Назад до каталогу статей
Новини

ЛОТИ ВІД ФОНДУ ДЕРЖМАЙНА: НЕЖИТЛОВІ БУДІВЛІ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

09 Квітня 2020

Електронні аукціони, система Прозоро.Продажі, електронний майданчик Е-Тендер, лоти від ДФМ

У системі Прозорро.Продажі на електронних аукціонах можна придбати державне та комунальне майно. Наразі у системі Прозоро.Продажі Фонд державного майна виставив цікаві лоти на продаж. Ними стали нежитлові будівці у Харкові та м. Острог.

Нежитлова будівля (спортивний корпус) площею 4049,1 кв.Харків.

Будівля 1975 року, окремо розташована, триповерхова, цегляна. Типова спортивна споруда: басейн 25 м., великий спортивний зал, гімнастичні зали і супутні їм приміщення.

Ціна: 8 502 000 грн

Дата аукціону: 22.04.2020

Інформація про лот.

Будівля лабораторії площею 599,6 кв. м. в м. Острог, Рівненська обл.

Двоповерхова цегляна будівля, фундамент – бетонний, стіни – цегляні, перекриття – залізобетонні плити. Будівля не експлуатується, стан – задовільний.

Земельна ділянка: 0,7108 га.

Ціна: 707 500 грн

Дата аукціону: 23.04.2020

Інформація про лот.

Майданчик E-Tender – авторизований електронний майданчик у системах Прозорро та Прозоро.Продажі. На майданчику можна організовувати та брати участь в електронних аукціонах із продажу: металобрухтунеобробленої деревиниоб’єкти малої приватизації майна та оренда державного, комунального майна.

Більше інформації, можете дізнатися у нас за:

тел.: 0800 30 77 55 (безкоштовно в межах України)

044 392 36 82 / 223 68 92

або пишіть:

e-mail: support-auction@e-tender.ua

З повагою команда Е-Тендер!

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати