Назад до каталогу статей
Дайджест

Комерційні замовники обирають систему закупівель Е-Тендер

28 Січня 2022

2022 рік почався активно для напряму комерційних закупівель на Е-Тендер. До переліку клієнтів, що використовують платформу автоматизації закупівель E-Tender, додались ще п'ять великих підприємств

Десятки великих комерційних підприємств проводять свої закупівлі на Е-Tender. У січні 2022 року до переліку наших клієнтів долучились нові компанії-лідери у своїх галузях:

Дельта Вілмар Україна  

Вертикально інтегрована виробнича компанія, яка займається переробкою тропічних олій, олійних культур, виробляє масложирову продукції та інгредієнти для хлібобулочних, кондитерських виробів і молочних продуктів. До структури компанії входять два заводи з переробки сировини, комплекс з перевалки рослинних олій  (Одеська область). «Дельта Вілмар Україна» є одним з найбільших експортерів продукції в Європу.

Київський картонно-паперовий комбінат 

Одне з найбільших підприємств з виробництва картонно-паперової продукції не лише в Україні, а й у Європі. ККПК входить до складу міжнародної компанії Pulp Mill Holding. На підприємстві використовується сучасне обладнання для виробництва гофрокартону, упаковки, паперу. 

Молочна компанія «Галичина»  

Молочне підприємство - один з лідерів із виробництва кисломолочної продукції в Україні.  На виробництві використовується сучасне европейське обладнання. Продукція компанії - кефіри, йогурти та інше - реалізується в усіх регіонах України.  

Кютерміналз Ольвія

Портовий оператор QTerminals Olvia (м.Миколаїв), пропонує спектр послуг терміналу: експлуатація суден, обробка і зберіганням вантажів та інше.  Оператор надає послуги з обробки різних типів вантажів: навалювальні та генеральні вантажі, ро-ро, негабаритні вантажі та обладнання тощо. Потужність QTerminals Olvia становить близько 3 млн тонн вантажів за рік.

ЕКО маркет

«ЕКО маркет» — всеукраїнська мережа супермаркетів, яка нараховує 134 торговельних об'єкти, які розташовані у 61 місті України. В компанії працює 7 тисяч людей. У магазинах «ЕКО маркет» можна придбати продукти харчування, побутові товари та побутову хімію. У супермаркетах діє власне виробництво: кулінарія, пекарні, кондитерські цехи.  

Щоб оголосити тендер або взяти участь в оголошених на Е-Тендер торгах, потрібно зареєструватись в системі.  Бажаєте отримати консультацію чи замовити безкоштовне демо системи? - телефонуйте або пишіть! 

тел.: +38(044) 353 68 92,  e-mail: biz@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.