Назад до каталогу статей
Функції майданчика

Країна походження товару: новий функціонал на Е-Тендер

18 Листопада 2021

Країна походження товару - де зазначати?

Набули чинності зміни до Закону "Про публічні закупівлі", відповідно до яких замовники повинні вказувати країну походження товару при публікації звіту про виконання договору.  

Таку інформацію потрібно публікувати щодо кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі.  До однієї номенклатури можна додати тільки одне значення країни виробництва.  

Країну походження можна вказувати для всіх видів процедур у системі Прозорро. Нове електронне поле є опціональним, але згодом воно стане обов’язковим.  

Країну походження товару можна зазначати в усіх звітах про виконання договору, які опубліковані після 10 листопада 2021 року, навіть якщо сама закупівля відбулась раніше (у період з 1 січня 2021 року по 10 листопада).  

Інформація про країну походження товарів допоможе державним регуляторам краще визначати співвідношення імпорту до експорту товарів на ринку України.  

Як це працює на Е-Тендер  

У вікні створення/редагування договору з'явилось нове електронне поле “Країна виробник товару”. З випадаючого меню можна вибрати країну походження товару (мал.1). Назва країни береться з довідника країн.Корисні матеріали та інструкції:  

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи в системі публічних закупівель, звертайтеся до нас: 

0 800 30 77 55 (в межах України безкоштовно), support@e-tender.ua. 

З повагою Е-Тендер!  

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
У грудні 2021 реалізовано: перевірку уповноважених осіб у системі, перехід на reCAPTCHA v3, додавання інформації про країну виробника, скарги на постачальника у Прозорро Маркет
Функції майданчика
Головні доопрацювання: нова бібліотека ЕЦП - підписуйте документи в Прозорро за допомогою Smart ID; реєстр кваліфікованих постачальників у Prozorro Market - функціонал через який ЦЗО тепер активує або блокує доступ постачальникам до е-каталогу; новий тип плану - “запит ціни пропозицій”
Функції майданчика
Гнучкі налаштування інструменту попозиційних торгів та ефективна розсилка оголошень та нагадувань