Назад до каталогу статей
Функції майданчика

Комерційні закупівлі: рольова модель управління кабінетом Закупівельника на майданчику Е-Тендер

20 Січня 2020

відео огляд

Ми розвиваємо майданчик для проведення на ньому комерційних закупівель, бо розуміємо, що розміщенням оголошення про проведення тендера чи проведення аукціону – не закінчується увесь закупівельний процес. Так, іноді це досить довгий цикл, який розпочинається із потреби у закупівлі й закінчується виконанням контракту. І тут не дивно, що в цей процес закупівельник залучає різних співробітників своєї компанії.

Тому для кращої організації їх діяльності та оптимізації взаємодії фахівців компанії, ми створили функцію «рольова модель управління». Функція знаходиться в кабінеті замовника. Надаємо короткий відео огляд рольової системи управління.

Для кого насамперед така функція стане корисною?

Функція «Рольова модель управління кабінетом" буде корисною насамперед тим компаніям, які мають велику кількість тендерів і до процесу яких задіяно чималу кількість працівників.

Що дає така функція?

Гнучкі налаштування нададуть можливість керувати усіма учасниками тендерного процесу. 

Які її переваги?

Компанія отримує:

  • персональний доступ до інформації  щодо тендерів і контрактів;
  • оптимізацію закупівельного процесу компанії за допомогою призначення ролей працівників у системі;
  • спрощення комунікації між учасниками та взаємодія з іншими підрозділами;
  • операційну ефективність за рахунок прозорості в обробці заявок, контроль за якістю та терміном виконання, розподіл відповідальності. 

Майданчик Е-Тендер надає доступ до систем Прозоро та Прозорро.Продажі. Також має власну комерційну систему, яка створена за принципами систем прозоро.

схожi новини

Функції майданчика
Гнучкі налаштування інструменту попозиційних торгів та ефективна розсилка оголошень та нагадувань
Функції майданчика
Розширено можливості підписки на нові тендери, оновлено функціонал моніторингу ДАСУ в Prozorro, доопрацювання розділу “Аналітика” для постачальника
Функції майданчика
В системі Е-Тендер з'явилось ще більше опцій з налаштування індивідуальної підписки. Тепер підписку можна створити з шаблону пошуку. Розповідаємо як це зробити