Назад до каталогу статей
Новини

КУПИТИ КОМЕРЦІЙНУ НЕРУХОМІСТЬ НА PROZORRO.ПРОДАЖІ: ВЕЛИКЕ ПРИМІЩЕННЯ ПІД БІЗНЕС У ЧЕРНІГОВІ

25 Листопада 2020

Оголошено аукціон з продажу комерційної нерухомості у місті Чернігів. Гарна можливість для інвестування. Можна купити приміщення під власний бізнес, адже об'єкт має низьку стартову ціну. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender.

У системі Прозорро.Продажі опубліковано цікавий лот. На електронному аукціоні можна придбати об'єкт комерційної нерухомості, який знаходиться у місті  Чернігові,  на території "ЧЕЗАРИ" ( Чернігівський завод радіоприладів).

Цільове призначення об'єкту - їдальня, але нерухомість можна застосувати під різні види господарської діяльності: як виробниче приміщення, склад, навчальній заклад, центр обробки даних, школу, дитячий садок, супермаркет тощо.  Це трьохповерхова будівля,  загальною площею  6900 кв.м.  Земельна ділянка передається на правах оренди.

Щоб взяти участь в аукціоні потрібно зареєструватись на майданчику Е-Тендер.  Після реєстрації потрібно буде подати заявку на участь у торгах. До 9 грудня 2020 року триває період уточнень та прийому пропозицій від учасників.  Аукціон має відбутися вже 10 грудня 2020 року.

Для учасників, які зареєстровані на майданчику Е-Тендер, ми пропонуємо унікальні послуги:

  • персональний менеджер для кожного учасника, який супроводжуватиме вас від моменту реєстрації на майданчику до етапу укладання угоди;
  • детальні роз'яснення процедури торгів;
  • перевірка документів, що подаються на аукціон;
  • юридичні консультації під час торгів;
  • онлайн підписка на цікаві аукціони;
  • персональні підбірки унікальних обєктів.

На майданчику Е-Тендер можна купити комерційну нерухомість на вигідних умовах. Електронна система комерційних продажів надійно захищає учасників аукціонів. Вся інформація про предмет продажу знаходиться у відкритому доступі. Покупець може всебічно оцінити переваги та недоліки активу. Система Прозорро.Продажі відкриває широкі можливості для продажу комерційної нерухомості в Україні.

Подайте заявку на участь в аукціоні вже зараз, щоб мати час добре оцінити актив та підготуватися до аукціону. 

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.
Новини
В статті розглядаємо особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану.