Назад до каталогу статей
Новини

ЛІДЕРИ РИНКІВ ОБИРАЮТЬ СИСТЕМУ КОМЕРЦІЙНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ Е-ТЕNDER

24 Березня 2021

Комерційні закупівлі

Закупівлі через нашу систему тепер проводять виробник харчових продуктів “Чумак”, м'ясопереробна фабрика “Алан”  та мережа фітнес-центрів Sport Life .  Ми допомагаємо цим підприємствам підвищити економію на закупівлях, налагодити автоматизовані бізнес-процеси та впорядкувати роботу з постачальниками. E-Tender співпрацює з десятками тисяч активних постачальників, має широкий спектр функціональності системи та додаткові сервіси по залученню постачальників в закупівлі замовників. Завдяки цьому, забезпечуємо високий рівень конкуренції на торгах і вигідніші ціни на предмет закупівлі.

Комерційні продажі

З початку року ми допомагаємо продавати майно таким підприємствам, як агрохолдинг “МХП”  та мережа автозаправок “WOG” . В системі Е-Тендер вже опубліковані більше тисячі оголошень з продажу б/у автотранспорту, спецтехніки, обладнання. Ми пропонуємо послугу професійного продажу майна:

  • Допомагаємо підготувати об’єкт до продажу;
  • Допомагаємо провести оцінку;
  • рекламуємо майно;
  • Залучаємо та знаходимо потенційних покупців.

Співпраця з відомими брендам є підтвердженням компетенцій Е-Тендер у сфері електронної комерції. Якщо ваше підприємство зацікавлене у продажі майна, яке вже не використовується, звертайтесь до наших менеджерів і вони допоможуть обрати оптимальну модель реалізації. Є можливість замовити демо нашої системи, у якому будуть розкриті усі переваги автоматизації закупівель та продажів.

Для того щоб постачальнику  взяти участь у комерційних закупівлях на E-Tender, а підприємцям, придбати  б/в авто, сільгосптехніку чи промислове обладнання, потрібно пройти реєстраціію та подати свою пропозицію

Участь у тендерах  комерційних компаній, як і участь покупців в аукціонах з продажу майна комерційних підприємств на E-Tender є безкоштовною.

Щоб отримати консультацію чи замовити безкоштовне демо системи - звертайтеся!   

Комерційні закупівлі:  067 550 53 84, Commerce@e-tender.ua

Комерційні продажі: 067 419 50 94, i.kirichenko@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З 1 січня 2022 року публічні закупівлі будуть проводитись лише через уповноважених осіб. Державним замовникам вже час розпочати перехід від тендерного комітету до уповноваженої особи. У новому Положенні визначені основні права та обов'язки таких осіб.
Новини
Підприємці можуть орендувати приміщення чи будівлю, що належить неплатоспроможному банку, для потреб свого бізнесу. Аукціони в Prozorro.Продажі проходитимуть за голландською моделлю - на зниження початкової орендної ставки.
Новини
Додати свою пропозицію до вже створеного в електронному каталозі товару можна на Е-Тендер. А от створити новий товар - лише через ЦЗО. Як це зробити, дізнайтесь в інструкції