Назад до каталогу статей
Новини

КУПИТИ КОМЕРЦІЙНУ НЕРУХОМІСТЬ НА PROZORRO.ПРОДАЖІ: ВЕЛИКЕ ПРИМІЩЕННЯ ПІД БІЗНЕС У ЧЕРНІГОВІ

25 Листопада 2020

Оголошено аукціон з продажу комерційної нерухомості у місті Чернігів. Гарна можливість для інвестування. Можна купити приміщення під власний бізнес, адже об'єкт має низьку стартову ціну. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender.

У системі Прозорро.Продажі опубліковано цікавий лот. На електронному аукціоні можна придбати об'єкт комерційної нерухомості, який знаходиться у місті  Чернігові,  на території "ЧЕЗАРИ" ( Чернігівський завод радіоприладів). 

Цільове призначення об'єкту - їдальня, але нерухомість можна застосувати під різні види господарської діяльності: як виробниче приміщення, склад, навчальній заклад, центр обробки даних, школу, дитячий садок, супермаркет тощо.  Це трьохповерхова будівля,  загальною площею  6900 кв.м.  Земельна ділянка передається на правах оренди.

Щоб взяти участь в аукціоні потрібно зареєструватись на майданчику Е-Тендер.  Після реєстрації потрібно буде подати заявку на участь у торгах. До 9 грудня 2020 року триває період уточнень та прийому пропозицій від учасників.  Аукціон має відбутися вже 10 грудня 2020 року.

Для учасників, які зареєстровані на майданчику Е-Тендер, ми пропонуємо унікальні послуги:

  • персональний менеджер для кожного учасника, який супроводжуватиме вас від моменту реєстрації на майданчику до етапу укладання угоди;
  • детальні роз'яснення процедури торгів;
  • перевірка документів, що подаються на аукціон;
  • юридичні консультації під час торгів;
  • онлайн підписка на цікаві аукціони;
  • персональні підбірки унікальних обєктів.

На майданчику Е-Тендер можна купити комерційну нерухомість на вигідних умовах. Електронна система комерційних продажів надійно захищає учасників аукціонів. Вся інформація про предмет продажу знаходиться у відкритому доступі. Покупець може всебічно оцінити переваги та недоліки активу. Система Прозорро.Продажі відкриває широкі можливості для продажу комерційної нерухомості в Україні.

Подайте заявку на участь в аукціоні вже зараз, щоб мати час добре оцінити актив та підготуватися до аукціону. 

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію:

067 419 50 94

i.kirichenko@e-tender.ua, support-auction@e-tender.ua

З повагою Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Обмежено перелік товарів, які можуть бути куплені держзамовниками для протидії коронавірусу без тендерів.
Новини
Програма пошуку вразливостей Prozorro Bug Bounty в 10 разів збільшила грошові винагороди для багхантерів
Новини
Інформаційний потрал, який допоможе бізнесу швидко знайти вакантні приміщення для оренди під офіс, магазин, виробництво та інше