Назад до каталогу статей
Корисні статті

ЛЕОНІД АНТОНЄНКО: У БАЗІ ДАНИХ ВЖЕ БІЛЬШЕ 5 ТИСЯЧ ВАКАНТНИХ ОБ'ЄКТІВ ОРЕНДИ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА

29 Жовтня 2020

Де можна знайти інформацію про об’єкт державного чи комунального майна, який підготовлений для передачі в оренду на електронному аукціоні у Prozorro.Продажі? Про це розповідає Перший заступник Голови ФДМУ Леонід Антонєнко у своїй колонці на ЕП.

Оренда державного та комунального майна за новою процедурою стрімко набирає обертів. На цьому тижні відбулися перші електронні аукціони у Prozorro.Продажі, написав у своїй колонці на “Економічній правді” Перший заступник Голови ФДМУ Леонід Антонєнко.

До переліку "Першого типу" включені вже понад 5 тисяч вакантних об’єктів державної нерухомості. Це ті  об’єкти, орендарі яких будуть визначені за результатами електронних торгів. Переліки вільних для оренди об’єктів розміщені на сайті Фонду у форматі ексель-таблиць і всі потенційні орендарі та будь-хто інший мають можливість ознайомитися з ними.  Але скоро має запрацювати повноцінний інтерактивний онлайн-портал інформації про інвестиційні можливості у сфері оренди державного майна, відзначає Леонід Антонєнко.

Фонд держмайна пропонує інші канали отримання інформації про об'єкти оренди:

  • щотижневий спеціальний інформаційний бюлетень, у якому зібрані всі заплановані аукціони з оренди;
  • анонси запланованих на наступний тиждень аукціонів з оренди, які публікуються на інформаційних ресурсах ФДМУ;
  • підписку на розсилку інформації про вже оголошені аукціони з оренди.

На майданчику Е-Тендер також працює зручна розсилка інформації про об'єкти оренди державного і комунального майна. Для цього потрібно зареєструватись на майданчику та налаштувати її.  

Корисні статті :

Команда аукціонів майданчику Е-Тендер має великий досвід проведення електронних торгів. Наші фахівці добре розібралися у новій процедурі оренди державного і комунального майна та готові консультувати як орендодавців, так і потенційних орендарів. 

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Закупівля газу 2023 в електронному каталозі Прозорро Маркет. Відкриті торги на закупівлю газу та запит цін пропозицій
Корисні статті
Де взяти довідку про несудимість онлайн та безкоштовно. Алгоритм дій для отримання витягу про відсутність судимості, про це розповіли на сайті - E-tender.ua
Корисні статті
Запрошуємо бізнес на безоплатний вебінар. Отримаєте алгоритм дій роботи у маркеті, кейси та поради від досвідченого продавця електронних каталогів. А також - відповіді на свої запитання