Назад до каталогу статей
Корисні статті

КРИТЕРІЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ: ЗАПОВНЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПОЛІВ НА МАЙДАНЧИКУ Е-ТЕНДЕР

12 Січня 2021

Наша команда підготувала відео-інструкцію, яка допоможе замовникам коректно заповнити електронні поля вимог по статті 17 Закону “Про публічні закупівлі” на майданчику E-Tender.

У системі Прозорро відбулась електронізація критеріїв доброчесності (перелічені у ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі"). Вимоги щодо цих  критерії вказуються замовником в електронних полях на етапі оголошення тендера. Учасники тендера мають підтверджувати свою відповідність критеріям доброчесності: непричетність до вчинення корупційних та економічних правопорушень. Невідповідність хоча б одному з 9 критеріїв - це підстава для відмови в участі у тендері.

Команда E-Tender підготувала для вас відео-інструкцію, яка допоможе із заповненням відповідних полів на нашому майданчику. Спеціаліст по роботі із замовниками у сфері публічних закупівель майданчику Е-Тендер Антон Волов, детально розповідає про те:

  • як заповнити форму створення тендеру;
  • які способи надання підтвердження можна обрати по кожній із вимог;
  • як внести зміни у вимоги;
  • як переглянути критерії в опублікованому тендері;
  • як виглядатиме оприлюднена пропозиція учасника із зазначеними ним критеріями;
  • як змінюється порядок кваліфікації.

Відео-інструкція вже розміщена на нашому ютуб-каналі.


Читайте також:

Якщо потрібна консультація щодо участі у публічних закупівлях на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України),

e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Що таке велика приватизація, як працюють онлайн торги у Прозорро Продажі. Які умови участі в торгах великої приватизації. Лоти великої приватизації. Електронні торги великої приватизації на майданчику Е-Тендер
Корисні статті
Як учасникам Прозорро подати тендерну пропозицію на тендер, який обсяг інформації та вимоги до оформлення у воєнний час. Які права учасника у відкритих торгів з особливостями та що врахувати при подачі документів пропозиції
Корисні статті
До вашої уваги - інтерв'ю з Наталею Шимко, заступницею директора ДП “Прозорро”. Закупівельнику про закупівлі в електронному каталозі, законність такого способу, отримання потрібного товару та інші важливі нюанси закупівлі - послухаєте в нашій розмові, яку провела Іванна Занюк, директорка із розвитку публічних закупівель на Е-Тендер.