Назад до каталогу статей
Функції майданчика

Країна походження товару: новий функціонал на Е-Тендер

18 Листопада 2021

Тепер, для замовників обов'язковою умовою при публікації звіту про виконання договору про публічні закупівлі, є вказання країни походження товару на майданчику

Країна походження товару - де зазначати?

Набули чинності зміни до Закону "Про публічні закупівлі", відповідно до яких замовники повинні вказувати країну походження товару при публікації звіту про виконання договору.  

Таку інформацію потрібно публікувати щодо кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі.  До однієї номенклатури можна додати тільки одне значення країни виробництва.  

Країну походження можна вказувати для всіх видів процедур у системі Прозорро. Нове електронне поле є опціональним, але згодом воно стане обов’язковим.  

Країну походження товару можна зазначати в усіх звітах про виконання договору, які опубліковані після 10 листопада 2021 року, навіть якщо сама закупівля відбулась раніше (у період з 1 січня 2021 року по 10 листопада).  

Інформація про країну походження товарів допоможе державним регуляторам краще визначати співвідношення імпорту до експорту товарів на ринку України.  

Як це працює на Е-Тендер  

У вікні створення/редагування договору з'явилось нове електронне поле “Країна виробник товару”. З випадаючого меню можна вибрати країну походження товару (мал.1). Назва країни береться з довідника країн.Корисні матеріали та інструкції:  

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи в системі публічних закупівель, звертайтеся до нас: 

0 800 30 77 55 (в межах України безкоштовно), support@e-tender.ua. 

З повагою Е-Тендер!  

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
Доопрацювання стосуються можливості додавання проекту договору при публікації запиту цінових пропозицій, оновлений список типів документів при створенні закупівлі та функція щодо відображення статусу завантажених документів переможця.
Функції майданчика
Функціональні покращення особистого кабінета учасника на електронному майданчику E-Tender
Функції майданчика
Постанова КМУ №1178 визначила основні види публічних закупівель та ввела нову процедуру — «Відкриті торги з особливостями», які на цей час стануть основним видом закупівельних процедур. Детальніше про технічні зміни на майданчику розповідаємо у цій статті.