Назад до каталогу статей
Дайджест

Комерційні торги Rialto: як WOG показує приклад бізнесу

08 Лютого 2018

Результати першого тендеру мережі автозаправних комплексів WOG

Мережа автозаправних комплексів WOG відома своїм клієнтським сервісом серед водіїв на дорогах України. Першу заправку компанія відкрила ще в 2000 році, зараз мережа обслуговує 150 тисяч клієнтів щодня і стала найбільшою компанією свого сегменту в країні. Зростання компанії передбачає постійний контроль якості і клопітке налагодження кожного бізнес-процесу. Прийшов час удосконалити тендерний відділ, яке завдання він вирішує і як його оптимізувати — читаємо далі.


Бізнес завдання тендерного відділу


Тендерний відділ орієнтується на такі ключові завдання: збільшити кількість постачальників в закупівельній базі, підвищити конкуренцію в тендерах, наростити економію і підвищити контроль над закупівельним процесом. До 2017 року WOG розміщував оголошення про тендери на своєму офіційному сайті. В кінці 2017 року торговий майданчик E-Tender.UA презентував систему комерційних торгів Rialto для співробітників тендерного відділу мережі автозаправок. Переваги електронних торгів зацікавили команду і компанії домовилися провести перший тендер в електронній системі.


Як проходив перший тендер?


Першою групою товарів для закупівлі обрали канцелярію і вже через місяць, в січні 2018 року WOG розмістив оголошення в торговельній системі. Тендерний відділ склав номенклатурний перелік на рік і виставив можливий бюджет закупівлі в 3,3 млн. гривень. В результаті підвищення курсу гривні, перелік позицій зменшили і тендер стартував.


Протягом двох тижнів після оголошення тендеру, на майданчик звернулися постачальники, які цікавилися закупівлею, але ніколи не брали участь в торгах Rialto. Половина потенційних постачальників зізналися, що брати участь у відкритих торгах не мають наміру. Команда Проекту комерційних торгів E-Tender.UA запросила постачальників з системи ProZorro до участі в тендері, а також рекламувала закупівлю в мережі Інтернет.


Ознайомитися з АУКЦІОНОМ


Результати тендеру


Як підсумок, в тендері брали участь 8 постачальників, перемогла пропозиція компанії ТОВ «Бізнес груп сервіс» з сумою в 2 678 000 гривень. Реальна економія компанії на закупівлі канцтоварів склала 19%, а база однієї групи товарів збільшилася на 6 контрагентів.


Кейс закупівлі канцелярії WOG показує, що електронна система Rialto - ефективний інструмент для професійних торгів і продажів без особистих зв'язків і додаткових витрат.


Залишилися питання з комерційних торгів?

Звертайтеся за телефоном та дізнайтеся більше

+380 44 223 70 92

ЗАМОВТЕ ПРЕЗЕНТАЦІЮ
Переваги системи Rialto


  1. Економія на закупівлі, тому що закупівлі проходять за ринковими цінами.

  2. Систематизація і планування закупівель.

  3. Автоматизація закупівельних процесів через інтеграцію з обліковими системами компанії.

  4. Зростання довіри клієнтів і акціонерів внаслідок проведення відкритих торгів.

  5. Розширення бази контрагентів.


Читайте також інші матеріали за темою:

схожi новини

Дайджест
Огляд новин з 14 по 20 вересня 2020. Система Prozorro інтегрувалася з інформаційними ресурсами казначейської служби. Prozorro пропонує гроші за знайдені вразливості в системі. Змінено принцип валідації строків тендерних процедур у Prozorro. Знижені тарифи для бізнесу та підвищено поріг закупівель у Pozorro Market. Приватизація Укрспирту: першим на аукціон у Prozorro.Продажі виставлять Немирівський спиртзавод. Гарячі аукціони з продажу та оренди майна Укрпошти на Prozorro.Продажі. Вебінар: як бюджетній установі провести аукціон з оренди майна. Набула чинності постанова, яка затверджує примірні договори оренди держмайна у Prozorro.Продажі
Дайджест
Огляд новин з 07 по 13 вересня 2020. На майданчику E-Tender удосконалено процедуру завантаження документів до пропозиції. Відслідковувати тендери ДП «Медичні закупівлі України» у Prozorro стало простіше. Рекомендації Мінекономіки щодо планування закупівель державними замовниками у Prozorro. Роз`яснення Мінекономіки: визначення предмета закупівлі при публікації оголошення у Прозорро. Команда E-Tender першою опублікувала аукціони в оновленій процедурі продажу необробленої деревини. 45 одиниць спецтехніки виставлені на аукціони у Прозорро.Продажі. Ще 36 бурштинових ділянок виставлять на аукціони у Prozorro.Продажі. Оренда державного та комунального майна у Прозорро.Продажі: які нормативні документи чинні. Що планує змінити ФДМУ у законах про оренду та приватизацію державного та комунального майна
Дайджест
Огляд новин з 31 серпня - 06 вересня 2020. Ольга Терещенко: Закупівельник - не «снабженєц». Інструмент, який буде корисний учасникам публічних закупівель у Prozorro. Секрети перемог на Prozorro від Ашан Рітейл Україна. У Фонді держмайна розповіли про успіхи малої приватизації. В Clarity Project зібрано всю інформацію про аукціони з продажу майна у Prozorro.Продажі. Prozorro.Продажі - вигідно купити або орендувати державне майно . Арештоване майно відтепер будуть реалізовувати через Prozorro.Продажі. Перші аукціони у Prozorro.продажі з приватизації спиртзаводів проведуть у середині вересня. Продаж необробленої деревини має відбуватись на аукціонах у Prozorro.Продажі.