Назад до каталогу статей
Дайджест

Майбутнє медицини вже настало

22 Лютого 2018

Керівник проекту Health24 Артем Пироженко про хмарні рішення автоматизації медичних установ.

Артем Пироженко Co-Founder, СЕО Health24

Інформаційні технології входять в нашу повсякденність, вже час знайомитись з майбутнім медицини. Цей час вже настав: медична реформа набула юридичну підставу, а новостворене Державне підприємство "Електронна охорона здоров'я" вже робить кроки назустріч лікарям і пацієнтам, з метою забезпечити автоматизацію охорони здоров'я та об'єднати ринок медичних інформаційних систем. Про одну з таких медичних інформаційних систем далі і піде мова.

Система Health24

Медична інформаційна система Health24 — хмарний сервіс, створений українськими розробниками за міжнародними стандартами електронного медичного документообігу, автоматизує щоденну роботу лікаря і медустанови. Функціонал системи складається з електронної медичної карти пацієнта, електронної реєстратури та електронної історії хвороби лікаря. Таке багаторівневе рішення для медустанов дозволяє лікарям зосередитись на лікуванні пацієнтів і зменшити кількість їх неявок, медичним реєстраторам оптимізувати процес роботи з документами. А пацієнтам дозволяє не турбуватись про медичну карту і передачу даних від лікаря до лікаря або про записи на прийом. Кожен процес оптимізований хмарними технологіями і відповідає передовим зарубіжним практикам, кожен з учасників процесу лікування прикладає рівно стільки зусиль, скільки потрібно саме від нього, не повторюючи дії один одного.

Детально про медичну електронну систему

Таким чином, автоматизація медичної сфери вирішує завдання головного лікаря як адміністратора установи, докторів, медичних реєстраторів і, звичайно, пацієнта як замовника послуг. Кожна з перерахованих аудиторій продукту володіє потребами, які необхідно враховувати на кожному етапі розробки системи, інакше медичний сервіс по суті буде марним. Специфіка медицини, термінів, ієрархії і складна підпорядкованість процесів лікарської практики насичують розробку нетиповими завданнями для технічних фахівців хмарних систем. Наприклад, введення даних в історію хвороби повинно враховувати терміни і логіку клінічних міжнародних протоколів. Такого роду обмеження створили систему Health24, яка дозволяє кожному з ланцюжка сервісу отримати бажаний результат. Ми домоглися того, що Health24 говорить з користувачами трьома мовами — українській, англійській і російській. Таким чином, дані про пацієнта можуть передати онлайн на консиліуми або з пацієнтом на лікування в сусідню лікарню, в клініку країни ЄС або в США без зайвих витрат часу і зусиль на коректний переклад.

Що особливого в Health24 в порівнянні з іншими інформаційними системами?

Переваги хмарного медичного сервісу Health24:

1. Сервіс доступний 24/7 в будь-якій точці світу.

2. Захищений ресурс — конфіденційність даних.

3. Перші 14 днів користування — безкоштовно!

4. Простота інтеграції — відсутність необхідності купувати і встановлювати дороге серверне обладнання.

5. Автоматизація рутинної роботи лікаря.

6. Ціна за місяць користування всього 300 грн, замість 1500 грн / міс. + 800 $ за встановлення робочого місця аналогічної десктопної системи.

7. Не одна функція, а комплексний сервіс.

8. Сервіс можуть використовувати лікарі, медичні реєстратори і пацієнти.

ДЕТАЛЬНО ОЗНАЙОМИТИСЬ З СЕРВІСОМ HEALTH 24

Сервіс в медицині — основа успіху головної мети лікаря і сфери як такої, що покликана лікувати і запобігати захворюванням. Збільшення кількості завдань для кожної ланки не призводить до ефективної охорони здоров'я, а тільки посилює навантаження. Тому і набуває сенсу передати на автоматизацію рутинні процеси лікарської практики. Завдяки новому вектору державної політики та законодавства, українська медицина отримала поштовх до розвитку, яке безумовно було і раніше, але проекти на кшталт нашого не отримували вагомої підтримки.

Зараз медичні системи співпрацюють з Державним підприємством "Електронна охорона здоров'я", яке налагоджує спілкування міністерства з урядом, лідерами галузі, а також доносить головні меседжі реформи лікарям і пацієнтам. Дії кожного з учасників галузі єдиною лінією підсилюють ефект реформи. У напрямку автоматизації хмарне рішення Health24 має компетенції для того, щоб акумулювати роботу медичних установ і вивести медицину в Україні на новий рівень, яким буде задоволений і пацієнт, і лікар.

схожi новини

Дайджест
Огляд новин з 14 по 20 вересня 2020. Система Prozorro інтегрувалася з інформаційними ресурсами казначейської служби. Prozorro пропонує гроші за знайдені вразливості в системі. Змінено принцип валідації строків тендерних процедур у Prozorro. Знижені тарифи для бізнесу та підвищено поріг закупівель у Pozorro Market. Приватизація Укрспирту: першим на аукціон у Prozorro.Продажі виставлять Немирівський спиртзавод. Гарячі аукціони з продажу та оренди майна Укрпошти на Prozorro.Продажі. Вебінар: як бюджетній установі провести аукціон з оренди майна. Набула чинності постанова, яка затверджує примірні договори оренди держмайна у Prozorro.Продажі
Дайджест
Огляд новин з 07 по 13 вересня 2020. На майданчику E-Tender удосконалено процедуру завантаження документів до пропозиції. Відслідковувати тендери ДП «Медичні закупівлі України» у Prozorro стало простіше. Рекомендації Мінекономіки щодо планування закупівель державними замовниками у Prozorro. Роз`яснення Мінекономіки: визначення предмета закупівлі при публікації оголошення у Прозорро. Команда E-Tender першою опублікувала аукціони в оновленій процедурі продажу необробленої деревини. 45 одиниць спецтехніки виставлені на аукціони у Прозорро.Продажі. Ще 36 бурштинових ділянок виставлять на аукціони у Prozorro.Продажі. Оренда державного та комунального майна у Прозорро.Продажі: які нормативні документи чинні. Що планує змінити ФДМУ у законах про оренду та приватизацію державного та комунального майна
Дайджест
Огляд новин з 31 серпня - 06 вересня 2020. Ольга Терещенко: Закупівельник - не «снабженєц». Інструмент, який буде корисний учасникам публічних закупівель у Prozorro. Секрети перемог на Prozorro від Ашан Рітейл Україна. У Фонді держмайна розповіли про успіхи малої приватизації. В Clarity Project зібрано всю інформацію про аукціони з продажу майна у Prozorro.Продажі. Prozorro.Продажі - вигідно купити або орендувати державне майно . Арештоване майно відтепер будуть реалізовувати через Prozorro.Продажі. Перші аукціони у Prozorro.продажі з приватизації спиртзаводів проведуть у середині вересня. Продаж необробленої деревини має відбуватись на аукціонах у Prozorro.Продажі.