Назад до каталогу статей
Дайджест

Лібералізація закупівлі, оновлені ДБН, закупівлі Львівської міськради

10 Вересня 2018

Огляд новин у сфері публічних закупівель з 03 –10 вересня 2018 року

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

10 вересня 2018

Огляд новин у сфері публічних закупівель з 03 –10 вересня 2018 року

 

Лібералізація закупівлі продукції оборонного призначення за кордоном

Уряд підтримав розроблений Мінекономрозвитку проект Закону України, який змінить процедуру закупівлі продукції, робіт і послуг оборонного призначення за кордоном (за імпортом). Законопроект є одним з кроків лібералізації торгівлі в оборонній сфері. Зокрема, пропонують зміни до законодавства з питань державного оборонного замовлення, якими передбачено надання права державному замовнику уповноважувати суб'єкта господарювання, який належить до сфери його управління (наприклад військову частину) укладати договори на закупівлю за кордоном та надавати такому суб’єкту відповідні довіреності в установленому законодавством порядку.

Детальніше http://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=01566116-e32a-49c6-b64e-c2b8f8b7570c&title=MinekonomrozvitkuProponuLiberalizuvatiZakupivliProduktsiiOboronnogoPriznachenniaZaKordonom

Оновлені ДБН, які визначають правила реконструкції, капітального ремонту вулиць і доріг та проектування шкіл 

З першого вересня були оновлені ДБН:

В.2.3-5:2018 «Вулиці і дороги населених пунктів». Норми є обов’язковими та розповсюджуються на проектування нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих вулиць і доріг у містах та селах України. Оновлений ДБН розроблений на заміну ДБН 2001 року.

В.2.2-3:2018 «Будинки і споруди. Заклади освіти». Зміни стосуються підвищення безпеки і комфорту дітей у навчальних закладах.

Детальніше про зміни ДБН https://e-tender.ua/news/remont-vulic-dorig-ta-proektuvannya-shkil-za-novimi-dbn-157

Уряд визначив Порядок проведення фінансового аудиту цільових програм

Уряд затвердив Порядок проведення ДАСУ та її органами державного фінансового аудиту державних (регіональних) цільових програм. Порядок затверджений постановою від 29.08.2018 р. № 692.

Одним із завдань аудиту згідно з Порядком є  перевірка дотримання законодавства під час розроблення, затвердження та виконання програми та ефективності планування, управління та використання коштів державного бюджету та місцевих бюджетів для виконання програми, оцінка їх цільового використання. Порядок можна переглянути за посиланням https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-zatverdzhennya-poryadku-provedennya-derzhavnoyu-auditorskoyu-sluzhboyu-yiyi-mizhregionalnimi-teritorialnimi-organami-derzhavnogo-finansovogo-auditu-derzhavnih-regionalnih-cilovih-program

Львівська міськрада у 2019 році планує закупити 100 автобусів 

Львівська міська рада в 2019 році планує закупити 100 автобусів. У поточному році за кошти міського бюджету мають закупити 150 нових автобусів і 30 б/у трамваїв, а незабаром буде оголошено тендер на закупівлю 50 тролейбусів. Детальніше про це https://news.finance.ua/ua/news/-/433856/lvivska-miskrada-planuye-kupyty-100-avtobusiv-u-2019-rotsi

 Держрезерв закупив матцінності для поповнення та освіження запасів на суму майже 482, 2 млн грн

Державне агентство резерву України у рамках освіження та поповнення запасів, що зберігаються у державному матеріальному резерві, провело процедури закупівель матцінностей на загальну суму майже 482, 2 млн грн. Окрім, ще на понад 121 млн грн відомство повторно оголосило тендери для закупівлі зерна 2 і 3 класу. Серед закуплених цінностей: дизельне паливо та паливо для реактивних двигунів, чай, тушковане м’ясо в консервах, консерви рибні та молочні, олія соняшникова, солодковершкове масло та натільна білизна. За інформацією Урядового порталу https://www.kmu.gov.ua/ua/news/derzhrezerv-proviv-zakupivli-matcinnostej-dlya-popovnennya-ta-osvizhennya-zapasiv-na-sumu-majzhe-482-2-mln-grn

 Завдяки ProZorro Нафтогаз за два роки зекономив понад 15 млрд грн

За два роки завдяки участі у торгах на ProZorro група Нафтогаз заощадила 15,5 млрд грн. Зокрема, Нафтогаз провів 22,299 тис. тендерів, 14,267 тис. конкурентних торгів. Найбільша кількість учасників, що брали участь у одному тендері – 18, найбільша економія на тендері становила 418,5 млн грн або 38%.

https://news.finance.ua/ua/news/-/431606/naftogaz-zavdyaky-prozorro-za-dva-roky-zekonomyv-ponad-15-mlrd-grn

 Аукціони на тиждень у системі ProZorro.Продажі

Сотні об’єктів по всій Україні вже готові до продажу. Пропонуємо підбірку аукціонів. З усіма об’єктами можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/2MGQEua.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.