Назад до каталогу статей
Новини

МАЛА ПРИВАТИЗАЦІЯ: ТРИ ПРИВАБЛИВИХ ОБ'ЄКТИ НЕРУХОМОСТІ У КИЄВІ ВИСТАВЛЕНІ НА PROZORRO.ПРОДАЖІ

28 Січня 2021

Оголошено аукціони по унікальним об'єктам, що знаходяться в центральній частині міста. Зокрема продається п'ятиповерхова будівля площею майже 2 тис. кв. метрів. Встигніть подати заявку на аукціон на майданчику E-Tender.

Фонд державного майна оголосив аукціони з малої приватизації трьох будівель, які розташовані в центральній частині Києва. Адреса об’єктів -  провулок Лужевського 3:

Аукціони відбудуться 15 лютого 2021 року. Продаватимуть об'єкти нерухомості у Києві на класичному англійському аукціоні. Щоб взяти участь в електронному аукціоні Прозоро.Продажі та купити нерухомість у Києві  потрібно  зареєструватись на майданчику E-Tender.

Мала приватизація в Україні проводиться через систему Прозоро.Продажі. До переліку малої приватизації включаються об’єкти, оціночна вартість яких не перевищує 250 млн. гривень. Це може бути не лише нерухомість, а й державні та комунальні підприємства, земельні ділянки тощо.  Знайти цікавий для вас об'єкт можна на авторизованому майданчику E-Tender.

Читайте також:

Взяти участь в аукціонах з продажу активів, малої приватизації та оренди державного майна у Прозорро.Продажі, можна через електронний майданчик E-Tender.

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
П'ятирічні результати публічних закупівель не були б такими успішними, якби сотні людей, які розвивають систему, повністю не віддавались своїй справі. Що таке система Прозорро для команди Е-Тендер?
Новини
Оголосити аукціон з продажу або оренди земельної ділянки та взяти у ньому участь можна буде через акредитований майданчик. На вебінарі вперше продемонстровано функціонал створення земельного аукціону на Е-Тендер
Новини
Обмежено перелік товарів, які можуть бути куплені держзамовниками для протидії коронавірусу без тендерів.