Назад до каталогу статей
Корисні статті

МАЛА ПРИВАТИЗАЦІЯ: ІНВЕСТИЦІЙНЕ МЕНЮ ПО КИЄВУ НА 2021 РІК

05 Березня 2021

У держави можна придбати різне майно. У переліку і Skoda Octavia за 9 тис гривень, і єдиний майновий комплекс за 14 млн у центрі столиці. Покупцем чи інвестором може стати кожний, вважають у регіональному відділенні Фонду держмайна по місту Києву. Дізнайтесь про найцікавіші лоти, що виставлять на аукціони Prozorro.Продажі у 2021 році

04 березня у Регіональному відділенні ФДМУ по місту Києву відбувся прес-сніданок на тему «Мала приватизація – вигідні інвестиції». На заході детально розповіли про сім першочергових об’єктів малої приватизації, які  презентувала заступниця начальника РВ ФДМУ по місту Києву Катерина Баришева. По деяким об'єктам аукціони відбудуться найближчим часом: 

1. Автомобіль Infiniti FX35 (2003 року випуску). Аукціон: 10 березня 2021 р. Стартова ціна:  227 773,58 грн.

2. Об'єкт незавершеного будівництва – лабораторно-експериментальний корпус за адресою вул. Алма-Атинська 8. Площа ділянки – 0,46 га. Аукціон із зниженням стартової ціни: 11 березня 2021 р. Стартова ціна: 9,3 млн гривень. 

3. Автомобіль Skoda Octavia (2002 року випуску) Аукціон: 17 березня 2021 р. Стартова ціна: 9 000 гривень.

4. Єдиний майновий комплекс ДП «Центр-Сервіс» за адресою вул. Інститутська 16 (нежитлові приміщення площею 769,5 кв. м навпроти будівлі НБУ!). Аукціон із зниженням стартової ціни: 18 березня 2021 р. Стартова ціна об’єкта: 14,4 млн гривень.

5. Об`єкт незавершеного будівництва – спецгараж на 50 автомобілів за адресою вул. Охтирська 5-17. Земельна ділянка площею 1,3 га.  Аукціон: 22 березня 2021 р. Стартова ціна: 1,4 млн гривень.

6. Єдиний майновий комплекс ДП «Державний резервний насіннєвий фонд України» за адресою вул. Ямська, 32. Вартість активів – 118 млн гривень. Об’єкт готується до приватизації і буде виставлений на аукціон у ІІ кварталі  2021 року.

7. Єдиний майновий комплекс ДП «Електронмаш», за адресою вул. Кільцева дорога, 4. Теж готується до приватизації і буде виставлений на аукціон у ІІ кварталі  2021 року.

За словами в.о. начальника Регіонального відділення ФДМУ по місту Києву  Яни Матієвої,  інвестиційне «меню» на 2021 рік по Києву налічує  62 об’єкти малої приватизації. Найбільше активів знаходиться у Печерському, Голосіївському, Шевченківському районах столиці.  У переліку 33 єдині майнові комплекси,  19 об'єктів окремого майна, 5 об'єктів незавершеного будівництва, 5 пакетів акцій державних акціонерних товариств та один об’єкт соціально-культурного призначення.

Сьогодні легко знайти інформацію про об'єкт, оцінити його переваги та недоліки.  Як відзначив провідний експерт та проектний менеджер ДП «Прозоро.Продажі»  Владислав Уривський у своїй доповіді, ознайомитися з усіма об'єктами держави, що пропонуються для продажу можливо на сайті privatization.gov.ua в розділі «Мала приватизація», на сайті ProZorro.Продажі або на сайті на майданчику, що підключений до системи ProZorro.Продажі. “Комплекс цих ресурсів – це як «онлайн супермаркет» державного майна, що значно покращує зручність пошуку бажаних об’єктів для купівлі. І таким чином держава створює достатню конкуренцію комерційному майну та комерційним пошуковим сервісам», – запевнив Владислав Уривський.

Щоб взяти участь в аукціоні і стати власником державного майна, потрібно зробити 5 кроків: 

1) обрати об’єкт; 

2) зареєструватися на аукціон і подати заяву на участь; 

3) взяти участь в онлайн-аукціоні і перемогти; 

4) пройти кваліфікацію; 

5) укласти договір купівлі-продажу (підписати договір, оплатити вартість активу).

Перед регіональним відділенням ФДМУ по місту Києву стоїть непросте завдання - забеспечити до держбюджету 350 млн гривень надходжень від малої приватизації.  З початку року було продано кілька обїєктів на суму приблизно 20 млн гривень. У регіональному відділенні переконані, що річне завдання буде виконано, адже мала приватизація вигідна як інвесторам, так і державі. 

“Позитивними наслідками  малої  приватизації є залучення інвестицій, поліпшення соціально-економічного стану регіону, отримання додаткових бюджетних надходжень як від прямого продажу об'єкта,  так  і від податкових надходжень бізнесу у майбутньому. Було підраховано, що за кожну гривню, яка залучається на підготовку до приватизації, держбюджет отримує 71 грн. прямих надходжень. І це без урахування ефекту створення робочих місць, реінвестицій у модернізацію підприємств”, - відзначила  Яна Матієва.

Довідково:

Е-Tender - офіційний майданчик Прозорро.Продажі. Щоб взяти участь в аукціоні, потрібно пройти реєстрацію. Електронні аукціони забезпечують  рівні правила для всіх учасників та справедливе визначення переможця аукціону. 

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з продажу державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до менеджерів Е-Тендер.

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України),

e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
На майданчику Е-Тендер можна створити шаблон відбору закупівель по регіону, замовнику, за кодом товару. Також сформувати автоматичний звіт щодо закупівель по певному товарному коду. Наші інструменти допомагають швидко знаходити інформацію по групам товарам, з якими ви працюєте у Прозорро.Маркет
Корисні статті
У держави можна придбати нерухомість, майнові комплекси, автомобілі та інше майно. Команда E-Tender підготувала для вас відео-інструкцію, яка допоможе вам у пошуку потрібного аукціону. Ви дізнаєтесь, як подати свою пропозицію та підписати договір.
Корисні статті
У відео-консультації Ольга Сватуха розповідає, де знайти всю необхідну інформацію на E-Tender, щоб не пропустити важливі замовлення у державному онлайн-магазині