Назад до каталогу статей
Корисні статті

ЛЕОНІД АНТОНЄНКО: У БАЗІ ДАНИХ ВЖЕ БІЛЬШЕ 5 ТИСЯЧ ВАКАНТНИХ ОБ'ЄКТІВ ОРЕНДИ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА

29 Жовтня 2020

Де можна знайти інформацію про об’єкт державного чи комунального майна, який підготовлений для передачі в оренду на електронному аукціоні у Prozorro.Продажі? Про це розповідає Перший заступник Голови ФДМУ Леонід Антонєнко у своїй колонці на ЕП.

Оренда державного та комунального майна за новою процедурою стрімко набирає обертів. На цьому тижні відбулися перші електронні аукціони у Prozorro.Продажі, написав у своїй колонці на “Економічній правді” Перший заступник Голови ФДМУ Леонід Антонєнко.

До переліку "Першого типу" включені вже понад 5 тисяч вакантних об’єктів державної нерухомості. Це ті  об’єкти, орендарі яких будуть визначені за результатами електронних торгів. Переліки вільних для оренди об’єктів розміщені на сайті Фонду у форматі ексель-таблиць і всі потенційні орендарі та будь-хто інший мають можливість ознайомитися з ними.  Але скоро має запрацювати повноцінний інтерактивний онлайн-портал інформації про інвестиційні можливості у сфері оренди державного майна, відзначає Леонід Антонєнко.

Фонд держмайна пропонує інші канали отримання інформації про об'єкти оренди:

  • щотижневий спеціальний інформаційний бюлетень, у якому зібрані всі заплановані аукціони з оренди;
  • анонси запланованих на наступний тиждень аукціонів з оренди, які публікуються на інформаційних ресурсах ФДМУ;
  • підписку на розсилку інформації про вже оголошені аукціони з оренди.

На майданчику Е-Тендер також працює зручна розсилка інформації про об'єкти оренди державного і комунального майна. Для цього потрібно зареєструватись на майданчику та налаштувати її.  

Корисні статті :

Команда аукціонів майданчику Е-Тендер має великий досвід проведення електронних торгів. Наші фахівці добре розібралися у новій процедурі оренди державного і комунального майна та готові консультувати як орендодавців, так і потенційних орендарів. 

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію:

 (044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення