Назад до каталогу статей
Корисні статті

Корисні ресурси для замовника, про які найчастіше запитують користувачі E-Tender

11 Листопада 2021

Як швидко визначити МНН чи код ДК для предмету закупівлі? Як прочитати файл з розширенням p7s? Наша служба підтримки підготувала відповіді

Спеціаліст по роботі із замовниками у сфері публічних закупівель на Е-Тендер Антон Волов підготував відповіді на найчастіші запитання користувачів. Інформація буде особливо корисною для представників замовників, які лише розпочинають свою роботу у якості уповноважених осіб.

 

Як відкрити документ, що має формат .ps7?

Цей формат говорить про те, що документ завірений електронним підписом. Для того щоб відкрити такий файл на комп’ютері має бути встановлене додаткове програмне забезпечення. Також це можна зробити на сайті czo.gov.ua Міністерства цифрової трансформації України (мал.1).

мал.1

На сайті Центрального засвідчувального органу потрібно обрати пункт «Перевірити підпис» у розділі довірчих послуг та підтягнути потрібні вам документи. В результаті ми отримуємо можливість завантажити документи для перегляду.

Корисна інструкція: Використання нової форми підпису на E-Tender

Як визначити код класифікатора ДК до якого відноситься предмет закупівлі?

Швидко знайти код можна на сайті cpvtool.kse.ua.

мал.2

Використовуючи пошукову стрічку можна знайти найбільш вживані значення класифікатора за ключовим словом.

Корисна інструкція: ДК 021:2015: пошук закупівель та визначення предмета

Як визначити міжнародну непатентовану назву?

При та виборі коду ДК 3360 (фармацевтична продукція), в системі (мал.3) відкривається додаткове поле, яке є обов’язковим для заповнення.
Для визначення МНН потрібно використовувати сайт державного підприємства "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України". Тут можна знайти МНН за назвою лікарського засобу.

Корисні матеріали:

Якщо виникають запитання щодо роботи в системі публічних закупівель, звертайтесь до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), email: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Закупівлі через Prozorro Market набирають популярності. Придбати товари першого вжитку оперативно у час війни стало можливим саме завдяки електронному каталогу. Ми провели аналіз попиту та пропозиції, а також аргументували таку динаміку та навели плюси такого способу закупівлі для замовника
Корисні статті
Запрошуємо учасників на вебінар. Отримайте поради щодо складання тендерної пропозиції за вимогами Постанови № 1178 та підтвердження відсутності підстав для відмови у тендері
Корисні статті
10 наголосів про зміни до Постанови №1178, які замовнику слід знати