Назад до каталогу статей
Функції майданчика

Комерційні закупівлі: рольова модель управління кабінетом Закупівельника на майданчику Е-Тендер

20 Січня 2020

відео огляд

Ми розвиваємо майданчик для проведення на ньому комерційних закупівель, бо розуміємо, що розміщенням оголошення про проведення тендера чи проведення аукціону – не закінчується увесь закупівельний процес. Так, іноді це досить довгий цикл, який розпочинається із потреби у закупівлі й закінчується виконанням контракту. І тут не дивно, що в цей процес закупівельник залучає різних співробітників своєї компанії.

Тому для кращої організації їх діяльності та оптимізації взаємодії фахівців компанії, ми створили функцію «рольова модель управління». Функція знаходиться в кабінеті замовника. Надаємо короткий відео огляд рольової системи управління.

Для кого насамперед така функція стане корисною?

Функція «Рольова модель управління кабінетом" буде корисною насамперед тим компаніям, які мають велику кількість тендерів і до процесу яких задіяно чималу кількість працівників.

Що дає така функція?

Гнучкі налаштування нададуть можливість керувати усіма учасниками тендерного процесу. 

Які її переваги?

Компанія отримує:

  • персональний доступ до інформації  щодо тендерів і контрактів;
  • оптимізацію закупівельного процесу компанії за допомогою призначення ролей працівників у системі;
  • спрощення комунікації між учасниками та взаємодія з іншими підрозділами;
  • операційну ефективність за рахунок прозорості в обробці заявок, контроль за якістю та терміном виконання, розподіл відповідальності. 

Майданчик Е-Тендер надає доступ до систем Прозоро та Прозорро.Продажі. Також має власну комерційну систему, яка створена за принципами систем прозоро.

схожi новини

Функції майданчика
Команда розробників E-Tender здійснила низку доопрацювань, які пов'язані з удосконаленням роботи системи Прозорро: діє валідація мінімального кроку пониження ціни в аукціоні Prozorro, змінено принцип відліку кінцевих термінів у тендерних процедурах. Інші доопрацювання спрямовані на покращення платформи Е-Тендер
Функції майданчика
У технічному релізі розповідаємо про низку доопрацювань системи, які здійснила Команда E-Tender. Доопрацьована процедура завантаження документів до пропозиції, реалізовано автоматичне відправлення повідомлення на електронну пошту учасника тендеру та в месенджери.
Функції майданчика
Спочатку повторна оцінка пропозиції учасника, а потім підтвердження вирішення скарги. Тепер тільки така послідовність дій, якщо один із учасників аукціону поскаржився на Замовника, а Колегія АМКУ підтвердила скаргу та визначила заходи з усунення порушень. На майданчику E-Tender у найшвидші терміни реалізовано це важливе оновлення.