Назад до каталогу статей
Новини

Комерційні закупівлі: лідери ринків обирають Е-Тендер

23 Вересня 2021

Е-Тендер розширює клієнтську базу серед комерційних замовників: ще шість великих компаній почали використовувати нашу систему закупівель в серпні. Їх досвід - це приклад для підприємств, які цифровізують та вдосконлалюють свої закупівлі.

До існуючих комерційних замовників, які проводять свої закупівлі на Е-Tender, в серпні долучилось ще декілька компаній-лідерів в своїх галузях.

Мережа магазинів «Фора»

Лідер у сфері торгівлі продуктами і товарами для дому, що входить до групи компаній  FOZZY GROUP. Мережа нараховує приблизно 250 магазинів, які розташовані у понад 60 населених пунктах.  У торговельних закладах працює приблизно 10 тис. співробітників.

Виробник виноградних вин Tairovo Winery

Tairovo Winery - це продукція українського заводу алкогольних напоїв, який має багаторічну історію. Таїрове - один із центрів виноградарства в Україні. Під брендом Tairovo Winery сьогодні виробляються натуральні тихі та ігристі  вина, шампанське, вермути, коньяки.

Сквирський комбінат хлібопродуктів (ТМ “Сквирянка”)

Сквирський комбінат хлібопродуктів має 90-річну історію. Сьогодні це один з найбільших виробників круп, пластівців та борошна в Україні.  Понад 40% виробленої продукції експортується до країн ближнього та дальнього зарубіжжя. На підприємстві використовуюється сучасне обладнання з переробки зерна пшениці, ячменю, жита на крупу.

ТОВ "АГРОВЕТ ПРОДАКШН"

Компанія була заснована у 2006 році (з 2018 має назву AVA Group). Виробник преміксів, кормових добавок та кормів для галузей тваринництва та птахівництва. Компанія впроваджує рішення з автоматизованого управління тваринницькими комплексами за допомогою IT-технологій.

Костал Україна

ТОВ "Костал Україна" входить до міжнародної групи компаній  KOSTAL. Основний вид діяльності - виробництво електронних і електро-механічних виробів для автомобільної промисловості.

ФIРМА "ДIСНА"

Дистриб'ютор безалкогольних та алкогольних напоїв ТОВ “ФІРМА “ДІСНА”. Компанія Почала працювати на українському ринку в 2001 році. Сьогодні компанія реалізує на вітчизняному ринку грузинські вина та коньяки, італійські вина, чилійські вина тощо.

Переглядайте закупівлі, реєструйтесь та постачайте лідерам!  

Щоб отримати консультацію чи замовити демонстрацію  - звертайтеся!   

0800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: biz@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити
Новини
Оголошені нові відбори постачальників в електронні каталоги Прозорро Маркет