Назад до каталогу статей
Корисні статті

КРИТЕРІЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ: ЗАПОВНЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПОЛІВ НА МАЙДАНЧИКУ Е-ТЕНДЕР

12 Січня 2021

Наша команда підготувала відео-інструкцію, яка допоможе замовникам коректно заповнити електронні поля вимог по статті 17 Закону “Про публічні закупівлі” на майданчику E-Tender.

У системі Прозорро відбулась електронізація критеріїв доброчесності (перелічені у ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі"). Вимоги щодо цих  критерії вказуються замовником в електронних полях на етапі оголошення тендера. Учасники тендера мають підтверджувати свою відповідність критеріям доброчесності: непричетність до вчинення корупційних та економічних правопорушень. Невідповідність хоча б одному з 9 критеріїв - це підстава для відмови в участі у тендері.

Команда E-Tender підготувала для вас відео-інструкцію, яка допоможе із заповненням відповідних полів на нашому майданчику. Спеціаліст по роботі із замовниками у сфері публічних закупівель майданчику Е-Тендер Антон Волов, детально розповідає про те:

  • як заповнити форму створення тендеру;
  • які способи надання підтвердження можна обрати по кожній із вимог;
  • як внести зміни у вимоги;
  • як переглянути критерії в опублікованому тендері;
  • як виглядатиме оприлюднена пропозиція учасника із зазначеними ним критеріями;
  • як змінюється порядок кваліфікації.

Відео-інструкція вже розміщена на нашому ютуб-каналі.


Читайте також:

Якщо потрібна консультація щодо участі у публічних закупівлях на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України),

e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
На майданчику Е-Тендер можна створити шаблон відбору закупівель по регіону, замовнику, за кодом товару. Також сформувати автоматичний звіт щодо закупівель по певному товарному коду. Наші інструменти допомагають швидко знаходити інформацію по групам товарам, з якими ви працюєте у Прозорро.Маркет
Корисні статті
У держави можна придбати нерухомість, майнові комплекси, автомобілі та інше майно. Команда E-Tender підготувала для вас відео-інструкцію, яка допоможе вам у пошуку потрібного аукціону. Ви дізнаєтесь, як подати свою пропозицію та підписати договір.
Корисні статті
У відео-консультації Ольга Сватуха розповідає, де знайти всю необхідну інформацію на E-Tender, щоб не пропустити важливі замовлення у державному онлайн-магазині