Назад до каталогу статей
Дайджест

Майбутнє медицини вже настало

22 Лютого 2018

Керівник проекту Health24 Артем Пироженко про хмарні рішення автоматизації медичних установ.

Артем Пироженко Co-Founder, СЕО Health24

Інформаційні технології входять в нашу повсякденність, вже час знайомитись з майбутнім медицини. Цей час вже настав: медична реформа набула юридичну підставу, а новостворене Державне підприємство "Електронна охорона здоров'я" вже робить кроки назустріч лікарям і пацієнтам, з метою забезпечити автоматизацію охорони здоров'я та об'єднати ринок медичних інформаційних систем. Про одну з таких медичних інформаційних систем далі і піде мова.

Система Health24

Медична інформаційна система Health24 — хмарний сервіс, створений українськими розробниками за міжнародними стандартами електронного медичного документообігу, автоматизує щоденну роботу лікаря і медустанови. Функціонал системи складається з електронної медичної карти пацієнта, електронної реєстратури та електронної історії хвороби лікаря. Таке багаторівневе рішення для медустанов дозволяє лікарям зосередитись на лікуванні пацієнтів і зменшити кількість їх неявок, медичним реєстраторам оптимізувати процес роботи з документами. А пацієнтам дозволяє не турбуватись про медичну карту і передачу даних від лікаря до лікаря або про записи на прийом. Кожен процес оптимізований хмарними технологіями і відповідає передовим зарубіжним практикам, кожен з учасників процесу лікування прикладає рівно стільки зусиль, скільки потрібно саме від нього, не повторюючи дії один одного.

Детально про медичну електронну систему

Таким чином, автоматизація медичної сфери вирішує завдання головного лікаря як адміністратора установи, докторів, медичних реєстраторів і, звичайно, пацієнта як замовника послуг. Кожна з перерахованих аудиторій продукту володіє потребами, які необхідно враховувати на кожному етапі розробки системи, інакше медичний сервіс по суті буде марним. Специфіка медицини, термінів, ієрархії і складна підпорядкованість процесів лікарської практики насичують розробку нетиповими завданнями для технічних фахівців хмарних систем. Наприклад, введення даних в історію хвороби повинно враховувати терміни і логіку клінічних міжнародних протоколів. Такого роду обмеження створили систему Health24, яка дозволяє кожному з ланцюжка сервісу отримати бажаний результат. Ми домоглися того, що Health24 говорить з користувачами трьома мовами — українській, англійській і російській. Таким чином, дані про пацієнта можуть передати онлайн на консиліуми або з пацієнтом на лікування в сусідню лікарню, в клініку країни ЄС або в США без зайвих витрат часу і зусиль на коректний переклад.

Що особливого в Health24 в порівнянні з іншими інформаційними системами?

Переваги хмарного медичного сервісу Health24:

1. Сервіс доступний 24/7 в будь-якій точці світу.

2. Захищений ресурс — конфіденційність даних.

3. Перші 14 днів користування — безкоштовно!

4. Простота інтеграції — відсутність необхідності купувати і встановлювати дороге серверне обладнання.

5. Автоматизація рутинної роботи лікаря.

6. Ціна за місяць користування всього 300 грн, замість 1500 грн / міс. + 800 $ за встановлення робочого місця аналогічної десктопної системи.

7. Не одна функція, а комплексний сервіс.

8. Сервіс можуть використовувати лікарі, медичні реєстратори і пацієнти.

ДЕТАЛЬНО ОЗНАЙОМИТИСЬ З СЕРВІСОМ HEALTH 24

Сервіс в медицині — основа успіху головної мети лікаря і сфери як такої, що покликана лікувати і запобігати захворюванням. Збільшення кількості завдань для кожної ланки не призводить до ефективної охорони здоров'я, а тільки посилює навантаження. Тому і набуває сенсу передати на автоматизацію рутинні процеси лікарської практики. Завдяки новому вектору державної політики та законодавства, українська медицина отримала поштовх до розвитку, яке безумовно було і раніше, але проекти на кшталт нашого не отримували вагомої підтримки.

Зараз медичні системи співпрацюють з Державним підприємством "Електронна охорона здоров'я", яке налагоджує спілкування міністерства з урядом, лідерами галузі, а також доносить головні меседжі реформи лікарям і пацієнтам. Дії кожного з учасників галузі єдиною лінією підсилюють ефект реформи. У напрямку автоматизації хмарне рішення Health24 має компетенції для того, щоб акумулювати роботу медичних установ і вивести медицину в Україні на новий рівень, яким буде задоволений і пацієнт, і лікар.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.