваженої особи замовника: коли обов’язкове. Автоматичне формування звіту про результати проведення спрощеної закупівлі. Лист Мінекономіки про проведення спрощених закупівель. Київтранспарксервіс продає 17-ть паркувальних майданчиків у Києві. ТОП 10 головних змін в оренді державного та комунального майна. Чи можна вже проводити аукціони з оренди комунального майна? 60 тонн брухту чорного металу укрзалізниця пропонує в прозорро.продажі