Назад до каталогу статей
Новини

ЛОТИ ВІД ФОНДУ ДЕРЖМАЙНА: НЕЖИТЛОВІ БУДІВЛІ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

09 Квітня 2020

Електронні аукціони, система Прозоро.Продажі, електронний майданчик Е-Тендер, лоти від ДФМ

У системі Прозорро.Продажі на електронних аукціонах можна придбати державне та комунальне майно. Наразі у системі Прозоро.Продажі Фонд державного майна виставив цікаві лоти на продаж. Ними стали нежитлові будівці у Харкові та м. Острог.

Нежитлова будівля (спортивний корпус) площею 4049,1 кв.Харків.

Будівля 1975 року, окремо розташована, триповерхова, цегляна. Типова спортивна споруда: басейн 25 м., великий спортивний зал, гімнастичні зали і супутні їм приміщення.

Ціна: 8 502 000 грн

Дата аукціону: 22.04.2020

Інформація про лот.

Будівля лабораторії площею 599,6 кв. м. в м. Острог, Рівненська обл.

Двоповерхова цегляна будівля, фундамент – бетонний, стіни – цегляні, перекриття – залізобетонні плити. Будівля не експлуатується, стан – задовільний.

Земельна ділянка: 0,7108 га.

Ціна: 707 500 грн

Дата аукціону: 23.04.2020

Інформація про лот.

Майданчик E-Tender – авторизований електронний майданчик у системах Прозорро та Прозоро.Продажі. На майданчику можна організовувати та брати участь в електронних аукціонах із продажу: металобрухтунеобробленої деревиниоб’єкти малої приватизації майна та оренда державного, комунального майна.

Більше інформації, можете дізнатися у нас за:

тел.: 0800 30 77 55 (безкоштовно в межах України)

044 392 36 82 / 223 68 92

або пишіть:

e-mail: support-auction@e-tender.ua

З повагою команда Е-Тендер!

схожi новини

Новини
Придбати бурштин Держсховища тепер можна лише через аукціони Прозорро.Продажі та Е-Тендер. Розповідаємо, як прийняти участь в аукціоні та купити бурштин, офіційно і без обмежень.
Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити