Назад до каталогу статей
Корисні статті

ЛЕОНІД АНТОНЄНКО: У БАЗІ ДАНИХ ВЖЕ БІЛЬШЕ 5 ТИСЯЧ ВАКАНТНИХ ОБ'ЄКТІВ ОРЕНДИ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА

29 Жовтня 2020

Де можна знайти інформацію про об’єкт державного чи комунального майна, який підготовлений для передачі в оренду на електронному аукціоні у Prozorro.Продажі? Про це розповідає Перший заступник Голови ФДМУ Леонід Антонєнко у своїй колонці на ЕП.

Оренда державного та комунального майна за новою процедурою стрімко набирає обертів. На цьому тижні відбулися перші електронні аукціони у Prozorro.Продажі, написав у своїй колонці на “Економічній правді” Перший заступник Голови ФДМУ Леонід Антонєнко.

До переліку "Першого типу" включені вже понад 5 тисяч вакантних об’єктів державної нерухомості. Це ті  об’єкти, орендарі яких будуть визначені за результатами електронних торгів. Переліки вільних для оренди об’єктів розміщені на сайті Фонду у форматі ексель-таблиць і всі потенційні орендарі та будь-хто інший мають можливість ознайомитися з ними.  Але скоро має запрацювати повноцінний інтерактивний онлайн-портал інформації про інвестиційні можливості у сфері оренди державного майна, відзначає Леонід Антонєнко.

Фонд держмайна пропонує інші канали отримання інформації про об'єкти оренди:

  • щотижневий спеціальний інформаційний бюлетень, у якому зібрані всі заплановані аукціони з оренди;
  • анонси запланованих на наступний тиждень аукціонів з оренди, які публікуються на інформаційних ресурсах ФДМУ;
  • підписку на розсилку інформації про вже оголошені аукціони з оренди.

На майданчику Е-Тендер також працює зручна розсилка інформації про об'єкти оренди державного і комунального майна. Для цього потрібно зареєструватись на майданчику та налаштувати її.  

Корисні статті :

Команда аукціонів майданчику Е-Тендер має великий досвід проведення електронних торгів. Наші фахівці добре розібралися у новій процедурі оренди державного і комунального майна та готові консультувати як орендодавців, так і потенційних орендарів. 

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію:

 (044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Команда Prozorro Market підготувала відповіді на поширені запитання щодо того, як придбати товар у першому державному онлайн-магазині. У відповідях розкрито багато важливих нюансів. Наприклад, медичні закупівлі до 50 тис грн, які проводяться в рамках заходів по запобіганню коронавірусної хвороби, можна здійснювати через Prozorro Market, але робити примітку COVID-19 для таких закупівель не обов’язково.
Корисні статті
В рамках пілотного проекту, що стартував у 2020 році, лісгоспи зобов'язали продавати на аукціонах Prozorrо.Продажі не менше 25% запланованих обсягів заготівлі необробленої деревини. Проте, переважна більшість таких аукціонів не відбулися, тому що на них не зареєструвалося жодного учасника. Замовники, здебільшого, купували деревину за прямими угодами та спеціальними тендерами, а прозорі аукціони проігнорували. Чому так важливо, щоб на ринку діяли єдині правила продажу необробленої деревини, дізнайтесь у колонці Аліни Каневської, яка опублікована на Економічній Правді
Корисні статті
Перші результати передачі в оренду об'єктів державного та комунального майна на аукціонах у системі Прозорро.Продажі є дуже оптимістичними. Нова процедура оренди держмайна повноцінно запрацювала з середини вересня. “На ходу” доробляється функціонал на Прозорро.Продажі та електронних майданчиках. Проте, щодня в єдиному реєстрі з'являються нові об'єкти оренди. Оголошено 985 аукціонів. 118 аукціонів вже успішно завершились і принесли 2,8 млн гривень доходу.